Preču meklēšana -
Profesionāla piedāvājumu meklēšana no visas pasaules

Pasūtiet informāciju par preču cenām no izvēlētā pasaules reģiona, ar pilnu uzņēmumu kontaktinformāciju, precīzu preču specifikāciju un sadarbības noteikumiem.

149,00 EUR +PVN
Pasūtiet pakalpojumu

*Cena attiecas uz preču meklēšanu Eiropas Savienībā. Preču meklēšanas cena ārpus Eiropas Savienības tiek noteikta individuāli katram pasūtījumam.

Saglabāt kā paketi!

Šis pakalpojums ir daļa no mūsu biznesa pakotnēm. Iegādājoties to kā daļu no paketes, varat iegūt vairāk iespēju un ietaupīt
Uzzināt vairāk

Kas ir produktu meklēšana?

Preču meklēšana notiek, aktīvi sazinoties ar Merkandi partneriem, pārbaudot starptautiskās datubāzes un personīgos kontaktus ar mūsu ekspertiem no ārvalstu tirgiem. Mēs izmantojam ārvalstu sociālos medijus, interneta forumus un nozares datu bāzes.


Ikona "īkšķi uz augšu
Efektivitāte ​

Mēs sadarbojamies ar ražotājiem, izplatītājiem un vairumtirgotājiem 150 valstīs

Ikona ar iepakojumiem
Elastība

Jūs izvēlaties, kurš no piedāvātajiem piedāvājumiem atbilst jūsu vēlmēm

Naudas ikona
Saglabāšana

Mēs meklēsim preces atbilstoši specifikācijai un cenu diapazonam, kas ietaupīs Jūsu laiku un naudu

Analīze uz planšetdatora noliktavā

Pērc preces ārzemēs par izdevīgāku cenu!


Kādas ir preču meklēšanas pakalpojuma priekšrocības:

 • Laika ietaupījums – Jūs saņemsiet gatavu atskaiti ar visiem nepieciešamajiem meklējamās preces parametriem, kā arī pilnu darbuzņēmēja kontaktinformāciju
 • Ietaupot naudu - izvēlētā prece būs daudz lētāka nekā vietējā tirgū pieejamā identiska prece,
 • Priekšrocība salīdzinājumā ar konkurenci – pasūtiet vietējā tirgū nepieejamas preces, kas ļaus Jūsu uzņēmumam izcelties uz konkurentiem,
 • Jaunas darbības jomas – veidojiet jaunas biznesa attiecības ar partneriem no visas pasaules.

Plānojiet savu pārdošanas stratēģiju - mēs varam atrast sortimentu!


Ilggadēja pieredze, kas iegūta, uzraugot vairāk nekā 200 tūkst. tirdzniecības darījumi, kas noslēgti visā pasaulē, ļaus mums sagatavot piedāvājumus, kas vislabāk atbilst jūsu cerībām.

Diagrammu analīze

Pasūtiet produktu meklēšanu vietnē Merkandi tūlīt

Lerakstiet uzņēmuma nosaukumu vai vārdu un uzvārdu
Lerakstiet uzņēmuma PVN numuru
Lerakstiet ielas nosaukumu
Lerakstiet pasta indeksu
Levadiet pilsētu

Jau ir konts? lelogoties

Vai jums ir kādi jautājumi? Atstājiet savus datus.
Mēs ar Jums sazināsimies!

