FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt
24 Atlikušo atlaižu skaits

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Merkandi vēsture

 • 2024

  Februāris, 2024
  PIN ievadīšana klientu apkalpošanai

  Klientiem esam ieviesuši individuālus PIN kodus, lai palielinātu drošību un atvieglotu autorizāciju, sazinoties ar klientu apkalpošanas dienestu. Pateicoties tam, verifikācijas process ir ātrāks un datu drošība platformā ir būtiski nostiprināta.

 • Janvāris, 2024
  Iespēja pieteikties vairākiem lietotājiem vienā kontā

  Lai atvieglotu komandas darbu noteikta veida kontu ietvaros, esam ieviesuši apakškontu funkciju, pateicoties kurai, piemēram, darbinieki var efektīvāk pārvaldīt mijiedarbību ar klientiem.

  Vietējo push paziņojumu palaišana

  Esam ieviesuši jaunu vietējo paziņojumu sistēmu, kas ļauj saņemt informāciju tieši datora vai tālruņa ekrānā. Pēc lietotāja piekrišanas ierīcēs tiks parādītas ziņas, kas ļaus vēl ātrāk piekļūt saturam.

 • 2023

  Decembris, 2023
  Iespēja palielināt piedāvājumus jebkurā laikā

  Mēs piedāvājam ērti lietojamu piedāvājumu atsvaidzināšanas moduli. Reizi 30 dienās atspirdzinājums ir pilnīgi bez maksas. Ir pieejama arī ātrāka atsvaidzināšana ar Merkandi punktu maksājumu. Piedāvājumu atsvaidzināšana ir vienkāršs un efektīvs līdzeklis piedāvājumu atpazīstamības palielināšanai!

 • Novembris, 2023
  Iespēja izveidot piedāvājumus pirms pārdošanas iespējas aktivizēšanas

  Uzņēmuma pārbaudes laiks ir atkarīgs no daudziem faktoriem. Tādēļ dažos gadījumos to var pagarināt līdz divām nedēļām. Mēs esam mainījuši savu iekšējo sistēmu, un tagad lietotāji var pievienot savu produktu klāstu, kamēr Merkandi komanda pārbauda uzņēmumu. Pēc pozitīvas pārbaudes visi piedāvājumi tiks automātiski publicēti.

 • Oktobris, 2023
  Informācijas pievienošana, uz kurām valstīm pārdevējs sūta + bezmaksas piegāde

  Starptautiskā tirdzniecība kļūst vieglāka un... lētāka. Tāpēc esam pievienojuši iespēju definēt, uz kurām valstīm pārdevējs sūta, un iespēju definēt bezmaksas piegādi uz pārdevēja izvēlētajām valstīm, kā arī iespēju noteikt sliekšņa summu, līdz kurai tiek piedāvāta bezmaksas piegāde.

 • Septembris, 2023
  Merkandi sasniedz gaismas ātrumu!

  Pēc vairāk nekā mēneša smaga darba mēs varam lepoties, ka vietne ir paātrinājusies pat par 70%. Lapas ielādes laiks ir dramatiski samazinājies, padarot vietnes pārlūkošanu vēl patīkamāku. Paskaties pats.

  Populārākie meklējumi un jauna reklamēto piedāvājumu sadaļa

  Esam ieviesuši jaunu sadaļu populārākajiem meklējumiem un līdz ar to arī daudzas vizuālas izmaiņas. Tie ietver jaunu sadaļu: Nedēļas hiti un Populārākie piedāvājumi no kategorijas. Merkandi ir kļuvis vizuāli pievilcīgāks un pat vieglāk lietojams.

  Zināšanu bāzes imports/eksports

  Starptautiskā tirdzniecība nav tā vienkāršākā lieta. Turklāt informācijas meklēšana par tirdzniecības noteikumiem, muitas nodevām utt. katrai valstij var būt laikietilpīga. Lai ietaupītu jūsu laiku, esam sagatavojuši informācijas kopsavilkumu lielākajai daļai pasaules valstu, lai valstu robežas vairs nebūtu starptautiskas tirdzniecības problēma.

 • Augusts, 2023
  Ziņojiet par piedāvājumu

  Prece nav oriģināla? Piedāvājumā trūkst informācijas? Vai varbūt cena ir novecojusi? Lai nodrošinātu visaugstāko vietnes satura kvalitāti, saviem lietotājiem sniedzam iespēju iesniegt piedāvājumus.

 • Jūlijs, 2023
  Ieteikumi meklējot

  Mēs savā vietnē ieviešam vienkāršāku meklēšanas sistēmu. Turpmāk, ievadot frāzi meklēšanas laukā, sistēma ieteiks kategorijas, populārākos tagus un piemērotākos produktus. Tas atvieglo meklēšanu un vēl ātrāku nokļūšanu līdz vajadzīgajiem produktiem.

  Preču pasūtīšana

  Tirdzniecība vienmēr ietver kontaktu ar klientu. Viena no visbiežāk ziņotajām problēmām ir nebeidzamas sarunas ar pircējiem. Lai samazinātu apmaiņas ziņojumu skaitu un palielinātu pārdošanas apjomu, mēs ieviešam preču pasūtīšanas sistēmu ar grozu. Tagad pasūtīšana ir vienkāršāka un intuitīvāka no pircēja viedokļa, un pārdevējs saņem izpildei gatavu pasūtījumu.

