Preču meklēšana

Profesionāla piedāvājumu meklēšana no visas pasaules

Pasūtiet informāciju par preču cenām no izvēlētā pasaules reģiona, ar pilnu uzņēmumu kontaktinformāciju, precīzu preču specifikāciju un sadarbības noteikumiem.

149,00 EUR +PVN

*Cena attiecas uz preču meklēšanu Eiropas Savienībā. Preču meklēšanas cena ārpus Eiropas Savienības tiek noteikta individuāli katram pasūtījumam.

Saglabāt

Saglabāt kā paketi!

Šis pakalpojums ir daļa no mūsu biznesa pakotnēm. Iegādājoties to kā daļu no paketes, varat iegūt vairāk iespēju un ietaupīt

Kas ir produktu meklēšana?

Merkandi starptautiskajā tirdzniecībā ir iesaistīts kopš 2008. gada. Mēs piedāvājam jums savu pieredzi, kas iegūta, uzraugot vairāk nekā 200 000. tirdzniecības darījumi, kas visā pasaulē noslēgti starp pircējiem un pārdevējiem.

Preču meklēšana tiek veikta, aktīvi komunicējot ar Merkandi partneriem, pārbaudot starptautiskās datubāzes un personīgos kontaktus ar mūsu ekspertiem ārvalstu tirgos. Mēs izmantojam ārvalstu sociālos medijus, interneta forumus un nozares datu bāzes. Mūsu pakalpojumu raksturo:

Ikona "īkšķi uz augšu
Efektivitāte

Mēs sadarbojamies ar ražotājiem, izplatītājiem un vairumtirgotājiem 150 valstīs

Ikona "īkšķi uz augšu
Elastība

Jūs izvēlaties, kurš no piedāvātajiem piedāvājumiem atbilst jūsu vēlmēm

Ikona "īkšķi uz augšu
Saglabāšana

Mēs meklēsim preces atbilstoši specifikācijai un cenu diapazonam, kas ietaupīs Jūsu laiku un naudu

Analīze uz planšetdatora noliktavā

Pērc preces ārzemēs par izdevīgāku cenu!


Kādas ir preču meklēšanas pakalpojuma priekšrocības:

 • Laika ietaupījums – Jūs saņemsiet gatavu atskaiti ar visiem nepieciešamajiem meklējamās preces parametriem, kā arī pilnu darbuzņēmēja kontaktinformāciju
 • Ietaupot naudu - izvēlētā prece būs daudz lētāka nekā vietējā tirgū pieejamā identiska prece,
 • Priekšrocība salīdzinājumā ar konkurenci – pasūtiet vietējā tirgū nepieejamas preces, kas ļaus Jūsu uzņēmumam izcelties uz konkurentiem,
 • Jaunas darbības jomas – veidojiet jaunas biznesa attiecības ar partneriem no visas pasaules.

Plānojiet savu pārdošanas stratēģiju - mēs varam atrast sortimentu!


Ilggadēja pieredze, kas iegūta, uzraugot vairāk nekā 200 tūkst. tirdzniecības darījumi, kas noslēgti visā pasaulē, ļaus mums sagatavot piedāvājumus, kas vislabāk atbilst jūsu cerībām.

 • Lai iegādātos preces ārzemēs, nav jāzina vairākas valodas, Merkandi nepastāv valodas barjeras,
 • Aizsargājiet sevi pret iespējamu negodīga darbuzņēmēja krāpšanas mēģinājumu, atrodiet godīgus piegādātājus,
 • Samaziniet izmaksas, samazinot pirkuma cenas,
 • Atrodiet jaunus ārvalstu piegādātājus, tas var mainīt jūsu biznesu.
Diagrammu analīze

Vai pakalpojums ir paredzēts jums?

JĀ, ja tev nav laika meklēt piedāvājumus, tu neproti valodu vai neproti to labi. Jūs nezināt, kur un kā meklēt informāciju ārzemju vietnēs. Jums nav pieredzes starptautiskajā tirdzniecībā. Atrastie piedāvājumi nav pievilcīgi. Vai esat jau zaudējis pacietību? Pasūtiet savu produktu meklēšanu Merkandi.

Kas ir iekļauts preču meklēšanas pārskatā:


 • Tirgotāja reģistrācijas informācija (ja pieejama)
 • Kontaktpersonu informācija (tālruņa numuri un e-pasta adreses)
 • Cenas ar daudzuma sliekšņiem (ja tādi ir)
 • Vietņu adreses, sociālie saziņas līdzekļi utt. (ja tādi ir)
 • Pilna kontaktinformācija (galvenā biroja, noliktavu, filiāļu adrese)
 • Līdz 5 dažādu piegādātāju piedāvājumiem (ja atradīsim vairāk uzņēmumu, saņemsiet arī to piedāvājumus bez papildu maksas)
 • Sadarbības nosacījumi (ja ir, par tulkojumiem papildus tiek apmaksāta preču piegādātāja valodā)
 • Tehniskā specifikācija (ja ir, preču piegādātāja valodā, par tulkojumiem tiek apmaksāta papildus)

Pasūtiet produktu meklēšanu vietnē Merkandi tūlīt

Lerakstiet uzņēmuma nosaukumu vai vārdu un uzvārdu
Lerakstiet uzņēmuma PVN numuru
Lerakstiet ielas nosaukumu
Lerakstiet pasta indeksu
Levadiet pilsētu

Jau ir konts? lelogoties

Vai jums ir kādi jautājumi?

Atstājiet savus datus. Mēs ar Jums sazināsimies!

