FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt
21 Atlikušo atlaižu skaits

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Merkandi

Vairumtirdzniecība bez Robežas

Kas ir Merkandi?

Merkandi ir starptautiska vairumtirdzniecības platforma precēm, kuras tiek piedāvātas gan regulārā vairumtirdzniecībā, gan no tiesu izpildītāju izsolēm, ražošanas pārpalikumi un krājumi,preces no uzņēmumu likvidācijas,klientu atgrieztās preces utt.

Vairāk kā 100 000

lietotāju

Vairāk kā 1 200

komentāri

Vairāk kā 150

pasaules valstis

Vīzija

Mēs veidojam vairumtirdzniecības nākotni. Mēs novēršam robežas, valodas barjeras un palielinām darījumu drošību. Mēs izveidojam vienu vietu, kur starptautiskā vairumtirdzniecība kļūst vienkārša, pieejama un droša. Mēs īstenojam viena portāla vīziju, kas savieno vairumtirgotājus un piedāvājumus no visas pasaules, palielinot tirgus konkurētspēju un piekļuvi plašākam produktu klāstam, vienlaikus nodrošinot iespēju paplašināt uzņēmējdarbību ar jauniem tirgiem un klientiem.

Gadatirgus

2019. gada septembrī mēs apmeklējām IAW starptautisko e-komercijas gadatirgu. Mūsu komandas 3 locekļu pārstāvība 3 dienas informēja klientus un apmeklētājus par mūsu darbībām un platformas izmantošanas priekšrocībām. Mēs aicinām Jūs apmeklēt mūs nākamajos gadatirgos, kur mēs regulāri piedalāmies.

Merkandi IAW 2019


Valodas atbalsts

Mēs palīdzam efektīvi pirkt un pārdot preces par vēl nepieredzētām vairumtirdzniecības cenām un piedāvājam klientu apkalpošanu šādās valodās:


Darbības zona

Mēs darbojamies šādās valstīs:

 
Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.