 • Jūnijs, 2023
  Pārdevēja uzņemšana

  Visai informācijai par pārdevēju, piemēram, maksājuma veidiem, piegādes metodēm, darba laikiem utt., jābūt standarta informācijai. Lai nodrošinātu, ka katram pārdevējam ir pilnībā aizpildīts profils, esam ieviesuši pārdevēja iesaistīšanu. Datu papildināšana radīs mazāk nevajadzīgu pircēju pieprasījumu un vairāk interesentu.

  Jauns, labāks un ātrāks piedāvājumu imports

  Piedāvājumu importu esam sagatavojuši pilnīgi no jauna. Tagad tas ir ātrāk, vienkāršāk un intuitīvāk lietojams. Mēs ceram, ka pieaugošais lietotāju skaits, kuri izmanto šo moduli, varēs vēl vienkāršāk pievienot un atjaunināt savus piedāvājumus.

 • Maijs, 2023
  Piedāvājumu publicēšana – vēl vienkāršāk

  No šī brīža mēs rūpējamies par visu Merkandi. Katrs piedāvājums var tikt publicēts tikai vienā versijā, un mēs to pārtulkosim uz visiem pārējiem. Starptautiskā tirdzniecība ir kļuvusi vienkāršāka.

  Ātrāki, vienkāršāki filtri un šķirošana

  Esam ieviesuši vairākus uzlabojumus filtros – turpmāk tie tiek sakārtoti pēc piedāvājumu skaita, esam atvieglojuši navigāciju uz apakškategorijām un to darbības ātrumu. Papildus esam ieviesuši iespēju kārtot piedāvājumus pēc cenas un pievienošanas datuma.

 • Aprīlis, 2023
  Uzņemšana pircējiem

  Merkandi piedāvājumi ir vissvarīgākie. Mēs esam ieviesuši iekļaušanas procesu, kas ļauj lietotājam izvēlēties sev interesējošās kategorijas un produktu grupas, un pēc tam viņš saņem biļetenu ar viņa interesēm lieliski piemērotiem piedāvājumiem.

  Atjaunojamie abonementi jau Merkandi

  Esam ieviesuši jaunu, ērtāku veidu, kā pārvaldīt jūsu abonementu. Turpmāk par ikmēneša abonementiem abonēšanas summa tiks iekasēta automātiski līdz atcelšanai. Tagad viss ir vēl vienkāršāk.

 • Marts, 2023
  Merkandi aktivitātes ilgtspējīgas attīstības jomā

  Merkandi ir platforma, kas gadiem ilgi koncentrējas uz pārpalikumu pārdošanu, likvidāciju, sērijas beigu u.c., t.i., pretojas preču izšķērdēšanai. Lai popularizētu šo ideju un izglītotu sabiedrību, esam izveidojuši īpašu apakšlapu, kurā ir pārskats par mūsu aktivitātēm šajā jomā.

  Nogāžu sadaļa ar atbilstošāku piedāvājumu komplektu

  Mēs esam veikuši izmaiņas mehānismā, kas klasificē piedāvājumus akciju sadaļā. Turpmāk šajā sadaļā parādīsies piedāvājumi, kas satur rūpīgi atlasītu atslēgvārdu kopu, kas palīdzēs samazināt neizmantoto piedāvājumu skaitu un palielināt unikālu iespēju skaitu.

 • Februāris, 2023
  Preču atlaides ir klāt!

  Turpmāk katru reizi, kad vairumtirgotājs maina preces cenu uz zemāku, tā piedāvājumā tiks atzīmēta kā akcija ar norādi par jauno un veco cenu.

 • Janvāris, 2023
  Palieliniet pārdošanas apjomu ar kvalitātes rādītāju

  Esam ieviesuši jaunu funkcionalitāti – piedāvājuma kvalitātes rādītāju, pateicoties kuram katrs pārdevējs var interaktīvi uzlabot savus piedāvājumus un rezultātā → izpārdošanu. Indekss svārstās no 0 līdz 100, ar punktu skaitu virs 85, kas norāda uz augstas kvalitātes piedāvājumu. Aicinām pārbaudīt funkcionalitāti!

  Saglabājiet kartes ērtākai norēķiniem

  Turpmāk ikviens lietotājs, kurš kādreiz maksājis par pakalpojumu Merkandi ar kredītkarti vai debetkarti, nākamajam maksājumam varēs izvēlēties saglabāto karti.

  Norādes uz noliktavu

  Noliktavas profilā esam ieviesuši lielāku karti, kas ir labāk redzama un salasāmāka un satur ļoti būtisku izmaiņu – tajā ir iespēja iestatīt maršrutu. Mazumtirgotāja apmeklējuma plānošana nekad nav bijusi tik vienkārša.

 • 2022

  Decembris, 2022
  Piekļuve vairumtirdzniecības piedāvājumiem bez robežām

  Mēs esam iztulkojuši visus vietnē pieejamos piedāvājumus visās pieejamajās valodās. Pateicoties tam, ikviens lietotājs neatkarīgi no Merkandi valodas vai valodas versijas redzēs vienādu pirkumu piedāvājumu kopumu. Vairāk piedāvājumu = vairāk klientu vairumtirgotājiem!

  Uzlabots ziņojumu modulis un atbildes rādītāji

  Viens no galvenajiem starptautisko kontaktu elementiem ir e-pasti. Mēs esam uzlabojuši moduli, lai atvieglotu tā lietošanu, kā arī ieviešam jaunu funkciju - rādītājus. Mēs atzīsim pārdevējus, kuri atbildēs uz visiem ziņojumiem un darīs to pēc iespējas ātrāk.

 • Novembris, 2022
  Mercandi pieejams 6 jaunās valstīs!

