HAPPY SALE
-35%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

VITORIA KAFIJA PUPIŅĀS UN ZEMĒ

2,35 € /gabals cena bez nodokļa

Statuss
Piedāvājums vairs nav pieejams
Minimāls pasūtījums
Pieejamais daudzums
bez ierobežojumiem
Daudzums
480 gab. / palete
Valsts
Spānija
Produktu grupa
Jauns  
Pēdējā aktualizācija
pirms 2 mēnešiem

Pašreizējie piedāvājumi šajā kategorijā
Piedāvājuma apraksts

"Jau no paša sākuma mēs esam koncentrējušies uz mūsu produktu kvalitāti un daudzveidību. Saikne starp CAFES VITORIA un mūsu pakalpojumu sniedzējiem ir atslēga, lai apmierinātu mūsu klientu cerības. "

CAFÉ VITORIA S.L. kopš tās dibināšanas 70. gados Barselonā, apņēmīgs MVU, dinamisks un ģimenei piederošs. Mēs esam pilnībā veltīti HORECA un VENDING, radot pamatu stabilam un pārredzamam projektam.

Pašlaik mēs komercializējam 3 kafijas zīmolus ar savu nosaukumu, bet ražojam arī privātām etiķetēm.

ĪSTS ESPRESSO
Mūsu sociālā jutība un izpratne par vidi ļauj mums sasniegt FLO sertifikātu 2006. gadā.

Godīgā tirdzniecība nozīmē labākas cenas, pienācīgus darba apstākļus, vietējo ilgtspēju un taisnīgus tirdzniecības nosacījumus lauksaimniekiem un darba ņēmējiem jaunattīstības valstīs. Pieprasot uzņēmumiem maksāt ilgtspējīgas cenas (kas nekad nedrīkst būt zemākas par tirgus cenu), godīgā tirdzniecība vēršas pret tradicionālās tirdzniecības netaisnību, kas tradicionāli diskriminē nabadzīgākos un vājākos ražotājus. Tas ļauj viņiem uzlabot savu statusu un vairāk kontrolēt savu dzīvi.

Mēs esam partneri NVO CAFÉ MUNDI, kuras mērķis ir uzlabot kafijas kopienu dzīves apstākļus, izveidojot infrastruktūru un mehānismus, kas palīdz cīņā pret nabadzību.

Pamatojoties uz savām zināšanām par kafijas ražotājvalstīm, šie uzņēmumi ir uzsākuši palīdzības programmu šīm kafijas kopienām.

VITORIJAS KAFEJNĪCAS
Papildus darbam ar FAIRTRADE sertifikātu, mūsu rūpes par ilgtspēju ir ļāvušas mums izveidot mūsu videi draudzīgu kafijas produktu klāstu. Mēs esam ieguvuši CCPAE apstiprinājumu bioloģisko produktu ražošanai un komercializācijai saskaņā ar ES-ECO-019-CT sertifikātu.

Pēc oficiālās sertifikācijas un kopš 2017. gada mēs esam attīstījuši savu bioloģiskās kafijas līniju visā Eiropā un jo īpaši Ziemeļvalstīs. Grauzdēšanas un iepakošanas līmeņu pielāgošana viņu īpašajām vajadzībām.

KOLONIĀLĀS KAFIJAS KOMPĀNIJA
Pēc šīs pieredzes mēs sākām izstrādāt īpašu formātu mazumtirdzniecības tirgum. Mēs uzskatām, ka 250 un 500 g iepakojums būtu ļoti interesants risinājums.

Mūsu vēlme piedāvāt vislabāko iespējamo kafiju liek mums vienmēr pirkt tieši caur kooperatīviem un lauksaimniekiem. Tas ļauj mums piedāvāt parasto kafiju, īpašu kvalitāti, diferencētu un organisku, visu ar pilnīgu izsekojamību.Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.