Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 45 tūkstoši apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Merkandi vēsture

2021

 • Merkandi leidžiasi užkariauti dar 7 šalis

  Tai oficialu! Pažeidžiame naujas didmeninės prekybos sienas ir atveriame naujas galimybes jūsų verslui. Mes atvykstame į 7 naujas šalis su 7 naujomis kalbomis, didiname potencialių klientų ir didmenininkų skaičių.

  January 2021

2020

 • Jauns pakalpojums! Komerciāla starpniecība.

  Tikāt apkrāpts? Pārdevējs nav izpildījis līgumu? Pircējs apšauba saņemtās preces? Tagad varat paļauties uz mūsu palīdzību. Jūsu vārdā mēs veiksim starpniecību ar Jūsu darbuzņēmēju, lai palīdzētu jums atrisināt problēmu.

  Atklāj noslēpumus panākumu labākos piedāvājumus

  Sākot ar šodienu, veidojot piedāvājumus, panelī saņemsiet uzvednes. Jūs uzzināsiet, kā pilnveidot piedāvājumus, kam pievērst uzmanību un kā palielināt pārdošanas apjomus!

  December 2020

 • Paziņojums par veicināšanas piedāvājumiem

  Vai zinājāt, ka Merkandi vietnē reklamē atlasītos piedāvājumus? Turpmāk, ja atradīsities starp cilvēkiem, kuru piedāvājumus mēs esam veicinājuši, Jūs saņemsit paziņojumu par to.

  Jums ir preces? Mums ir pircējs!

  Ja kāds no mūsu pircējiem pievieno pirkuma piedāvājumu produktiem, kas ir jūsu piedāvājumā, mēs par to Jums paziņosim pa e-pastu! Esam ieviesuši jaunu ziņu vēstuli, kuras mērķis ir palielināt pārdošanu vairumtirgotājiem un piedāvājumu pircējiem.

  November 2020

 • Iespēja dalīties ar datiem ar pārdevējiem

  Ja tam piekrītat, Jūsu kontaktinformācija būs redzama vairumtirgotājiem, ar kuriem Jūs sarakstāties. Tādējādi vairumtirgotājiem būs vieglāk ar Jums sazināties.

  Veiksmīgs darījums? Pieprasiet komentāru!

  Pēc veiksmīga darījuma esiet tikai viena klikšķa attālumā, lai saņemtu pozitīvu komentāru. Tālāk mēs darīsim visu pārējo Jūsu vietā!

  October 2020

 • Jūs nekad vairs nepalaidīsiet garām nevienu iespēju!

  Turpmāk arī varat skatīties savas iecienītās kategorijas, meklējumus utt. Neatkarīgi no tā, vai meklējat preci, kuras pašlaik trūkst, vai meklējat labāko cenu - nekad vairs nepalaidīsit garām savu iespēju.

  Maksājiet tikai par pārbaudītiem konta numuru!

  Pārdevējiem ir iespēja pārbaudīt savus bankas kontus. Pateicoties šai procedūrai, mēs palielinām darījumu drošību pircēju vidū. Merkandi saka "stop" noziedzniekiem!

  September 2020

 • Jauna vizuālā identitāte un reģistrēta preču zīme

  Mēs esam veikuši divas svarīgas izmaiņas Mercandi. Viens no tiem ir preču zīmes “Merkandi” oficiāla reģistrācija visā Eiropā. Tāpēc mēs arī esam nolēmuši atjaunot savu vizuālo identitāti. Mēs ieviešam modernāku un vienkāršāku logotipu atbilstoši pašreizējām tendencēm.

  Revolūcija ziņu modulī!

  Mēs esam ieviesuši atjaunotu pavedienu un ziņojumu izskatu. Turpmāk tas izskatās līdzīgi sarunām labi zināmās sociālo tīklu vietnēs. Turklāt mēs esam iekļāvuši detalizētu informāciju par sarunu partneri, produktu sarakstu, par kuriem Jūs runājat, un to priekšskatījumu.

  Apskatiet svarīgākos piedāvājuma datus, neiedziļinoties tajos!