  Ņemot vērā lietotāju un apmeklētāju vajadzības, mēs sākam lietot Merkandi sešās jaunās valodās: dāņu, horvātu, norvēģu, igauņu, somu, somu un slovēņu. Jaunas valstis nozīmē jaunas uzņēmējdarbības iespējas gan pircējiem, gan pārdevējiem.

 • Oktobris, 2022
  Mobilā versija ir vēl vieglāk lietojama

  Mēs esam ieviesuši vairākus UX un UI uzlabojumus, lai Merkandi lietošana mobilajos tālruņos būtu vēl vienkāršāka, ātrāka un patīkamāka. Turklāt turpmākajos mēnešos mēs strādāsim pie lietotāju paneļa, kas tieši ietekmēs esošo klientu pozitīvo noraidījumu.

 • Septembris, 2022
  Mercandi atkal palielina ātrumu

  Esam ieviesuši vairākus uzlabojumus, lai padarītu platformu ātrāku. Tas ietver gan attēlu optimizēšanu, gan labojumus, kas ļauj atsevišķas lapas ielādēt līdz pat 60% s ātrāk. Jaunu piedāvājumu pārlūkošana vēl nekad nav bijusi tik ātra.

 • Augusts, 2022
  Mākslīgais intelekts darbībā

  Mēs sākam jaunu laikmetu. Esam īstenojuši piedāvājumu nosaukumu uzlabošanu, izmantojot mākslīgo intelektu. Mākslīgais intelekts parūpēsies par piemērotākiem un pievilcīgākiem nosaukumiem klientiem

  Labākie piedāvājumi augstāk sarakstā

  Mēs esam ieviesuši augstākas pozīcijas sistēmu populārākajiem sarakstiem. No šī brīža labākie piedāvājumi tiks izvietoti vēl augstāk, lai jūs tos varētu sasniegt vēl ātrāk!

 • Jūlijs, 2022
  Mēs veidojam pamācības, lai Merkandi lietošanu padarītu vēl vienkāršāku

  Esam izveidojuši pirmo rokasgrāmatu par piedāvājumu pievienošanu platformai. Tas ir grafisks un tekstuāls, ar padomiem, kā uzskaitīt piedāvājumus, kas tiek pārdoti. Šis ir sākums materiālu sērijai, lai padarītu mūsu platformas lietošanu vēl vienkāršāku.

 • Jūnijs, 2022
  Jaunā, labākā meklētājprogramma ir pieejama!

  Esam ieviesuši jaunu meklētājprogrammu, kurai ir vairākas priekšrocības. Tas ir daudz ātrāks, sniedz pielāgotākus meklēšanas rezultātus, ir izturīgs pret pareizrakstības kļūdām un spēj atpazīt vārdu variācijas. Tagad ar jauno meklētājprogrammu ir vēl vieglāk atrast jūs interesējošos produktus!

 • Maijs, 2022
  Mēs meklējam investorus

  Merkandi platforma kļūst arvien spēcīgāka, iegūstot jaunus lietotājus, pārdevējus un pircējus, un mūsu ambīcijas aug līdz ar viņu vajadzībām. Tāpēc mēs meklējam investorus, kas palīdzēs mums paātrināt mūsu vīziju - vairumtirdzniecību, kas ir vienkārša, pieejama, intuitīva, droša un starptautiska. Vai vēlaties būt daļa no šīs revolūcijas?
  Rakstiet mums

  Mēs nolēmām iekarot jaunus tirgus

  Mēs uzskatām, ka vairumtirdzniecībai nav ierobežojumu. Savā misijā savienot darbuzņēmējus no visas pasaules, mēs cenšamies vienkāršot starptautisko tirdzniecību un tiecamies iekarot jaunus tirgus. Esam uzsākuši arābu valstīm adresētu izmēģinājuma programmu, kurā piedāvājam platformu jaunajiem pārdevējiem un pircējiem. Šo aktivitāšu rezultāts ir vēl plašāks tirgus un vairāk biznesa partneru jums!

 • Aprīlis, 2022
  Jauns saziņas kanāls visiem apmeklētājiem - Tiešsaistes tērzēšana

  Līdz šim tērzēšana vietnē bija pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem un atsevišķās platformas sadaļās. Sakarā ar to, ka mēs saprotam, cik samudžināta var būt vairumtirdzniecība un cik daudz jautājumu var rasties, mēs uzsākam tērzēšanu visiem apmeklētājiem.

  Mēs testējam jaunu konta veidu - Premium PLUS

  Lai apmierinātu lietotāju vajadzības, akcijas ietvaros esam pārbaudījuši, esam aktivizējuši jauna veida kontu, kuram papildus vairākām PREMIUM konta priekšrocībām ir trīs papildu pakalpojumi: Izpildītāja pārbaude, Preču meklēšana un ticamības sertifikāts. Tas ir vēl viens solis ceļā uz labāko iespējamo mūsu pakalpojumu atbilstību klientu vajadzībām.

  Jauns bezmaksas Freemium konts pārdevējiem

  Mēs esam izveidojuši jaunu konta veidu Pārdevējiem - FREEMIUM. Turpmāk jaunajiem neizlēmušajiem Pārdevējiem ir iespēja bez saistībām iepazīt Merkandi potenciālu.

 • Marts, 2022
  Jauni Merkandi pakalpojumu apmaksas veidi

  Pristatėme du papildomus mokėjimo būdus, apie kuriuos klausė mūsų vartotojai - Apple Pay ir Google Pay. Šios naujos, greitos ir paprastos formos paspartins maksājumu trial.