Lerakstiet savu vārdu
Lerakstiet savu uzvārdu
Lerakstiet savu e-pasta adresi

FAQ

Kāda informācija būs sagatavotajā ziņojumā?
Atskaitē saņemsiet informāciju par norādīto preču cenām no izvēlētā pasaules reģiona, uzņēmumu kontaktinformāciju, kā arī precīzu specifikāciju un sadarbības noteikumus. Pārskatā būs 5 dažādu pārdevēju piedāvājumi. Ja atradīsim vairāk piedāvājumu, bez papildu maksas nodrošināsim arī to piedāvājumus.
Vai mēs garantējam izvēlēto preču pieejamību?
Piegādātājs godprātīgi iesniedz mums piedāvājumu un mēs pieņemam, ka preces nosūtīšanas brīdī viņam ir noliktavā. Mūsu uzdevums ir atrast piegādātāju un saņemt piedāvājumu, un šajā sakarā mēs sniedzam 100% apmierinātības garantiju.
Kādā valodā tiks sagatavots ziņojums?
Būtiskākā informācija, kas nepieciešama preču pasūtīšanai, tiks sagatavota angļu valodā. Savukārt garie apraksti, kas saistīti ar līguma nosacījumiem, pašu līgumu, tehniskajām specifikācijām, būs pieejami valodā, kādā tos sagatavojis preču piegādātājs. Merkandi par papildu samaksu var iztulkot šādus dokumentus jebkurā valodā.
Vai Merkandi iekasē komisiju?
Mēs neiekasējam komisijas maksu par darījumiem starp pircējiem un pārdevējiem. Vienīgās izmaksas, kas jāsedz klientam, ir preču izņemšanas pakalpojuma iegādes izmaksas.
Cik daudz laika man ir, lai izmantotu pakalpojumu?
Ja jums ir konts Merkandi, pakalpojums ir pieejams neierobežotu laiku. Iegādāto pakalpojumu varat izmantot visu sava Merkandi konta derīguma termiņu. Ja neesat Merkandi lietotājs, pakalpojums ir pieejams 12 mēnešu laikā no aktivizēšanas datuma.
Kā izmantot pakalpojumu?
Pakalpojuma izmantošana ir ļoti vienkārša:
 1. Jūs veicat pasūtījumu un apmaksu
  Jums vienkārši jāpasūta pakalpojums un jāveic maksājums.
 2. Jūs aizpildāt pakalpojuma veidlapu
  Abonementa ietvaros jebkurā laikā (vai 12 mēnešos pēc iegādes, ja jums nav konta), jūs aizpildāt veidlapu ar informāciju par meklēto produktu.
 3. Jūs saņemat piegādātāju sarakstu
  3 darba dienu laikā jūs saņemsiet sarakstu ar piegādātājiem, kuriem ir jūsu meklētās preces.
Kas ir preču grupa, ko nozīmē, ka jūs meklējat 1 preču grupā?
Ja, piemēram, meklējat mēbeļu piegādātāju un mēbeles ir biroja mēbeles, virtuves mēbeles, viesistabas mēbeles, guļamistabas mēbeles, mēs to uzskatām par 1 preču grupu. Savukārt, ja jūs meklējat mēbeles, bet vienlaikus arī celtniecības tehniku, tās ir divas dažādas preču grupas, un jums ir jāveic divi dažādi preču meklēšanas pasūtījumi.
Vai Merkandi var meklēt preces no atgriešanas, pārpalikuma, jauktajām paletēm?
Nē, jo akciju meklēšanas pakalpojums attiecas tikai uz precēm par pilnu cenu, kas pieejamas regulārai pārdošanai.  Ja meklējat piedāvājumus no atgriezumiem, liekajiem krājumiem, lūdzu, apmeklējiet mūsu platformu Mēs katru dienu pievienojam jaunus krājumus, jums ir arī iespēja nosūtīt savu pieprasījumu vairākiem tūkstošiem vairumtirgotāju, kas nodarbojas tikai ar liekajiem krājumiem.
Vai Merkandi meklētie piegādātāji ir pārbaudīti un vai tiem var 100% uzticēties?
Nevienam nevar 100% uzticēties, izmantojiet veselo saprātu un labu uzņēmējdarbības praksi. Parakstiet līgumu, precīzi aprakstiet, ko pasūtāt, kas maksā par transportu utt. . Daži piegādātāji var būt no Merkandi datubāzes, tie ir pārbaudīti uzņēmumi. Turklāt katrs uzņēmums, kuru mēs jums meklējam, tiek pamatīgi pārbaudīts attiecīgās valsts tirdzniecības reģistros. Ja jūs interesē uzņēmuma pilnīga pārbaude, lūdzu, izmantojiet tam paredzēto Merkandi pakalpojumu → Darbuzņēmēja pārbaude.

Tev vajag palīdzību?