  Pārvietojot kursoru virs interesējošā piedāvājuma fotoattēla, redzēsiet lodziņu ar lielāko daļu nepieciešamās informācijas, lai novērtētu tā atbilstību.

  August 2020

 • Ātri atrodiet piedāvājumu, kuram nepieciešama īpaša uzmanība

  Piedāvājums, kas neatbilst mūsu publicēšanas noteikumiem un nosacījumiem, tiks atzīmēts ar caurspīdīgu karodziņu valodas versijā, kurā tas tika publicēts.

  Mēs vēlreiz paaugstināt sava konta drošību

  Mēs pārliecināmies, ka Jūsu kontaktinformācija netiek mainīta bez autorizācijas.

  Vai publicējat savu pirmo piedāvājumu? Jūs varat paļauties uz mūsu palīdzību!

  Tā kā mēs rūpējamies par saviem pārdevējiem un rūpējamies par publicēto piedāvājumu augstāko kvalitāti, mēs labprāt sniegsim Jums nepieciešamos padomus, ja Jūsu piedāvājums atšķirsies no mūsu standartiem.

  July 2020

 • Edit automātiska tulkojumi!

  Mēs iztulkojām Jūsu piedāvājumu automātiski un vēlaties to uzlabot? Tagad tas ir iespējams. Automātisko tulkojumu saturs ir pieejams tikpat vienkārši kā Jūsu piedāvājumos ievietotais saturs.

  Viegla un ātra līdzīgu piedāvājumu publicēšana

  Vai pārdodat daudz preču, kas ir līdzīgas viena otrai? Turpmāk Jums vairs nav katru reizi jāaizpilda viens un tas pats apraksts, jo varat izmantot iespēju to kopēt no citiem Jūsu piedāvājumiem.

  June 2020

 • Jauns iesūtnes izkārtojums

  Saņemat vai nosūtiet daudz ziņojumu un ir grūtības tos kategorizēt? Turpmāk ziņojumus var pārvietot uz vairākām tematiskām direktorijām.

  Bonus darbība jaunajiem pārdevējiem

  Publicējiet savus pirmos 10 piedāvājumus un saņemiet punktu paketi, ko izmantot, lai reklamētu savus piedāvājumus!

  May 2020

 • Jauns piedāvājums Jūsu iecienītākajā

  Mēs esam pārveidojuši Jūsu iecienītāko piedāvājumu sarakstu, lai jūs varētu tos ātri sasniegt. Šīs ir vēl vienas ilgi gaidītās un nepieciešamās izmaiņas, kas padara Merkandi lietošanu vēl ērtāku un intuitīvāku.

  Nesen skatītie piedāvājumi

  Jūs esat pārlūkojis Merkandi un saskārāties ar interesantu piedāvājumu, bet ... kurš no tiem bija? Jaunais panelis ļauj saglabāt nesen apskatīto piedāvājumu sarakstu, lai Jūs nekad nepalaistu garām visinteresantākos no tiem.

  April 2020

 • Pirkšanas piedāvājumi nereģistrētiem lietotājiem

  Sākot no šodienas, pirkšanas piedāvājumu var pievienot bez reģistrācijas! Šī jaunā funkcija radīs lielāku pirkšanas piedāvājumu skaitu un līdz ar to lielākas tirdzniecības iespējas Merkandi vairumtirgotājiem. Aicinām publicēt pirkuma piedāvājumus!

  Paziņojumi par e-pasta adreses un pierakstīšanās veida maiņu

  Drošība Merkandi ir viena no mūsu galvenajām prioritātēm, tāpēc no šodienas, ja maināt pieteikšanās metodi (atspējojat un iespējojat divpakāpju pieteikšanos) un maināt e-pasta adresi, katrs lietotājs saņems no mums atbilstošu paziņojumu. Bez Jūsu ziņas neviens nekad neveic izmaiņas Jūsu kontā!

  March 2020

 • Paziņojumi par jauniem vairumtirgotājiem

  Katru dienu mēs pārbaudām jaunus vairumtirgotājus, kas piedāvā pārdošanā interesantas preces. No šodienas Jūs varat iespējot šādus paziņojumus un būt informēti par jauniem tirgotājiem Merkandi.