 • Februāris, 2022
  Mēs uzlabojam komunikāciju

  Mēs esam izvirzījuši sev mērķi nodrošināt vislabāko iespējamo saziņu ar mūsu lietotāju.

  Šis process sākas ar reģistrāciju, un šeit esam ieviesuši virkni izglītojošu ziņojumu par Merkandi un mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem. Tas ir mazs solis ceļā uz mūsu platformas uzlabošanu un liels solis uz platformas ziņojuma vienkāršošanu, intuitīvu un pārskatāmu.

 • Janvāris, 2022
  Ekspluatācijas nodaļa

  Sakarā ar pieaugošajām lietotāju vajadzībām Klientu apkalpošanas birojs tika pārveidots par Operatīvo nodaļu.

  Mēs veidojam labāko ekspertu komandu ar plašām kompetencēm, lai nodrošinātu vislabāko klientu apkalpošanas kvalitāti un viņu apmierinātību. Tas viss, lai mūsu darbiniekiem būtu lielākas kompetences un viņi varētu vēl vairāk apmierināt augošo klientu skaitu.

 • 2021

  Decembris, 2021
  Mēs ieviešam klientu apmierinātības aptauju

  Mēs esam uzsākuši periodisku Net Promoter Score (NPS) klientu apmierinātības aptauju, lai vēl precīzāk noteiktu mūsu pakalpojumu kvalitāti un attīstības/izmaiņu virzienus.

 • Novembris, 2021
  Sākam pārdot ""Biznesa paketes""

  Sākts pilns "Biznesa pakešu" piedāvājums, kas jau no paša sākuma izraisīja lielu interesi.

  Tā kā akcijas patīk visiem un novembris tam ir labvēlīgs, mēs veicām kampaņu LongBlackWeekend, kas ļāva mūsu klientiem ietaupīt 30% no reģistrācijas un atjaunošanas.LongBlackWeekend kampaņu veicām ar neticami panākumiem.

  Mēs īstenojām kampaņu LongBlackWeekend ar neticami panākumiem.

 • Oktobris, 2021
  Mēs drīzumā piedāvāsim "Biznesa paketes"

  Pēc mēnešiem ilgiem sagatavošanās darbiem mēs jau esam tuvu tam, lai iepazīstinātu savus klientus ar "Biznesa paketēm", ti, vairumtirdzniecību atbalstošu profesionālu pakalpojumu komplektu.

  Šim nolūkam esam sagatavojuši pakalpojuma iepriekšpārdošanu ar pievilcīgu akcijas atlaidi.

 • Augusts, 2021
  Katram par visu vai katram atsevišķi?

  Mēs sagatavojamies personalizētas tīmekļa vietnes pieredzes ieviešanai, t. i., mēs uzklausām individuālā lietotāja vajadzības un sagatavojam tikai to saturu, kas viņu interesē.

 • Jūlijs, 2021
  Uzlabota CSV un XML importa sistēma

  Mēs zinām, ka laiks ir nauda, tāpēc esam veikuši izmaiņas CSV un XML importa sistēmā. Tagad lietotājam tas ir vēl vienkāršāk un intuitīvāk, kas noteikti uzlabos lietošanas kvalitāti.

 • Maijs, 2021
  Jauns izkārtojums, jauna pieredze mobilajā versijā

  Ņemot vērā lietotāju un lietotāju pieredzes speciālistu ieteikumus, mēs esam ieviesuši jauno Merkandi tīmekļa vietni. Jaunais izkārtojums darbvirsmas versijā un pilnīgi jauna pieredze mobilajā versijā ir tikai daži no uzlabojumiem mūsu lietotājiem.

 • Aprīlis, 2021
  Jauni vadītāji - BOK un Sales

  Straujā paplašināšanās ārzemēs un lielā interese piespieda mūs paplašināt Klientu apkalpošanas nodaļu un izveidot jaunu Pārdošanas nodaļu. Likumsakarīgi bija pieņemt darbā vadītājus, lai vadītu šos departamentus.

 • Marts, 2021
  E-grāmata - Praktisks ceļvedis katram vairumtirgotājam

  Tā kā preču pirkšana un pārdošana kļūst arvien pieejamāka, cena, kvalitāte un peļņa ir konkurences priekšrocības. Mēs esam sagatavojuši grāmatu, lai palīdzētu jums uzzināt, kā iegādāties vislabākās un kvalitatīvākās preces par viszemāko cenu.

 • Janvāris, 2021
  Merkandi leidžiasi užkariauti dar 7 šalis

  Tai oficialu! Pažeidžiame naujas didmeninės prekybos sienas ir atveriame naujas galimybes jūsų verslui. Mes atvykstame į 7 naujas šalis su 7 naujomis kalbomis, didiname potencialių klientų ir didmenininkų skaičių.

 • 2020

  Novembris, 2020
  Paziņojums par veicināšanas piedāvājumiem

  Vai zinājāt, ka Merkandi vietnē reklamē izvēlētos piedāvājumus? No šodienas, ja esat to cilvēku vidū, kuru piedāvājumu mēs reklamējām, saņemsiet paziņojumu par to.

  Jums ir preces? Mums ir pircējs!

  Ja kāds no mūsu pircējiem pievieno pirkuma piedāvājumu produktiem, kas ir jūsu piedāvājumā, mēs par to Jums paziņosim pa e-pastu! Esam ieviesuši jaunu ziņu vēstuli, kuras mērķis ir palielināt pārdošanu vairumtirgotājiem un piedāvājumu pircējiem.

