Jūsu dati ir šifrēti. Reģistrējieties droši.

Palieliniet pārdošanas apjomus, iepērcies Merkandi lētāk

Vairumtirdzniecības pārpalikumi, sēriju beigas un izpārdošanas preces no 150 valstīm!

Apmierinātības garantija
Izmēģiniet mūsu vietni 14 dienas bez jebkāda riska!
Mēs rūpējamies par mūsu lietotāju apmierinātību, tāpēc mēs dodam jums iespēju atgriezt abonēšanas summu 14 kalendāro dienu laikā no pakalpojuma aktivizēšanas dienas. Nav nevajadzīgu formalitāšu un āķu.
premium
149 EUR +PVN / gads
Reģistrējos
standard
119 EUR +PVN / gads
Reģistrējos
Merkandi piekļuves periods 12 mēneši 12 mēneši
Apmierinātības garantija (14 dienas pakalpojuma atgriešanai).
Neierobežots pieprasījumu skaits
Redzamā vairumtirgotāju kontaktinformācija
Ikdienas jaunumu biļetens ar jauniem piedāvājumiem
Pieeja 150 valstu piedāvājumiem ar atlaidēm līdz -90%
Lespēja publicēt pirkuma piedāvājumus
Konta pārvaldības panelis, kontakti, piedāvājumi, datu rediģēšana
Piekļuve atsauksmēm par vairumtirgotājiem
Piekļuve vairumtirgotāju melnajam sarakstam
Publicēt neierobežotu skaitu piedāvājumu
Jūsu piedāvājumu reklamēšana visā Eiropā
Jūsu uzņēmuma pievienošana Merkandi starptautiskajam katalogam
Izveidojiet sava uzņēmuma daudzvalodu aprakstu
Papildu statistika par apmeklējumiem un uzņēmuma profils
CSV, XLS, XML preču imports / eksports
Personīgā konsultanta palīdzība
Reģistrējos Reģistrējos

Dotās cenas ir neto cenas, tās saskaņā ar ES direktīvu jāpalielina par PVN likmi.

Drošas un pārbaudītas maksājuma metodes

Maksājumu metodes ir pieņemtas

Vairāk nekā 99,9% apmierināti klienti. PIEVIENOJIES VIŅIEM!

Merkandi ir reālā iespēja izcelties jūsu biznesā. Mēs meklējām piekļuvi vairumtirgotājiem visā pasaulē, un Merkandi paveica šo darbu mūsu vietā. Paldies.

Saeed Muhammad

Platforma darbojas gan pārdevējiem, gan pircējiem, tāpēc jūs varat pārvaldīt savu biznesu ar vislielāko pārredzamību un iespēju izvēlēties no daudziem biznesa partneriem. Lieliska platforma!

CELESTINO ADRIANI

Tā ir patiešām pārsteidzoša vietne visu kategoriju produktu tirdzniecībai. Vienkārša reģistrācija un tiešsaistes norēķinu iespējas. Tas ir patiešām labs potenciālajiem pārdevējiem un pircējiem.

Pravin Kinge

"(...) Mūsu vairāk nekā divu gadu pieredze Merkandi platformas izmantošanā ļauj mums to novērtēt kā ļoti intuitīvu lietošanai un lietotājam draudzīgu risinājumu. Mēs arī atrodam ļoti ērtu tās versiju poļu valodā. Vēl viena platformas priekšrocība, ir tas, ka viņi uztur savas reģistrācijas prasības minimālā līmenī (...) "

Dominat

"(..) Pateicoties sadarbībai ar Merkandi, mums ir pieejami daudzi interesanti piedāvājumi (..)"

F.H. LECH - Lech Jagoda

Es domāju, ka Merkandi ir ļoti unikāls portāls, kas piedāvā plašu interesantu piedāvājumu klāstu, cita starpā privātiem klientiem.

Arlindo Luis Tualufo

Lieliska vietne sava uzņēmuma reklamēšanai. Lieliski piedāvājumi un daudzi droši darījumi par nepārspējamām cenām. Portāls ar lielisku servisu.

Loredana camelia

Es domāju, ka šī ir labākā vietne ar daudzām akcijām. Ļoti labs serviss uzņēmējdarbībai. Sākumā man bija dažas atrunas un es domāju, ka šī vietne nav pārāk nopietna, taču kopš mana pirmā darījuma es esmu kļuvis par šīs platformas ventilatoru.

SOULEY DIOp

"(...) Mums Merkandi kļuva par vissvarīgāko biznesa partiju avotu no Austrumeiropas un Dienvideiropas. (...)"

SCHUHWELT Import - Export

"(..) Es gribētu pateikt paldies visiem Merkandi platformas dibinātājiem. Šī vietne ļauj man iegādāties vairumtirdzniecības produktus par ļoti konkurētspējīgām cenām un viegli pārdot savas preces. (..)"

Beyazit Kosmetik

Tā ir lieliska platforma, ļoti caurspīdīga un nopietna, uzticama ... šeit jūs varat izveidot labus biznesa sakarus un palielināt pārdošanas apjomus savā uzņēmumā ... paldies Merkandi komandai.

Erkan Bicer

Esmu ļoti priecīgs, ka sāku ievietot savas reklāmas šajā vietnē. Jūs palīdzat man popularizēt manus piedāvājumus un atrast jaunus klientus. Izmantojot daudzvalodu izvēlni, es varu augšupielādēt reklāmas dažādās valstīs. Arī atbalsta komanda ir ļoti noderīga.

Georgi Ivanov

Visbiežāk uzdotie jautājumi


Vai es varu reģistrēties Merkandi bez uzņēmuma?

Jā, privātpersonas var izveidot kontu Merkandi. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka neliela daļa mūsu vairumtirgotāju pārdod preces tikai uzņēmumiem. Tomēr, lai pārdotu preces Merkandi, Jums ir jābūt aktīvam biznesam.

Ko darīt, lai veiktu pirkumu Merkandi?

Lai iepirktos Merkandi, Jums ir jāreģistrējas un jāsamaksā abonements. Pēc samaksas Jūsu konts tiks aktivizēts, un Jums būs pieejama pārdevēju kontaktinformācija.

Kur atrodas noliktava?

Merkandi nepārdod preces, kas tiek parādītas tīmekļa vietnē - pārdevēji ir pārbaudīti vairumtirgotāji. Dati par noliktavu atrašanās vietu ir atrodami to profilos un ir pieejami pēc reģistrācijas un konta apmaksas.

Vai Merkandi var izveidot testa kontu?

Merkandi nepiedāvā izmēģinājuma kontus. Tomēr lietotājs var pieprasīt reģistrācijas maksas atmaksu 14 dienu laikā.Gadījumā, ja esat neapmierināts ar mūsu servisu, viss, kas Jums jādara, ir jāuzraksta e-pasts, jāpiezvana mums vai jāsazinās ar mums caur čatu. Jūs neko neriskējat!

Vai pārdevēji tiek pārbaudīti un vai preces ir autentiskas?

Pirms savu piedāvājumu publicēšanas katrs vairumtirgotājs iziet pārbaudes procesu. Šādas pārbaudes mērķis ir palielināt Jūsu drošību darījumu laikā. Turklāt mēs pārbaudām arī piedāvājumus ar zīmolu produktiem, lai apstiprinātu šādu preču autentiskumu un izcelsmi.