Prioritārs un garantēts piedāvājumu tulkojums 20 valodās

Automātiska, tūlītēja visu jūsu piedāvājumu tulkošana 20 valodās!

Vairs nekādu valodu barjeru – mūsu pakalpojums ļauj pārdot preces pat tālākajos pasaules malās, neuztraucoties par piedāvājuma pareizu tulkojumu!

Pierakstīties

Pakalpojums pieejams tikai aktīviem Merkandi lietotājiem

Saglabāt

Saglabāt kā paketi!

Šis pakalpojums ir daļa no mūsu biznesa pakotnēm. Iegādājoties to kā daļu no paketes, varat iegūt vairāk iespēju un ietaupīt

Pakalpojuma apraksts

Automātiska, tūlītēja tulkošana ļauj pārdot preces starptautiski, neuztraucoties par pareizu piedāvājuma tulkojumu. Jūs ietaupīsiet laiku, kas veltīts piedāvājuma regulēšanai, un atvieglosiet potenciālajam pircējam iespēju iepazīties ar pārdodamajām precēm.

Ikona "īkšķi uz augšu
Ātrums

Tulkojums tiek veikts reāllaikā

Ikona "īkšķi uz augšu
Kvalitāte

Tulkojumu kvalitāte ir tikpat laba kā profesionālam tulkam

Ikona "īkšķi uz augšu
Efektivitāte

Sasniedzot plašu auditoriju no visas pasaules

Lidmašīnas lido virs kravas konteineriem

Ar impulsu ienākt starptautiskajā tirgū


Kādas ir piedāvājumu automātiskās tulkošanas priekšrocības:

  • Jaunas darbības jomas – vai plānojat sava biznesa starptautisku attīstību un saņēmēju loka paplašināšanu? Pateicoties automātiskajai tūlītējai tulkošanai, jūsu piedāvājumi tiks parādīti visās valstīs, kur ir pieejams Merkandi.
  • Laika taupīšana – piedāvājumi tiek tulkoti reāllaikā 20 valodās, manuāli nepārslēdzoties uz atsevišķu valodu versijām.
  • Naudas ietaupīšana – nav jāalgo darbinieki vai ārējas tulkošanas aģentūras.
  • Paaugstināta efektivitāte – neatkarīgi no tā, no kurienes pircējs ir, pateicoties automātiskajam tulkojumam, viņš redzēs jūsu piedāvājumus savā valodā, kas būtiski palielinās interesi par jūsu produktiem.
  • Priekšrocība salīdzinājumā ar konkurenci – valodas barjera nebūs šķērslis attiecību veidošanā ar starptautiskiem klientiem.

Profesionāls bizness ir profesionāli instrumenti


Uzlaboti mašīnmācīšanās algoritmi ļauj profesionāli tulkot piedāvājumus 20 valodās reāllaikā. Tulkojumi ir līdzīgi profesionālu tulku veiktajiem tulkojumiem, un piegādes laiks ir tūlītējs.

Daudzu valstu karogi

Pasūtiet tagad savā kontā
piedāvājumu automātisko tulkojumu

Pierakstīties

Pakalpojums pieejams tikai Merkandi lietotājiem.

Vai jums ir kādi jautājumi?

Atstājiet savus datus. Mēs ar Jums sazināsimies!

Lerakstiet savu vārdu
Lerakstiet savu uzvārdu
Lerakstiet savu e-pasta adresi

Visbiežāk uzdotie jautājumi

Kādās valodās piedāvājumi tiek tulkoti?
Kad jūs publicējat savu piedāvājumu, jūs to iesniedzat savā dzimtajā valodā. Piedāvājums tiks automātiski tulkots citās valodās neatkarīgi no pieejamajām valodām, kurās sākotnēji publicējāt piedāvājumu.
Vai piedāvājumus tulko tulki vai tulks?
Piedāvājumus tulko labākie tulkotāji, pamatojoties uz uzlabotiem mašīnmācīšanās algoritmiem. Daudzi pētījumi pierāda, ka tie ir tikpat efektīvi un kvalitatīvi kā profesionālu tulkotāju tulkojumi. Taču to priekšrocība ir ātrums – tās tiek veiktas automātiski, neatkarīgi no diennakts laika, un momentāni.
Cik daudz laika man ir, lai izmantotu pakalpojumu?
Pakalpojums ir pieejams 12 mēnešus no pasūtījuma veikšanas brīža. Pakalpojuma derīguma termiņš nav saistīts ar konta derīguma termiņu, taču, lai to izmantotu, ir jābūt aktīvam kontam Merkandi.

Tev vajag palīdzību?