 • Oktobris, 2020
  Iespēja dalīties ar datiem ar pārdevējiem

  Ja tam piekrītat, Jūsu kontaktinformācija būs redzama vairumtirgotājiem, ar kuriem Jūs sarakstāties. Tādējādi vairumtirgotājiem būs vieglāk ar Jums sazināties.

  Veiksmīgs darījums? Pieprasiet komentāru!

  Pēc veiksmīga darījuma esiet tikai viena klikšķa attālumā, lai saņemtu pozitīvu komentāru. Tālāk mēs darīsim visu pārējo Jūsu vietā!

 • Septembris, 2020
  Jūs nekad vairs nepalaidīsiet garām nevienu iespēju!

  Turpmāk arī varat skatīties savas iecienītās kategorijas, meklējumus utt. Neatkarīgi no tā, vai meklējat preci, kuras pašlaik trūkst, vai meklējat labāko cenu - nekad vairs nepalaidīsit garām savu iespēju.

  Maksājiet tikai par pārbaudītiem konta numuru!

  Pārdevējiem ir iespēja pārbaudīt savus bankas kontus. Pateicoties šai procedūrai, mēs palielinām darījumu drošību pircēju vidū. Merkandi saka "stop" noziedzniekiem!

 • Augusts, 2020
  Jauna vizuālā identitāte un reģistrēta preču zīme

  Mēs esam veikuši divas svarīgas izmaiņas Mercandi. Viens no tiem ir preču zīmes “Merkandi” oficiāla reģistrācija visā Eiropā. Tāpēc mēs arī esam nolēmuši atjaunot savu vizuālo identitāti. Mēs ieviešam modernāku un vienkāršāku logotipu atbilstoši pašreizējām tendencēm.

  Revolūcija ziņu modulī!

  Mēs esam ieviesuši atjaunotu pavedienu un ziņojumu izskatu. Turpmāk tas izskatās līdzīgi sarunām labi zināmās sociālo tīklu vietnēs. Turklāt mēs esam iekļāvuši detalizētu informāciju par sarunu partneri, produktu sarakstu, par kuriem Jūs runājat, un to priekšskatījumu.

  Apskatiet svarīgākos piedāvājuma datus, neiedziļinoties tajos!

  Pārvietojot kursoru virs interesējošā piedāvājuma fotoattēla, redzēsiet lodziņu ar lielāko daļu nepieciešamās informācijas, lai novērtētu tā atbilstību.

 • Jūlijs, 2020
  Ātri atrodiet piedāvājumu, kuram nepieciešama īpaša uzmanība

  Piedāvājums, kas neatbilst mūsu publicēšanas noteikumiem un nosacījumiem, tiks atzīmēts ar caurspīdīgu karodziņu valodas versijā, kurā tas tika publicēts.

  Mēs vēlreiz paaugstināt sava konta drošību

  Mēs pārliecināmies, ka Jūsu kontaktinformācija netiek mainīta bez autorizācijas.

  Vai publicējat savu pirmo piedāvājumu? Jūs varat paļauties uz mūsu palīdzību!

  Tā kā mēs rūpējamies par saviem pārdevējiem un rūpējamies par publicēto piedāvājumu augstāko kvalitāti, mēs labprāt sniegsim Jums nepieciešamos padomus, ja Jūsu piedāvājums atšķirsies no mūsu standartiem.

 • Jūnijs, 2020
  Edit automātiska tulkojumi!

  Mēs iztulkojām Jūsu piedāvājumu automātiski un vēlaties to uzlabot? Tagad tas ir iespējams. Automātisko tulkojumu saturs ir pieejams tikpat vienkārši kā Jūsu piedāvājumos ievietotais saturs.

  Viegla un ātra līdzīgu piedāvājumu publicēšana

  Vai pārdodat daudz preču, kas ir līdzīgas viena otrai? Turpmāk Jums vairs nav katru reizi jāaizpilda viens un tas pats apraksts, jo varat izmantot iespēju to kopēt no citiem Jūsu piedāvājumiem.

 • Maijs, 2020
  Jauns iesūtnes izkārtojums

  Saņemat vai nosūtiet daudz ziņojumu un ir grūtības tos kategorizēt? Turpmāk ziņojumus var pārvietot uz vairākām tematiskām direktorijām.

  Bonus darbība jaunajiem pārdevējiem

  Publicējiet savus pirmos 10 piedāvājumus un saņemiet punktu paketi, ko izmantot, lai reklamētu savus piedāvājumus!

 • Aprīlis, 2020
  Jauns piedāvājums Jūsu iecienītākajā

  Mēs esam pārveidojuši Jūsu iecienītāko piedāvājumu sarakstu, lai jūs varētu tos ātri sasniegt. Šīs ir vēl vienas ilgi gaidītās un nepieciešamās izmaiņas, kas padara Merkandi lietošanu vēl ērtāku un intuitīvāku.

  Nesen skatītie piedāvājumi

  Jūs esat pārlūkojis Merkandi un saskārāties ar interesantu piedāvājumu, bet ... kurš no tiem bija? Jaunais panelis ļauj saglabāt nesen apskatīto piedāvājumu sarakstu, lai Jūs nekad nepalaistu garām visinteresantākos no tiem.

 • Marts, 2020
  Pirkšanas piedāvājumi nereģistrētiem lietotājiem

  Sākot no šodienas, pirkšanas piedāvājumu var pievienot bez reģistrācijas! Šī jaunā funkcija radīs lielāku pirkšanas piedāvājumu skaitu un līdz ar to lielākas tirdzniecības iespējas Merkandi vairumtirgotājiem. Aicinām publicēt pirkuma piedāvājumus!

