FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt
7 Atlikušo atlaižu skaits

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Vairumtirdzniecības lietoti tālruņi

(10 piedāvājumi)

Lietoto tālruņu tirgus dinamiski attīstās. Lietota telefona iegāde, nevis jauna, ir izvēle, ko arvien biežāk pieņem. Šī ir lieliska iespēja paplašināt jūsu biznesu. Merkandi platformā jūs atradīsit plašu lietotu tālruņu vairumtirdzniecības piedāvājumu. Šie telefoni tiek piegādāti no dažādiem piegādātājiem visā pasaulē. Iegādājieties tos par izdevīgām cenām un palieliniet savu peļņu.

Lietotu tālruņu vairumtirdzniecība - izdevīgi darījumi jūsu rīcībā

Merkandi ir platforma, kas apvieno pircējus un piegādātājus no dažādām valstīm visā pasaulē. Šeit jūs atradīsit daudzus lietotu tālruņu izpārdošanas piedāvājumus. Tie tiek piedāvāti no uzticamiem vairumtirgotājiem, kas garantē izdevīgas cenas, kvalitatīvas preces un ātru piegādi.

Mūsu tirdzniecības platformā jūs varat atrast tālruņus no dažādiem ražotājiem, modeļiem un stāvokļiem. Daži no tiem ir remontēti, citi - vienkārši lietoti. Iegādājoties lietotu tālruņu paletes, jūs varat piedāvāt tos saviem klientiem par daudz izdevīgākām cenām nekā jauni. Tas var palielināt jūsu uzņēmuma veiksmes iespējas tirgū un ļaut jums atstāt konkurentus tālu aiz sevis.

Ja līdz šim esat pavadījuši daudz laika, meklējot pievilcīgus iepirkšanās piedāvājumus un uzticamus piegādātājus, tad ir pienācis laiks to mainīt. Vienīgais, kas jums jādara, ir izveidot kontu Merkandi. Te jūs atradīsit plašu izdevīgu piedāvājumu klāstu vienā vietā.

Lietoto mobilo tālruņu vairumtirdzniecība - aplūkojiet mūsu daudzveidīgos piedāvājumus

Lai veiktu lietotu mobilo tālruņu iegādi, jums ir jāizveido konts mūsu tirdzniecības platformā. Tas sniegs jums iespēju sazināties ar vairumtirgotājiem no visas pasaules. Jūs varat tieši sazināties ar viņiem, lai apspriestu darījuma detaļas un nodrošinātu veiksmīgu pirkumu. Merkandi platforma atvieglo komunikāciju, nodrošinot daudzvalodīgu atbalstu, tādējādi izvairoties no nepareizpratnēm vai valodas barjerām.

Atklājiet jaunus partnerus un paplašiniet savu biznesa tīklu ar Merkandi. Padariet savu piedāvājumu vēl pievilcīgāku, pievienojot lietotos mobilos tālruņus savā sortimentā. Iepērcieties drošāk, ātrāk un ērtāk nekā jebkad agrāk. Nevilcinieties un reģistrējieties mūsu tirdzniecības platformā jau šodien!

Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.