Happy saleHappy sale
-30%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt
20 Atlikušo atlaižu skaits

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 45 tūkstoši apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Pircējiem

Reģistrējiet kontu šodien un iegādājieties lētāk!

Vispārīgā informācija

Mūsu lietotāji ērti un viegli nodibina kontaktus ar vairumtirgotājiem, kur viņi iegādājas dažādas preces 60% - 80% lētāk.

Pircējiem Merkandi platforma piedāvā plašu pārbaudītu tirdzniecības uzņēmumu datu bāzi no Vācijas, Polijas, Anglijas, Austrijas, Nīderlandes, Francijas, Šveices, Itālijas, Spānijas, Grieķijas, Krievijas, Čehijas, Turcijas, kā arī no ASV, Rumānijas, Īrijas, Indijas, Beļģijas un daudzām citām. .

Mēs pastāvīgi attīstām Merkandi platformu un paplašinām tās sasniedzamību ar jaunām valstīm, pateicoties kurai tīmekļa vietnē piedāvājumu skaits pastāvīgi pieaug.


Merkandi
skaitļos

Vairāk kā 75.000

lietotāju

Vairāk kā 1.000

komentāri

Vairāk kā 150

pasaules valstis

Pircējiem tas nozīmē vienu lietu - pārbaudītus jebkuras nozares preču pirkšanas avotus - apģērbu, apavus, elektronisko aprīkojumu, datorus, klēpjdatorus, pārtikas preces, dzērienus, kosmētiku, smaržas, sadzīves ķīmiju un daudz ko citu.

Neatkarīgi no tā, kuru produktu meklējat - vietnē Merkandi jūsu rīcībā ir vairumtirgotāju, ražotāju un izplatītāju datu bāze no Eiropas un visas pasaules, kā arī desmitiem tūkstošu vairumtirdzniecības piedāvājumu.

Kā tiem piekļūt?

Pietiek ar reģistrāciju Merkandi kontā, lai pēc dažām sekundēm sasniegtu atlasītos uzņēmumus un sazinātos ar tiem, lai iegūtu sīkāku informāciju vai piedāvājumus, apspriestu sadarbības detaļas vai pasūtītu preces.

Pievienojieties mums šodien un iegādājieties lētāk
Reģistrācija
Priekšrocības pircējiem Merkandi portālā:
Neierobežots pieprasījumu skaits

Mēs ļaujam nosūtīt pieprasījumus vairumtirgotājiem bez ierobežojumiem, izmantojot kontaktinformācijas veidlapu un tieši caur e-pastu.

Ērta produktu meklētājprogramma

Mēs piedāvājam uzlabotu meklētājprogrammu, pateicoties kurai Jūs ātri atradīsit meklēto produktu.

Ērts konta pārvaldības panelis, kontakti, piedāvājumi un dati

Mēs piedāvājam profesionālu klientu paneli, pateicoties kuram ir viegli pārvaldīt jaunumus, iecienītos vairumtirgotājus vai piedāvājumus.

Piekļuve piegādātāju melnajam sarakstam

PREMIUM klientiem mēs piedāvājam negodīgo uzņēmumu melno sarakstu, kuri ir maldinājuši klientus. Šie uzņēmumi nav iekļauti Merkandi vairumtirgotāju sarakstā.

Redzamā vairumtirgotāju kontaktinformācija

Savos piedāvājumos un vairumtirgotāju datu bāzē mēs uzrādām pilnu pārdevēju kontaktinformāciju - adresi, tālruņa numurus, vietnes adresi.

Dienas biļetens ar jauniem vairumtirdzniecības piedāvājumiem no visas pasaules

Katru dienu uz Jūsu e-pasta adresi mēs sūtam jaunākos tirdzniecības piedāvājumus ar precēm par labākajām cenām tirgū.

Piekļuve atsauksmēm par vairumtirgotājiem

Mūsu PREMIUM lietotāji piekļūst viedokļu sistēmai par vairumtirgotājiem, kur viņi var pārbaudīt informāciju par viņu uzticamību.