  Paziņojumi par e-pasta adreses un pierakstīšanās veida maiņu

  Drošība Merkandi ir viena no mūsu galvenajām prioritātēm, tāpēc no šodienas, ja maināt pieteikšanās metodi (atspējojat un iespējojat divpakāpju pieteikšanos) un maināt e-pasta adresi, katrs lietotājs saņems no mums atbilstošu paziņojumu. Bez Jūsu ziņas neviens nekad neveic izmaiņas Jūsu kontā!

 • Februāris, 2020
  Paziņojumi par jauniem vairumtirgotājiem

  Katru dienu mēs pārbaudām jaunus vairumtirgotājus, kas piedāvā pārdošanā interesantas preces. No šodienas Jūs varat iespējot šādus paziņojumus un būt informēti par jauniem tirgotājiem Merkandi.

  Mēs piepildām savu lietotāju vēlmes!

  Mēs piedāvājam iespēju atsvaidzināt piedāvājumus reizi 14 dienās un iestatīt piedāvājumus kā “pastāvīgo piedāvājumu”.Tādā veidā Jūsu piedāvājumi tiks automātiski atsvaidzināti. Atjauninātais piedāvājums nonāks piedāvājumu saraksta augšgalā, pateicoties tam tas atkal iegūs popularitāti!

 • Janvāris, 2020
  Akciju komplekti- vairāk priekšrocību par zemāku cenu.

  Sakarā ar neskaitāmajiem jautājumiem par šo funkciju - mēs esam Jums to sagatavojuši! No šodienas Jūs varat daudzviet reklamēt savus piedāvājumus par zemāku cenu. Pārbaudiet savu lietotāja paneli jau šodien!

 • 2019

  Decembris, 2019
  Mēs paaugstinām Jūsu konta drošību.

  Mēs ieviešam divpakāpju pieteikšanos, kas ievērojami palielinās Jūsu Merkandi konta drošību. Sakarā ar to, ka divpakāpju pieteikšanās pēc noklusējuma ir iestatīta lietotāju kontos, Merkandi ir viens no drošības līderiem vairumtirdzniecības tirgū.

 • Novembris, 2019
  Visu piedāvājumu tulkošana - piedāvājumi katrā valodā

  No šodienas Jūs varat atrast praktiski visus piedāvājumus visās valodās. Mēs tos tulkojām saviem lietotājiem, lai dzēstu valodas barjeras un ļautu ikvienam piekļūt vēl lielākam piedāvājumu katalogam par vispievilcīgākajām cenām!

  Sadaļa ar labākajiem piedāvājumiem un vairumtirgotājiem

  Vai esat kādreiz domājis, kuri piedāvājumi un vairumtirgotāji ir vispopulārākie? Mēs tikko esam izveidojuši sadaļu, kurā varat sekot šādam sarakstam. Varat izmantot šo informāciju, lai pielāgotu diapazonu klientu vajadzībām un labāk izprastu tirgū dominējošās tendences.

  Informācija par moderēto piedāvājumu

  Vai Jūs jau zināt, ka mūsu komanda katru dienu moderē Jūsu piedāvājumus, lai palielinātu viņu pievilcību, sasniedzamību un pozīciju meklēšanas rezultātos? No šodienas Jūsu lietotāja panelī varēsite redzēt, kuri no Jūsu piedāvājumiem ir moderēti un kuri joprojām ir rindā uz to.

  Paziņojums par piedāvājuma izbeigšanu

  Pēc šī brīža pēc piedāvājumu izcelšanas opcijas termiņa beigām Jūs saņemsiet paziņojumu ar informāciju par tā sekām un iespēju to pagarināt.

 • Oktobris, 2019
  Jaunas paziņojumu iespējas un to iestatījumi

  Pārāk daudz paziņojumu? Vai varbūt vēlaties mainīt paziņojumu kanālu? No šodienas Jūs varat izvēlēties starp push paziņojumiem / e-pastu un izvēlieties, kurus ziņojumus vēlaties saņemt.

  Mēs pievienojam vairāk valūtu!

  Sakarā ar daudzajiem pieprasījumiem, mēs pievienojām jaunas valūtas, kurās varat norēķināties par Merkandi pakalpojumiem: DKK, NOK, RON un SEK. Vairāk valūtu nozīmē vairāk iespēju.

 • Septembris, 2019
  Merkandi starptautiskajā IAW gadatirgū Ķelnē!

  IAW laikā, kas bija viens no nozīmīgākajiem vairumtirdzniecības gadatirgiem Eiropā, mūsu stendu apmeklēja daudzi mūsu pašreizējie lietotāji, kā arī uzņēmēji no visas Eiropas. Bija daudz iespaidu, mēs ieguvām jaunu pieredzi un saņēmām daudz siltu vārdu no mūsu klientiem.

  Jauna maksājuma metode ir pieejama tagad!

  Mēs atbilstam Jūsu vajadzībām. Turpmāk par mūsu pakalpojumiem jūs varat norēķināties UAH, RUB valūtā un vietējā maksājuma veidā. Спасибо!

  Mēs gatavojamies lieliskām akcijām

  Atlaides kodi ir ieradušies Merkandi. No šodienas mēs Jums sagatovosim akcijas, pateicoties kurām Jūs varēsit ietaupīt, iegādājoties Merkandi pakalpojumus

 • Augusts, 2019
  Izlemiet, kam nosūtīt ziņojumu

  Jūs varat izlemt, kam Jūs nosūtāt pieprasījumu par glabātuvē iekļautajām precēm.

  Papildus paziņojumu kanāls

  Iespēja nosūtīt paziņojumus, izmantojot Facebook Messenger.

