Darījuma partnera pārbaude

Uzņēmuma profesionāla pārbaude

Pārbaudām uzņēmumus no 66 valstīm – neriskējiet ar sadarbību ar neuzticamu darbuzņēmēju

149,00 EUR +PVN

Saglabāt

Saglabāt kā paketi!

Šis pakalpojums ir daļa no mūsu biznesa pakotnēm. Iegādājoties to kā daļu no paketes, varat iegūt vairāk iespēju un ietaupīt

Pakalpojuma apraksts

Piedāvājam Jums savu pieredzi, kas iegūta, uzraugot vairāk nekā 200 tūkst. tirdzniecības darījumi starp pircējiem un pārdevējiem visā pasaulē. Mēs izmantojam tikai informāciju, kas iegūta no uzticamām biznesa informācijas aģentūrām, kas pieder Vācijas FEBIS asociācijai, tostarp Dun & Bradstreet, un to datu bāzē ir vairāk nekā 420 miljoni uzņēmumu no vairāk nekā 200 valstīm. Viņi iegūst informāciju no 30 000 oficiāliem globāliem avotiem un katru dienu veic 5 miljonus atjauninājumu, kas garantē visaugstāko kvalitāti.

Ikona "īkšķi uz augšu
Efektivitāte

Mēs apvienojam tradicionālās biznesa inteliģences metodes ar progresīvu datu apstrādi, izmantojot mākslīgo intelektu (AI)

Ikona "īkšķi uz augšu
Elastība

Lai attaisnotu mūsu klientu cerības, mēs pārbaudām uzņēmumus no 66 valstīm

Ikona "īkšķi uz augšu
Drošība

Mēs pārbaudām vairāk nekā 20 pārbaudītā uzņēmuma aspektus un apkopojam ziņojumu ar darbuzņēmēja novērtējumu

Ierēdnis pārskata līgumu

Pērciet preces no pārbaudītiem uzņēmumiem


Kādas ir uzņēmuma verifikācijas pakalpojuma priekšrocības:

 • Laika ietaupījums - jūs saņemsiet gatavu ziņojumu, kurā būs visa nepieciešamā informācija par darbuzņēmēju, ieskaitot mūsu novērtējumu,
 • Ietaupiet naudu - veicat darījumus ar pārbaudītu partneri, ievērojami palielinot tā drošību,
 • Pilns apskats - mēs pārbaudām vairāk nekā 20 darbības aspektus un pārbaudām uzņēmumu lielākajās biznesa informācijas aģentūru datubāzēs.

Neļaujiet sevi apmānīt!


Paļaujieties uz profesionāļiem. Mēs pārbaudām tādas lietas kā:

 • vai darbuzņēmējs ir iekļauts starptautiskās krāpniecības datubāzēs, vai persona strādā vai viņam pieder viņa izvēlēts uzņēmums, t.i., mēs veicam pamata OSINT (tā saukto inteliģento interviju)
 • uzņēmuma vadība un tās sakaru tīkls ar citiem uzņēmumiem. Pašas saites nav negatīva lieta. Taču, ja uzņēmuma, ar kuru plānojam sadarboties, prezidents iepriekš strādājis vairākos citos uzņēmumos un šie uzņēmumi ir kotēti parādu biržās, pieņemam, ka tas palielina sadarbības risku
 • valdības datu bāzes / reģistri
 • bankrotu, mierizlīguma procesu datubāze
 • starptautiskās un vietējās parādu biržas
 • atbilstība reģistrācijas datiem, nodokļu numuriem
 • mēs analizēsim darbuzņēmēja sniegtos dokumentus manipulāciju konstatēšanas ziņā (foto retušēšanas/rediģēšanas, dokumentu viltošanas mēģinājumu konstatēšana)
 • pārbaudīsim viedokļus par sadarbību ar norādīto darbuzņēmēju
 • sankciju saraksti - AML saraksti, vai persona/uzņēmums tiek turēts aizdomās par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju
 • plašsaziņas līdzekļos pieejamo informāciju

Kopumā mēs pārbaudām katru darbuzņēmēju 64 dažādos ekonomiskās informācijas avotos.

Autoiekrāvēji ar paliktņiem

Pasūtiet tagad Merkandi darbuzņēmēja
profesionālās pārbaudes pakalpojumu

Lerakstiet uzņēmuma nosaukumu vai vārdu un uzvārdu
Lerakstiet uzņēmuma PVN numuru
Lerakstiet ielas nosaukumu
Lerakstiet pasta indeksu
Levadiet pilsētu

Jau ir konts? lelogoties

Vai jums ir kādi jautājumi?

Atstājiet savus datus. Mēs ar Jums sazināsimies!