  Mēs piepildām savu lietotāju vēlmes!

  Mēs piedāvājam iespēju atsvaidzināt piedāvājumus reizi 14 dienās un iestatīt piedāvājumus kā “pastāvīgo piedāvājumu”.Tādā veidā Jūsu piedāvājumi tiks automātiski atsvaidzināti. Atjauninātais piedāvājums nonāks piedāvājumu saraksta augšgalā, pateicoties tam tas atkal iegūs popularitāti!

  February 2020

 • Akciju komplekti- vairāk priekšrocību par zemāku cenu.

  Sakarā ar neskaitāmajiem jautājumiem par šo funkciju - mēs esam Jums to sagatavojuši! No šodienas Jūs varat daudzviet reklamēt savus piedāvājumus par zemāku cenu. Pārbaudiet savu lietotāja paneli jau šodien!

  January 2020

2019

 • Mēs paaugstinām Jūsu konta drošību.

  Mēs ieviešam divpakāpju pieteikšanos, kas ievērojami palielinās Jūsu Merkandi konta drošību. Sakarā ar to, ka divpakāpju pieteikšanās pēc noklusējuma ir iestatīta lietotāju kontos, Merkandi ir viens no drošības līderiem vairumtirdzniecības tirgū.

  December 2019

 • Visu piedāvājumu tulkošana - piedāvājumi katrā valodā

  No šodienas Jūs varat atrast praktiski visus piedāvājumus visās valodās. Mēs tos tulkojām saviem lietotājiem, lai dzēstu valodas barjeras un ļautu ikvienam piekļūt vēl lielākam piedāvājumu katalogam par vispievilcīgākajām cenām!

  Sadaļa ar labākajiem piedāvājumiem un vairumtirgotājiem

  Vai esat kādreiz domājis, kuri piedāvājumi un vairumtirgotāji ir vispopulārākie? Mēs tikko esam izveidojuši sadaļu, kurā varat sekot šādam sarakstam. Varat izmantot šo informāciju, lai pielāgotu diapazonu klientu vajadzībām un labāk izprastu tirgū dominējošās tendences.

  Informācija par moderēto piedāvājumu

  Vai Jūs jau zināt, ka mūsu komanda katru dienu moderē Jūsu piedāvājumus, lai palielinātu viņu pievilcību, sasniedzamību un pozīciju meklēšanas rezultātos? No šodienas Jūsu lietotāja panelī varēsite redzēt, kuri no Jūsu piedāvājumiem ir moderēti un kuri joprojām ir rindā uz to.

  Paziņojums par piedāvājuma izbeigšanu

  Pēc šī brīža pēc piedāvājumu izcelšanas opcijas termiņa beigām Jūs saņemsiet paziņojumu ar informāciju par tā sekām un iespēju to pagarināt.

  November 2019

 • Jaunas paziņojumu iespējas un to iestatījumi

  Pārāk daudz paziņojumu? Vai varbūt vēlaties mainīt paziņojumu kanālu? No šodienas Jūs varat izvēlēties starp push paziņojumiem / e-pastu un izvēlieties, kurus ziņojumus vēlaties saņemt.

  Mēs pievienojam vairāk valūtu!

  Sakarā ar daudzajiem pieprasījumiem, mēs pievienojām jaunas valūtas, kurās varat norēķināties par Merkandi pakalpojumiem: DKK, NOK, RON un SEK. Vairāk valūtu nozīmē vairāk iespēju.

  October 2019

 • Merkandi starptautiskajā IAW gadatirgū Ķelnē!

  IAW laikā, kas bija viens no nozīmīgākajiem vairumtirdzniecības gadatirgiem Eiropā, mūsu stendu apmeklēja daudzi mūsu pašreizējie lietotāji, kā arī uzņēmēji no visas Eiropas. Bija daudz iespaidu, mēs ieguvām jaunu pieredzi un saņēmām daudz siltu vārdu no mūsu klientiem.

  Jauna maksājuma metode ir pieejama tagad!