 • Jūlijs, 2019
  Labākie piedāvājumi augstāk par sarakstu!

  Mēs esam ieviesuši novatorisku algoritmu, kas paaugstina labāko piedāvājumu pozīcijas. Tiek ņemti vērā šādi piedāvājumi: piedāvājumu popularitāte, pieprasījumu skaits, piedāvājuma kvalitāte un pārdevēja vērtējums. Turpmāk labākos piedāvājumus būs atrast vēl vienkāršāk!

 • Jūnijs, 2019
  Maksā par Merkandi pakalpojumiem savā valūtā

  Mēs esam ieviesuši iespēju izvēlēties norēķinu valūtu par pakalpojumiem Merkandi. No šodienas jūs izvēlaties valūtu, kurā vēlaties mums samaksāt.

  Cenas konvertēšana katrā piedāvājumā

  Nezināt, kas ir mārciņas un dolāra konvertors? Vai varbūt nevēlaties rēķināt? Jūsu ērtībai piedāvājumos esam ieviesuši valūtas konvertāciju, lai Jums vairs nebūtu jārēķina un jādomā, vai piedāvājums Jums ir pieņemams!

  Mēs sākam versiju beļģu valodā.

  Beļģija, mēs nākam! Vietnē merkandi.be mēs izmantojam beļģu valodas versiju ar noklusējuma holandiešu valodā. Jauna valsts, jaunas iespējas!

 • Maijs, 2019
  Pirkuma piedāvājumi

  Mēs esam atvēruši jaunu sadaļu, kurā Jūs varat ievietot sludinājumu par meklēto produktu. Mēs esam pārliecināti, ka vairumtirgotājs, kuram ir Jūsu meklētās preces par vislabāko cenu, atradīsies acu mirklī.

  Minimālā pasūtījuma vērtība tagad ir cena

  Līdz šim minimālais pasūtījums vienmēr ir ticis noteikts skaitļos. Kopš šī brīža Jūs varat to norādīt arī summās. Tas ir veltījums vairumtirgotājiem un dažādiem uzņēmējdarbības veidiem.

  Mēs iekarojam nākamo kontinentu.

  Merkandi galvenokārt ir starptautiska platforma. Šodien mēs izlaižam versiju Austrālijā, tādējādi mūsu lietotājam atverot jaunas iespējas. Tirdzniecība bez robežām ir rokas stiepiena attālumā.

 • Marts, 2019
  Mēs atradām ceļu uz Indiju.

  Mēs neapstājamies! Tagad ir pieejama jauna valodas versija pieaugošajai pircēju un vairumtirgotāju grupai no Indijas.

  Laipni lūdzam Zaļajā salā.

  Mēs neapstājamies! Tagad ir pieejama jaunā valodas versija pieaugošajai pircēju un vairumtirgotāju grupai no Īrijas.

  Bună dimineața! Mēs sākam versiju rumāņu valodā.

  Mēs neapstājamies! Tagad ir pieejama jauna versija augošajai pircēju un vairumtirgotāju grupai no Rumānijas.

  Akciju piedāvājumu sadaļas atdalīšana.

  Merkandi ir līderis preču tirgū no likvidācijas, pārpalikumu, sēriju beigām utt. Lai vēl vairāk atvieglotu piekļuvi šāda veida piedāvājumiem, mēs tos esam iedalījuši īpašā sadaļā. Pārbaudiet!

  Laiks ir nauda.

  Mēs paātrinām mūsu tīmekļa vietnes darbību, lai Jūs varētu ātrāk atrast labāko produktu. Lapu ielādes laiks ir ievērojami uzlabojies.

 • Februāris, 2019
  Naudas pārsūtījums

  Jūs varat norēķināties, izmantojot parasto bankas pārskaitījumu uz mūsu valstī pieejamo bankas kontu.

  Jauns pakalpojums - preču meklēšana

  Produktu meklēšana nav viegla, un rentabilitātei izšķiroša nozīme ir cenai, preču veidam, kvalitātei un citām īpašībām. Vai nevarat atrast interesantus piedāvājumus? No šodienas mēs tos varam Jums atrast!

  Paziņojumi par jauniem produktiem

  Piedāvājums ir pazudis? Vai vēlaties no tā izvairīties nākotnē? Turpmāk Jūs varat sekot atlasītajām kategorijām, meklējumiem un vairumtirgotāju profiliem, un mēs Jūs informēsim, ja tajos ir jauni produkti.

 • Janvāris, 2019
  Informācija par jauniem nelasītajiem ziņojumiem

  Jūs vairs nepalaidīsit garām līgumslēdzēju ziņojumus! Mēs uzlabojām veidu, kā Jūs informēt par nelasītajiem ziņojumiem.

  Iekšējā ziņapmaiņas sistēma

  Vai esat pazaudējis ziņojumu pavedienu, sarakstoties ar darbuzņēmēju tieši pa e-pastu? Nekad vairs! Mēs pievienosim visu saraksti hronoloģiskā secībā ar katru e-pastu.

  Speciālo piedāvājumu zonas modifikācija

  Īpašo piedāvājumu skatīšana ir pilnībā atdalīta no klasiskajiem pārdošanas piedāvājumiem. Jūs būsiet pārliecināts, ka piedāvājums, kuru skatāt, ir paredzēts atlasītajai auditorijai.

  Produktu fotoattēlu prezentācijas modifikācija

  Turpmāk Jūsu fotoattēli tiks perfekti apgriezti neatkarīgi no to faktiskā lieluma.