Piekļuve akciju piedāvājumiem no 150 valstīm visā pasaulē, cenām samazinoties līdz -90%

Mēs ļaujam jums sasniegt unikālus preču krājumu piedāvājumus no visas Eiropas, Āzijas un ASV.

Atsauksmes par Merkandi

Pateicoties Markendi, es atradu daudz jaunu klientu no visas Eiropas, ievērojami pieauga klēpjdatoru, monitoru un datoru pārdošanas apjoms. Piedāvājumu ievietošanas forma ir ļoti ērti lietojama. Profesionāla palīdzība un serviss. Es iesaku platformu.

RAFAŁ WIECZOREK

"(...) Mēs izmantojam šo platformu vairāk nekā 2 gadus, un mēs esam ļoti priecīgi par viņu pakalpojumiem. Merkandi ir patiešām atbalstošs un attīstīts B2B tirgū, jo piedāvā jums plašu priekšrocību klāstu (...)"

Attracting Real Leverage Ltd

Cienījamais Merkandi, mēs esam ļoti priecīgi, informējot jūs, ka mēs ar jūsu profesionālās platformas starpniecību sasniedzam daudzas svarīgas personas. Ar cieņu Deivids Riegers Labibs Suleimans

David Rieger
Merkandi video

Mēs aicinām Jūs noskatīties mūsu īso video, kurā mēs izskaidrojam, kā darbojas mūsu vairumtirdzniecības platforma - Merkandi. Jūs uzzināsiet, kā ar mūsu portāla palīdzību Jūs varat ietaupīt no 60 līdz 80%.


Pircēju ieguvumi

Merkandi starptautiskā vairumtirdzniecības platforma apvieno vairumtirgotājus un ražotājus galvenokārt no Eiropas, bet arī no Āzijas un ASV. Mūsu kopiena ir slēgta, bet katru dienu augoša ražotāju, vairumtirgotāju, tirdzniecības starpnieku, izplatītāju un veikalu īpašnieku grupa, kas piedāvā vai vēlas iegādāties preces no krājumiem, tiesu izpildītāju izsolēm, pārprodukcijas vai izpārdošanām. Tās galvenais mērķis ir atvieglot tirgotājiem atrast uzticamus biznesa partnerus, nodibināt ar viņiem kontaktus un auglīgu sadarbību.

 

Lietotājiem, kurus interesē pirkšana, Merkandi piedāvā piekļuvi vairumtirgotāju starptautiskai datu bāzei, kas specializējas pārdošanā, t.sk. krājumi - tie ir ļoti lēti vairumtirdzniecības produkti no ražošanas pārpalikumiem, krājumiem, klientu atgrieztās preces, sēriju beigās, noliktavu krājumi, piemēram, no sezonas izpārdošanām, kā arī pēc ekspozīcijas un pēc līzinga iekārtas, kā arī preces no veikalu, vairumtirgotāju, noliktavu likvidācijām un dažādas rūpniecības iekārtas.

Merkandi platforma, pateicoties skaidram produktu noformējumam katalogā un ērti lietojamai meklētājprogrammai,ļauj ātri un intuitīvi meklēt gan produktus, gan piemērotus biznesa partnerus.

Piekļuve pārbaudītu vairumtirgotāju, kuri piedāvā krājumus, kontaktinformācijai. Pēc reģistrēšanās tīmekļa vietnē un ikgadējā abonementa apmaksas lietotājs iegūst piekļuvi plašai kontaktu vairumtirgotāju datu bāzei (adreses, tālruņu numuri, vietņu un uzņēmumu e-pasta adreses), kas nodarbojas ar regulāro produktu, kā arī krājumu un outlet preču tirdzniecību. Pateicoties platformai, lietotāji, kuri ir ieinteresēti iegādāties lētus produktus no noteiktas nozares vai produktu klāsta, nebūs spiesti pavadīt stundas un bieži vien neauglīgi meklējot vairumtirgotājus. Pēc pieteikšanās mūsu mājas lapā un noklikšķinot uz "Vairumtirdzniecība", tiks parādīts pārbaudītu uzņēmumu saraksts, kas nodarbojas ar vairumtirdzniecības preču vai parasto preču tirdzniecību. Tiek pārbaudīta katra noliktava Merkandi, kas nozīmē, ka mūsu darbinieki pārbauda tās uzticamību. Pateicoties tam, visi Merkandi tirdzniecības platformas lietotāji var būt pārliecināti, ka tie nodarbojas tikai ar fiziski esošiem uzņēmumiem, kas patiešām pārdod krājumus, outlet preces vai pārpalikumus. Ikviens, kurš vēlas publicēt savu piedāvājumu Merkandi, tiek pārbaudīts.