  Mēs atbilstam Jūsu vajadzībām. Turpmāk par mūsu pakalpojumiem jūs varat norēķināties UAH, RUB valūtā un vietējā maksājuma veidā. Спасибо!

  Mēs gatavojamies lieliskām akcijām

  Atlaides kodi ir ieradušies Merkandi. No šodienas mēs Jums sagatovosim akcijas, pateicoties kurām Jūs varēsit ietaupīt, iegādājoties Merkandi pakalpojumus

  September 2019

 • Izlemiet, kam nosūtīt ziņojumu

  Jūs varat izlemt, kam Jūs nosūtāt pieprasījumu par glabātuvē iekļautajām precēm.

  Papildus paziņojumu kanāls

  Iespēja nosūtīt paziņojumus, izmantojot Facebook Messenger.

  August 2019

 • Labākie piedāvājumi augstāk par sarakstu!

  Mēs esam ieviesuši novatorisku algoritmu, kas paaugstina labāko piedāvājumu pozīcijas. Tiek ņemti vērā šādi piedāvājumi: piedāvājumu popularitāte, pieprasījumu skaits, piedāvājuma kvalitāte un pārdevēja vērtējums. Turpmāk labākos piedāvājumus būs atrast vēl vienkāršāk!

  July 2019

 • Maksā par Merkandi pakalpojumiem savā valūtā

  Mēs esam ieviesuši iespēju izvēlēties norēķinu valūtu par pakalpojumiem Merkandi. No šodienas jūs izvēlaties valūtu, kurā vēlaties mums samaksāt.

  Cenas konvertēšana katrā piedāvājumā

  Nezināt, kas ir mārciņas un dolāra konvertors? Vai varbūt nevēlaties rēķināt? Jūsu ērtībai piedāvājumos esam ieviesuši valūtas konvertāciju, lai Jums vairs nebūtu jārēķina un jādomā, vai piedāvājums Jums ir pieņemams!

  Mēs sākam versiju beļģu valodā.

  Beļģija, mēs nākam! Vietnē merkandi.be mēs izmantojam beļģu valodas versiju ar noklusējuma holandiešu valodā. Jauna valsts, jaunas iespējas!

  June 2018

 • Pirkuma piedāvājumi

  Mēs esam atvēruši jaunu sadaļu, kurā Jūs varat ievietot sludinājumu par meklēto produktu. Mēs esam pārliecināti, ka vairumtirgotājs, kuram ir Jūsu meklētās preces par vislabāko cenu, atradīsies acu mirklī.

  Minimālā pasūtījuma vērtība tagad ir cena

  Līdz šim minimālais pasūtījums vienmēr ir ticis noteikts skaitļos. Kopš šī brīža Jūs varat to norādīt arī summās. Tas ir veltījums vairumtirgotājiem un dažādiem uzņēmējdarbības veidiem.

  Mēs iekarojam nākamo kontinentu.

  Merkandi galvenokārt ir starptautiska platforma. Šodien mēs izlaižam versiju Austrālijā, tādējādi mūsu lietotājam atverot jaunas iespējas. Tirdzniecība bez robežām ir rokas stiepiena attālumā.

  May 2019

 • Mēs atradām ceļu uz Indiju.

  Mēs neapstājamies! Tagad ir pieejama jauna valodas versija pieaugošajai pircēju un vairumtirgotāju grupai no Indijas.

  Laipni lūdzam Zaļajā salā.

  Mēs neapstājamies! Tagad ir pieejama jaunā valodas versija pieaugošajai pircēju un vairumtirgotāju grupai no Īrijas.

  Bună dimineața! Mēs sākam versiju rumāņu valodā.

  Mēs neapstājamies! Tagad ir pieejama jauna versija augošajai pircēju un vairumtirgotāju grupai no Rumānijas.

  Akciju piedāvājumu sadaļas atdalīšana.

  Merkandi ir līderis preču tirgū no likvidācijas, pārpalikumu, sēriju beigām utt. Lai vēl vairāk atvieglotu piekļuvi šāda veida piedāvājumiem, mēs tos esam iedalījuši īpašā sadaļā. Pārbaudiet!

  Laiks ir nauda.