Lerakstiet savu vārdu
Lerakstiet savu uzvārdu
Lerakstiet savu e-pasta adresi

Visbiežāk uzdotie jautājumi

Kāda informācija būs sagatavotajā ziņojumā?
Atskaitē saņemsiet informāciju par norādīto preču cenām no izvēlētā pasaules reģiona, uzņēmumu kontaktinformāciju, kā arī precīzu specifikāciju un sadarbības noteikumus. Pārskatā būs 5 dažādu pārdevēju piedāvājumi. Ja atradīsim vairāk piedāvājumu, bez papildu maksas nodrošināsim arī to piedāvājumus.
Kā mēs meklējam preces?
Mēs izmantojam savus informācijas avotus, starptautiskās datu bāzes un mūsu ekspertu personīgos kontaktus ārvalstu tirgos. Mēs izmantojam ārvalstu sociālos medijus, forumus, interneta datu bāzes, nozares datu bāzes un daudz ko citu.
Kāpēc es nevaru izvēlēties, vai preces nāks no importētāja, ražotāja vai vairumtirgotāja?
Neatkarīgi no tā, vai preces nāk no importētāja, ražotāja vai vairumtirgotāja, ir otršķirīga nozīme. Vissvarīgākais ir konkurētspējīga cena un piedāvājuma parametri (t.i., preču kvalitāte). Var šķist, ka ražotāja piedāvājums būs visizdevīgākais. Taču bieži vien šāda līguma nosacījumi, liels pasūtījumu apjoms un līgums uz noteiktu laiku nozīmē, ka tas nav labākais risinājums. Tāpēc mēs piedāvājam dažādu piegādātāju piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu sniegtajiem kritērijiem.
Vai mēs garantējam izvēlēto preču pieejamību?
Piegādātājs godprātīgi iesniedz mums piedāvājumu un mēs pieņemam, ka preces nosūtīšanas brīdī viņam ir noliktavā. Mūsu uzdevums ir atrast piegādātāju un saņemt piedāvājumu, un šajā sakarā mēs sniedzam 100% apmierinātības garantiju.
Kādā valodā tiks sagatavots ziņojums?
Būtiskākā informācija, kas nepieciešama preču pasūtīšanai, tiks sagatavota angļu valodā. Savukārt garie apraksti, kas saistīti ar līguma nosacījumiem, pašu līgumu, tehniskajām specifikācijām, būs pieejami valodā, kādā tos sagatavojis preču piegādātājs. Merkandi par papildu samaksu var iztulkot šādus dokumentus jebkurā valodā.
Vai Merkandi iekasē komisiju?
Mēs neiekasējam komisijas maksu par darījumiem starp pircējiem un pārdevējiem. Vienīgās izmaksas, kas jāsedz klientam, ir preču izņemšanas pakalpojuma iegādes izmaksas.
Kā izmantot pakalpojumu?
Pakalpojuma izmantošana ir ļoti vienkārša:
 1. Jūs veicat pasūtījumu un apmaksu
  Jums vienkārši jāpasūta pakalpojums un jāveic maksājums.
 2. Jūs aizpildāt pakalpojuma veidlapu
  Abonementa ietvaros jebkurā laikā (vai 12 mēnešos pēc iegādes, ja jums nav konta), jūs aizpildāt veidlapu ar informāciju par meklēto produktu.
 3. Jūs saņemat piegādātāju sarakstu
  3 darba dienu laikā jūs saņemsiet sarakstu ar piegādātājiem, kuriem ir jūsu meklētās preces.
Kas ir preču grupa, ko nozīmē, ka jūs meklējat 1 preču grupā?
Ja, piemēram, meklējat mēbeļu piegādātāju un mēbeles ir biroja mēbeles, virtuves mēbeles, viesistabas mēbeles, guļamistabas mēbeles, mēs to uzskatām par 1 preču grupu. Savukārt, ja jūs meklējat mēbeles, bet vienlaikus arī celtniecības tehniku, tās ir divas dažādas preču grupas, un jums ir jāveic divi dažādi preču meklēšanas pasūtījumi.
Vai Merkandi var meklēt preces no atgriešanas, pārpalikuma, jauktajām paletēm?
Nē, jo preču meklēšanas pakalpojums attiecas tikai uz pilnas vērtības precēm, kas pieejamas regulārai tirdzniecībai. Ja meklējat piedāvājumus par preču atgriešanu vai krājumu pārpalikumu, lūdzu, apmeklējiet mūsu platformu. Mēs tur katru dienu pievienojam jaunus krājumus, kā arī varat nosūtīt savu pieprasījumu vairākiem tūkstošiem vairumtirgotāju, kas nodarbojas tikai ar krājumu pārpalikumu.
Vai Merkandi meklētie piegādātāji ir pārbaudīti un vai tiem var 100% uzticēties?
Nevienam nevar 100% uzticēties, izmantojiet veselo saprātu un labu uzņēmējdarbības praksi. Parakstiet līgumu, precīzi aprakstiet, ko pasūtāt, kas maksā par transportu utt. . Daži piegādātāji var būt no Merkandi datubāzes, tie ir pārbaudīti uzņēmumi. Turklāt katrs uzņēmums, kuru mēs jums meklējam, tiek pamatīgi pārbaudīts attiecīgās valsts tirdzniecības reģistros. Ja jūs interesē uzņēmuma pilnīga pārbaude, lūdzu, izmantojiet tam paredzēto Merkandi pakalpojumu → Darbuzņēmēja pārbaude.
Cik daudz laika man ir, lai izmantotu pakalpojumu?
Pakalpojums ir pieejams 12 mēnešus no pasūtījuma veikšanas brīža. Pakalpojuma derīguma termiņš nav saistīts ar konta derīguma termiņu, taču, lai to izmantotu, ir jābūt aktīvam kontam Merkandi.

Tev vajag palīdzību?