Turklāt katra vairumtirgotāja profilā ir informācija, kas palīdz Pircējam sazināties un iegādāties Pārdevēja piedāvātos produktus. Šī informācija attiecas uz preču piegādes veidu, norēķinu metodi par iegādātajām precēm vai valodas, kurās varat sazināties ar vairumtirgotāju. PREMIUM konta lietotāji redz arī atsauksmes, ko vairumtirgotājiem ir snieguši citi pircēji.

Jūsu ērtībai Merkandi tīmekļa vietnē ir arī izvērsta vairumtirgotāju meklēšana. Un tā, sarakstā var būt vairumtirgotāji tikai no lietotāja izvēlētās valsts, piemēram, vairumtirgotāji no Vācijas, vairumtirgotāji, kas piedāvā tikai produktus no izvēlētās nozares vai apakšnozares (vairumtirgotāji, kas piedāvā, piemēram, apģērbus, bērnu preces, preces no uzņēmumu likvidācijas), vai arī no noteiktas preču grupas. , piemēram, jauni produkti, atjaunotas preces. Ir iespējams arī parādīt tikai tos vairumtirgotājus, kas piedāvā preces pēc pieprasījuma.

Piekļuve produktu katalogam, kas sakārtots kategorijās un apakškategorijās. Katru dienu tiek piedāvāti jauni akciju piedāvājumi. Pateicoties Merkandi tirdzniecības platformai, tās lietotāji stundas laikā var iegūt detalizētu informāciju par lētākajiem piedāvājumiem Eiropas tirgū. Turklāt piedāvājuma aprakstā vairumtirgotāji sniedz detalizētus datus, kas lietotājiem palīdz pieņemt pirkuma lēmumu, piemēram, informāciju par cenu, pieejamo preču daudzumu, minimālā pasūtījuma summu vai par maksājuma metodēm un piegādes nosacījumiem. Šī informācija ļauj Pircējam salīdzināt un izvēlēties labāko piedāvājumu tirgū.

Lai samazinātu tiešsaistes pirkumu risku, Merkandi platforma lietotājiem piedāvā piekļuvi kontaktu datu bāzei tikai iepriekš pārbaudītiem vairumtirgotājiem. Turklāt tīmekļa vietnē ir komentāru sistēma, kas ir informācijas apkopojums par vairumtirgotājiem. Šie komentāri ir darījumu kopsavilkuma veids, ko veic pircēji, kuri iesaka vai neiesaka sadarbību ar konkrēto vairumtirgotāju.

Platforma Merkandi piedāvā arī kontaktu formas, kas atvieglo saziņu ar izvēlēto vairumtirgotāju, jaunumi ar informāciju par piedāvājumiem, svarīgām tīmekļa vietnes izmaiņām, akcijām un Klientu apkalpošanas nodaļas palīdzību, kas ir atvērta no pirmdienas līdz piektdienai.

Rezumējot, Merkandi vairumtirdzniecības platforma atbalsta biznesa kontaktu tīkla izveidi. Tas atvieglo uzticamu vairumtirgotāju atrašanu, piedāvājot pircējus interesējošās nozares krājumus, kā arī ļauj ātri un ērti sazināties ar vairumtirgotāju un iegādāties produktus par labākajām cenām tirgū.

Pievienojieties mums šodien un iegādājieties lētāk
Reģistrācija
Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.

;