Lerakstiet savu vārdu
Lerakstiet savu uzvārdu
Lerakstiet savu e-pasta adresi

Visbiežāk uzdotie jautājumi

Kurās valstīs jūs veicat uzņēmuma verifikāciju?
Mēs sagatavojam Merkandi atskaites uzņēmumiem, kas atrodas Eiropā. Izņemot šādas valstis:
 • Bosnija un Hercegovina
 • Kipra
 • Gibraltārs
 • Islande
 • Monako
Citi kontinenti/valstis, kas izslēgtas no Merkandi uzņēmuma pārbaudes:
 • Krievija
 • Irāna
 • Turcija
 • Amerika (visas)
 • Āfrika
 • Āzija
Kontinenta vai valsts izslēgšana nozīmē, ka ziņojumu nesagatavos Merkandi, bet gan uzticams ārējs uzņēmums, par to būs jāmaksā papildu maksa.
Kur jūs pārbaudāt pārbaudītos uzņēmumus?
Mēs izmantojam vairāk nekā 64 avotus, tostarp parādu apmaiņu, biznesa informācijas aģentūras, pieejamos banku avotus, ekonomiskās informācijas birojus, reģistrācijas datus, valsts reģistrus, dziļo tīmekli (slēpto internetu).
Kas ir un kāda ir atšķirība: Biznesa izlūkošana (komerciālā), Detektīvu aģentūra vs. Uzņēmuma pārbaude Merkandi
 • Biznesa izlūkošana ļauj mums iegūt retrospektīvus finanšu datus (par iepriekšējo taksācijas gadu) un publiski pieejamu un apliekamu informāciju no datubāzēm par pārbaudāmo uzņēmumu. Parasti, ar retiem izņēmumiem, ziņojumos nekas nav pateikts par darījuma partnera pašreizējo situāciju. Salīdzinoši lēts pakalpojums, kas ir ideāli piemērots vairāku uzņēmumu masveida uzraudzībai.
 • Detektīvu aģentūra (parasti tās īpašnieki ir bijušie policisti, kas specializējušies ekonomisko noziegumu izmeklēšanā) izmanto biznesa izlūkošanas datus, inteliģento izlūkošanu (OSINT) un izmeklēšanas metodes, kas tiek veiktas tieši uz vietas. Dārgākais, bet visefektīvākais darījuma partnera pārbaudes veids. Īpaši ieteicams vienreizējiem lieliem darījumiem.
 • Uzņēmuma verifikācija - Merkandi sniegts pakalpojums.  Mēs veicam pamata OSINT (atvērtā pirmkoda izlūkošanu) mūsdienīgas biznesa izlūkošanas veidā, izmantojot programmatūru un zināšanas, kas pieejamas tikai labākajām biznesa izlūkošanas aģentūrām pasaulē. Mūsu pakalpojums ir klasificējams kā biznesa izlūkošana (mēs neizmantojam retrospektīvus finanšu datus, bet gan aktuālu atklātu un klasificētu informāciju) un detektīvu aģentūra (mēs neveicam operācijas uz vietas).
Kur jūs pārbaudāt pārbaudītos uzņēmumus?
Mēs izmantojam vairāk nekā 64 avotus, tostarp parādu biržas, biznesa izlūkdatus, pieejamos banku avotus, uzņēmējdarbības informācijas birojus, reģistru datus, valdības reģistrus, Deep web (slēpto internetu).
Cik ilgi man būs jāgaida uzņēmuma pārbaudes ziņojums?
No 3 līdz 14 dienām. Apstrādes laiks ir atkarīgs no daudziem faktoriem: valsts, ārējiem informācijas sniedzējiem no maksātnespējas datubāzēm, parādu piedzinējiem, parādu biržām. Par papildu maksu (+100%) ziņojumu var sagatavot 1 darba dienā.
Vai, pasūtot ziņojumu no Merkandi, es varu būt 100% drošs, ka mani ne apkrāps?
Mēs vienmēr darām visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka mūsu darījuma partnera pārbaude palīdz jums pareizi novērtēt darījuma risku. Tomēr, ja darījuma summa ir lielāka, mēs iesakām izmantot detektīvu aģentūras pakalpojumus, kas specializējas biznesa izlūkošanas jomā attiecīgajā valstī. Mēs neesam atbildīgi par jūsu biznesa lēmumiem.
Cik daudz laika man ir, lai izmantotu pakalpojumu?
Pakalpojums ir pieejams 12 mēnešus no pasūtījuma veikšanas brīža. Pakalpojuma derīguma termiņš nav saistīts ar konta derīguma termiņu, taču, lai to izmantotu, ir jābūt aktīvam kontam Merkandi.

Tev vajag palīdzību?