FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt
21 Atlikušo atlaižu skaits

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Pircējiem

#1 vairumtirdzniecības platforma pircējiem. Labākie preču piedāvājumi no visas pasaules. Pārmērīgi krājumi, sērijas beigu preces un daudz kas cits. Līdz pat 90% lētāk

Kas ir Merkandi?

Merkandi ir starptautisks vairumtirdzniecības portāls, kas savieno vairumtirdzniecības pircējus ar pārdevējiem. Vietnē Merkandi jūs atradīsiet dažādus produktus lielos daudzumos no piegādātājiem no visas pasaules. Šī ir platforma uzņēmējiem, kuri meklē iespējas iegādāties vairumtirdzniecības preces par vislabākajām cenām.

Vairāk kā 100 000

lietotāju

Vairāk kā 1 200

komentāri

Vairāk kā 150

pasaules valstis

Atklājiet vairumtirdzniecības pasauli ar Merkandi

Uzņēmumā Merkandi mēs zinām, ka veiksmei vairumtirdzniecībā ir nepieciešama pieeja labākajiem piedāvājumiem un uzticamiem biznesa partneriem. Tāpēc esam izveidojuši platformu pircējiem, kas piedāvā daudzas priekšrocības:

Neierobežots pieprasījumu skaits

Mēs ļaujam nosūtīt pieprasījumus vairumtirgotājiem bez ierobežojumiem, izmantojot kontaktinformācijas veidlapu un tieši caur e-pastu.

Ērta produktu meklētājprogramma

Mēs piedāvājam uzlabotu meklētājprogrammu, pateicoties kurai Jūs ātri atradīsit meklēto produktu.

Ērts konta pārvaldības panelis, kontakti, piedāvājumi un dati

Mēs piedāvājam profesionālu klientu paneli, pateicoties kuram ir viegli pārvaldīt jaunumus, iecienītos vairumtirgotājus vai piedāvājumus.

PREMIUM
Piekļuve piegādātāju melnajam sarakstam

PREMIUM klientiem mēs piedāvājam negodīgo uzņēmumu melno sarakstu, kuri ir maldinājuši klientus. Šie uzņēmumi nav iekļauti Merkandi vairumtirgotāju sarakstā.

Redzamā vairumtirgotāju kontaktinformācija

Savos piedāvājumos un vairumtirgotāju datu bāzē mēs uzrādām pilnu pārdevēju kontaktinformāciju - adresi, tālruņa numurus, vietnes adresi.

Dienas biļetens ar jauniem vairumtirdzniecības piedāvājumiem no visas pasaules

Katru dienu uz Jūsu e-pasta adresi mēs sūtam jaunākos tirdzniecības piedāvājumus ar precēm par labākajām cenām tirgū.

PREMIUM
Piekļuve atsauksmēm par vairumtirgotājiem

Mūsu PREMIUM lietotāji piekļūst viedokļu sistēmai par vairumtirgotājiem, kur viņi var pārbaudīt informāciju par viņu uzticamību.

Piekļuve akciju piedāvājumiem no 150 valstīm visā pasaulē, cenām samazinoties līdz -90%

Mēs ļaujam jums sasniegt unikālus preču krājumu piedāvājumus no visas Eiropas, Āzijas un ASV.

Reģistrējies šodien un pērciet lētāk!

Pievienojieties vairāk nekā 100 000 apmierinātu lietotāju grupai

Atsauksmes par Merkandi

Tas ir, kā mūs vērtē lietotāji

Profesionāla un uzticama platforma Mūsu uzņēmuma apgrozījums ir pieaudzis Šī vietne ir noderīga, pērkot un pārdodot akcijas Noderīga un kompetenta klientu apkalpošanas nodaļa


HABIB BEN EMBAREK

Pateicoties Merkandi, man izdevās pārdot savu lieko produktu krājumu un esmu sazinājies ar klientiem, kuri tagad ir mani ilgtermiņa tirdzniecības partneri.


Enrique Fernández García

Esmu ļoti apmierināta ar Merkandi, noteikti iesaku!!! Platforma ir vienkārša, caurspīdīga un klientiem draudzīga.


Cengiz Kocin

Pircēju ieguvumi

Visa pasaule rokas stiepiena attālumā

Starptautiskajā vairumtirdzniecības platformā Merkandi apvienojam ražotājus un vairumtirgotājus galvenokārt no Eiropas, bet arī no Āzijas un ASV. Mūsu kopiena ir augoša ražotāju, vairumtirgotāju, tirdzniecības starpnieku, izplatītāju un veikalu īpašnieku grupa, kas katru dienu piedāvā vai vēlas iegādāties jaunas un lietotas, atjaunotas vai bojātas preces. Mūsu galvenais mērķis ir atvieglot tirgotājiem uzticamu biznesa partneru atrašanu, kontaktu nodibināšanu ar tiem un galu galā auglīgu sadarbību.

Lietotājiem, kuri interesējas par iegādi, Merkandi piedāvā piekļuvi starptautiskai vairumtirgotāju datu bāzei, kas specializējas parasto produktu un krājumu preču pārdošanā - tie ir ļoti lētu produktu vairumtirdzniecības daudzumi no ražošanas pārpalikumiem, noliktavas pārpalikumi, preces no patērētāja atgriešanas, beigu beigās. sērijas produkti, piemēram, sezonas izpārdošanas, kā arī pēcizstādes un pēclīzinga iekārtas, kā arī preces no veikalu, vairumtirgotāju, noliktavu un dažādu rūpniecības uzņēmumu likvidācijas.