 • 2018

  Novembris, 2018
  Meklētājprogramma

  Mēs esam uzlabojuši meklētājprogrammas meklēšanas efektivitāti un ātrumu. Turpmāk atrast interesējošās preces būs vēl vieglāk.

  Preču pārbaude

  Preču pārbaudi var pasūtīt tieši uz vairumtirgotāja noliktavu. Mūsu speciālists to pārbaudīs un nosūtīs Jums pārbaudes ziņojumu. Šādi Jūs palielināsiet pirkuma drošību.

  Mēs uzlabojam izcelto piedāvājumu redzamību

  Izceltie piedāvājumi iegūst jaunu izskatu, pateicoties kuriem tie tiks labāk atšķirti no citiem, palielinot pārdošanas potenciālu.

  Mēs uzlabojam vietnes izskatu mobilajās ierīcēs

  Lai lietotājiem nodrošinātu vēl lielāku komfortu, izmantojot Merkandi, mēs esam veikuši vairākus uzlabojumus platformas mobilajā versijā. Pateicoties tam, vietnes darbība no mobilajām ierīcēm kļūst vēl vienkāršāka un ērtāka.

 • Oktobris, 2018
  Iedarbinām speciālo piedāvājumu zonu

  Mēs sākam jaunu, unikālu sadaļu īpašiem piedāvājumiem. Tas ietver gan visizdevīgākos preču pārdošanas piedāvājumus, gan arī tos, kas nevar būt publiski pieejami.

 • Jūlijs, 2018
  Goedemorgen! Mēs sākam holandiešu valodas versiju.

  Mēs neapstājamies! Tagad ir pieejama jaunā valodas versija pieaugošajai pircēju un vairumtirgotāju grupai no Nīderlandes.

 • Maijs, 2018
  Ātrāks,labāks Merkandi

  Vesels gads, kas veltīts platformas optimizācijai. Viss darbojas ātrāk, efektīvāk un drošāk.

 • 2016

  Jūlijs, 2016
  Mums ir jauna filiāle!

  Lepojamies ar savu attīstību, mēs atveram filiāli Vroclavā. Jauni cilvēki - jaunas iespējas!

 • Marts, 2016
  Mums ir divas jaunas valodu versijas

  Turku un čehu valodas versijas ir jaunākās mūsu platformas valodu versijas, kurām ir arvien lielāka popularitāte.

 • 2015

  Augusts, 2015
  Merkandi izskatās vēl labāk!

  Tīrāks izskats, navigācijas uzlabojumi, draudzīgāks lietotāju panelis un vēl daudz vairāk.

 • Jūlijs, 2015
  Mēs piedāvājam jaunas versijas divām valstīm

  Austrijas un Šveices iedzīvotājiem mēs esam izveidojuši atsevišķas Merkandi versijas vācu valoda.

 • 2014

  Augusts, 2014
  Buona giornata! Tagad ir pieejama Merkandi versija itāļu valodā!
 • Gads 2014
  Zinātnieki pierāda, ka pat ... pērtiķi tirgojas.
 • 2013

  Novembris, 2013
  Grieķu valodas versija debitē, un mēs sasniedzam labākus un labākus rezultātus!
 • Jūnijs, 2013
  Mēs pastāvīgi attīstāmies - mēs sākam versiju spāņu valodā!
 • Aprīlis, 2013
  Tikai Ķīnā 242 miljoni cilvēku iepērkas tiešsaistē!
 • Gads 2013
  Saskaņā ar neatkarīgiem ziņojumiem e-komercija jau tagad veido apmēram 30% no tirdzniecības visā pasaulē.
 • 2011

  Gads 2011
  Merkandi ir arvien vairāk klientu no ārpus Eiropas!
 • Janvāris, 2011
  Tiek palaista franču valodas versija vietnē retourware24.fr (merkandi.fr).
 • 2010

  Novembris, 2010
  Pirmo reizi vēsturē vienā mēnesī mēs reģistrējam 1 000 000 platformas apmeklējumu!
 • Oktobris, 2010
  Vietnes grafikas maiņa un jaunu funkcionalitāšu ieviešana.
 • 2009

  Novembris, 2009
  Angļu valodas versijas palaišana.

  Jaunā valodas versija vietnē retourware24.com (merkandi.com un merkandi.co.uk). Starptautiskā ekspansija turpinās.

 • Oktobris, 2009
  Vācu valodas versijas palaišana.

  Jaunā valodas versija vietnē retourware24.de (merkandi.de). Mēs sākam paplašināšanos vāciski runājošajos tirgos.

 • 2008

  Novembris, 2008
  Retourware24.pl platformas (šodien Merkandi.pl) palaišana Polijā. Mēs izceļamies ar lietotāju verifikāciju un noliktavu krājumiem.
 • Iepriekš

  1995 - 2010
  Internetā ir arvien vairāk krāpnieku. Informētāki tirgotāji izvēlas portālus ar pārbaudītiem lietotājiem.
 • 1970 - 1980
  Datori kļūst par pamatnoteikumu starptautiskajā tirdzniecībā.
 • 1979
  Maikls Aldrihs izgudro iepirkšanos internetā.
 • 1290-1900
  Tirdzniecība pasaulei paver Āzijas valstis un Āfriku, tā arī kļūst par galveno civilizācijas dinamiskā progresa iemeslu.
 • Antīkie laiki
  Tiek veidots Zīda ceļš, tirdzniecība tuvina Austrumus un Rietumus.
 • XIX gadsimtā pirms mūsu ēras
  Tiek nodibinātas pirmās tirgotāju kolonijas. Tirdzniecība kļūst par vienu no galvenajām nodarbošanām pasaulē.
Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.