FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt
7 Atlikušo atlaižu skaits

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Sīkfailu politika

Kas ir sīkfaili?

Sīkfailus saprot kā IT datus, jo īpaši teksta failus, kas tiek glabāti lietotāju gala ierīcēs, kas paredzētas vietņu lietošanai. Šie faili ļauj atpazīt lietotāja ierīci un pareizi parādīt vietni, kas pielāgota viņa individuālajām vēlmēm. Sīkfailos parasti vietnes nosaukums, glabāšanas laiks gala ierīcē un unikāls numurs.

Kāpēc mēs izmantojam sīkfailus?

Sīkfaili tiek izmantoti, lai vietņu saturu pielāgotu lietotāja vēlmēm un optimizētu vietņu izmantošanu. Tos izmanto arī, lai izveidotu anonīmu, apkopotu statistiku, kas palīdz izprast, kā lietotājs izmanto vietnes, kas ļauj uzlabot to struktūru un saturu, izslēdzot lietotāja personisko identifikāciju.

Kādus sīkfailus mēs izmantojam?

Tiek izmantoti divu veidu sīkfaili - sesijas un pastāvīgie. Pirmie no tiem ir pagaidu faili, kas lietotāja ierīcē paliek līdz brīdim, kad lietotājs iziet no vietnes vai tiek izslēgta programmatūra (tīmekļa pārlūks). Pastāvīgie faili lietotāja ierīcē paliek tik ilgi, cik norādīts sīkfaila parametros, vai kamēr lietotājs tos manuāli izdzēš. Uz sīkdatnēm, kuras izmanto tīmekļa vietnes operatora partneri, tostarp jo īpaši vietņu lietotāji, attiecas viņu pašu privātuma politika.

Vai sīkfaili satur personas datus?

Personiskos datus, kas savākti, izmantojot sīkfailus, var vākt tikai, lai veiktu īpašas funkcijas. Šādi dati tiek šifrēti tādā veidā, lai nepieļautu nepiederošu personu piekļuvi.

Sīkfailu dzēšana

Pēc noklusējuma vietņu pārlūkošanai izmantotā programmatūra atļauj sīkfailus saglabāt gala ierīcē. Šos iestatījumus var mainīt, lai bloķētu automātisku sīkfailu apstrādi tīmekļa pārlūka iestatījumos vai lai informētu par katru to pārsūtīšanu uz lietotāja ierīci. Sīkāka informācija par sīkfailu apstrādes iespējām un metodēm ir pieejama programmatūras (tīmekļa pārlūka) iestatījumos. Sīkdatņu izmantošanas ierobežošana var ietekmēt dažas tīmekļa vietnē pieejamās funkcijas.

Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.