Plaša pārbaudītu tirdzniecības uzņēmumu datubāze

Pēc reģistrēšanās un gada abonementa apmaksas lietotājs iegūst piekļuvi plašai vairumtirgotāju kontaktu datu bāzei (adreses, tālruņu numuri, uzņēmumu mājaslapas), kas pārdod parastos produktus, kā arī noliktavas un tirdzniecības preces.

Katru Merkandi vairumtirgotāju pārbauda mūsu darbinieki, pārbaudot tā uzticamību. Pateicoties tam, Merkandi tirdzniecības platformas lietotāji saņem piekļuvi pārbaudītiem uzņēmumiem un tādējādi palielina darījumu drošību. Ikviens, kurš vēlas publicēt savu piedāvājumu Merkandi, ir pakļauts pārbaudei.


Pilnīga informācija vienuviet

Pateicoties platformai, lietotājiem, kuri ir ieinteresēti iegādāties lētu preci no konkrētas nozares vai preču klāsta, nav jātērē stundas ilgiem un bieži vien neauglīgiem vairumtirgotāju meklējumiem vietnēs. Pēc pieteikšanās Merkandi un noklikšķināšanas uz "Vairumtirdzniecība", viņiem tiek parādīts pārbaudīto uzņēmumu saraksts, kas nodarbojas ar vairumtirdzniecību, krājumiem vai parastajām precēm gan Eiropā, gan visā pasaulē.

Katrā vairumtirgotāja kartē ir informācija, kas paredzēta, lai pircējam būtu vieglāk sazināties un iegādāties pārdevēja piedāvātās preces. Šī informācija cita starpā ietver: preču piegādes veidi, iegādāto preču apmaksas veidi vai valodas, kurās varat sazināties ar vairumtirgotāju. PREMIUM konta lietotāji redz arī citu pircēju sniegtos viedokļus vairumtirgotājiem. Šis ir tādu pircēju darījumu kopsavilkums, kuri iesaka vai neiesaka sadarboties ar konkrēto vairumtirgotāju.

Reģistrējies šodien un pērciet lētāk!

Pievienojieties vairāk nekā 100 000 apmierinātu lietotāju grupai

Izvērstā meklētājprogramma

Skaidra vietnes prezentācija un ērti lietojama meklētājprogramma ļauj ātri un intuitīvi meklēt piemērotus biznesa partnerus un produktus. Tādējādi sarakstā var iekļaut vairumtirgotājus tikai no lietotāja izvēlētās valsts, piemēram, vairumtirgotāji no Vācijas, vairumtirgotāji, kas piedāvā tikai preces no izvēlētās nozares vai apakšnozares (piemēram, apģērbu, bērnu preces, preces pēc uzņēmuma likvidācijas) vai noteiktas preču grupas , piemēram, jauni produkti, atjaunotas preces.

Meklētājā varat arī ērti un ātri sakārtot vairumtirgotājus pēc to piedāvājumu skaita vai sakārtot piedāvājumus pēc cenas vai pievienošanas datuma. Ir iespējams arī izstādīt tikai tos vairumtirgotājus, kuri piedāvā preces pēc pieprasījuma. Meklēšanas lodziņš ir uzlabots rīks, kas sašaurina meklēšanu pēc atslēgvārdiem, piemēram: labi zināmi zīmoli vai produkti.


Plašs preču klāsts

Merkandi tirdzniecības platformā lietotājiem ir pieejama arī skaidra piedāvājumu prezentācija, kas sakārtota kategorijās un apakškategorijās. Katru dienu tiek publicēti jauni akciju piedāvājumi. Piedāvājuma aprakstā vairumtirgotāji sniedz detalizētus datus, piemēram, informāciju par cenu, pieejamo preču daudzumu, minimālo pasūtījuma summu, apmaksas veidiem un piegādes nosacījumiem. Pateicoties tam, lietotāji var ātri iegūt detalizētu informāciju par lētākajiem piedāvājumiem Eiropas tirgū.

Turklāt Merkandi platforma cita starpā piedāvā: veidlapas, kas atvieglo sazināšanos ar izvēlēto vairumtirgotāju, personalizēts biļetens ar informāciju par labākajiem piedāvājumiem, svarīgām izmaiņām vietnē un akcijām, kā arī daudzvalodu Klientu apkalpošanas nodaļas palīdzība, kas atvērta no pirmdienas līdz piektdienai.

Rezumējot, Merkandi vairumtirdzniecības platforma atbalsta biznesa kontaktu tīkla veidošanu. Tas atvieglo uzticamu vairumtirgotāju atrašanu, kas piedāvā akcijas no pircēju interesējošās nozares, kā arī ļauj ātri un ērti sazināties ar vairumtirgotāju un iegādāties preces par labākajām cenām tirgū.

Merkandi pasaulē

Valstis, kurās sadarbojamies ar saviem klientiem

 

150 valstis

Mums ir piedāvājumi un lietotāji no 150 valstīm

34 domēni

Mūsu platformai ir pat 34 valodu versijas

Simtiem tūkstošu piedāvājumu

Katras kategorijas sortiments no vairumtirgotājiem no visas pasaules

Reģistrējies šodien un pērciet lētāk!

Pievienojieties vairāk nekā 100 000 apmierinātu lietotāju grupai

Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.