  Mēs paātrinām mūsu tīmekļa vietnes darbību, lai Jūs varētu ātrāk atrast labāko produktu. Lapu ielādes laiks ir ievērojami uzlabojies.

  March 2019

 • Naudas pārsūtījums

  Jūs varat norēķināties, izmantojot parasto bankas pārskaitījumu uz mūsu valstī pieejamo bankas kontu.

  Jauns pakalpojums - preču meklēšana

  Produktu meklēšana nav viegla, un rentabilitātei izšķiroša nozīme ir cenai, preču veidam, kvalitātei un citām īpašībām. Vai nevarat atrast interesantus piedāvājumus? No šodienas mēs tos varam Jums atrast!

  Paziņojumi par jauniem produktiem

  Piedāvājums ir pazudis? Vai vēlaties no tā izvairīties nākotnē? Turpmāk Jūs varat sekot atlasītajām kategorijām, meklējumiem un vairumtirgotāju profiliem, un mēs Jūs informēsim, ja tajos ir jauni produkti.

  February 2019

 • Informācija par jauniem nelasītajiem ziņojumiem

  Jūs vairs nepalaidīsit garām līgumslēdzēju ziņojumus! Mēs uzlabojām veidu, kā Jūs informēt par nelasītajiem ziņojumiem.

  Iekšējā ziņapmaiņas sistēma

  Vai esat pazaudējis ziņojumu pavedienu, sarakstoties ar darbuzņēmēju tieši pa e-pastu? Nekad vairs! Mēs pievienosim visu saraksti hronoloģiskā secībā ar katru e-pastu.

  Speciālo piedāvājumu zonas modifikācija

  Īpašo piedāvājumu skatīšana ir pilnībā atdalīta no klasiskajiem pārdošanas piedāvājumiem. Jūs būsiet pārliecināts, ka piedāvājums, kuru skatāt, ir paredzēts atlasītajai auditorijai.

  Produktu fotoattēlu prezentācijas modifikācija

  Turpmāk Jūsu fotoattēli tiks perfekti apgriezti neatkarīgi no to faktiskā lieluma.

  January 2019

2018

 • Meklētājprogramma

  Mēs esam uzlabojuši meklētājprogrammas meklēšanas efektivitāti un ātrumu. Turpmāk atrast interesējošās preces būs vēl vieglāk.

  Preču pārbaude

  Preču pārbaudi var pasūtīt tieši uz vairumtirgotāja noliktavu. Mūsu speciālists to pārbaudīs un nosūtīs Jums pārbaudes ziņojumu. Šādi Jūs palielināsiet pirkuma drošību.

  Mēs uzlabojam izcelto piedāvājumu redzamību

  Izceltie piedāvājumi iegūst jaunu izskatu, pateicoties kuriem tie tiks labāk atšķirti no citiem, palielinot pārdošanas potenciālu.

  Mēs uzlabojam vietnes izskatu mobilajās ierīcēs

  Lai lietotājiem nodrošinātu vēl lielāku komfortu, izmantojot Merkandi, mēs esam veikuši vairākus uzlabojumus platformas mobilajā versijā. Pateicoties tam, vietnes darbība no mobilajām ierīcēm kļūst vēl vienkāršāka un ērtāka.

  November 2018

 • Iedarbinām speciālo piedāvājumu zonu

  Mēs sākam jaunu, unikālu sadaļu īpašiem piedāvājumiem. Tas ietver gan visizdevīgākos preču pārdošanas piedāvājumus, gan arī tos, kas nevar būt publiski pieejami.

  October 2018

 • Goedemorgen! Mēs sākam holandiešu valodas versiju.

  Mēs neapstājamies! Tagad ir pieejama jaunā valodas versija pieaugošajai pircēju un vairumtirgotāju grupai no Nīderlandes.

  July 2018

 • Ātrāks,labāks Merkandi

  Vesels gads, kas veltīts platformas optimizācijai. Viss darbojas ātrāk, efektīvāk un drošāk.

  May 2018

2016

 • Mums ir jauna filiāle!

  Lepojamies ar savu attīstību, mēs atveram filiāli Vroclavā. Jauni cilvēki - jaunas iespējas!

  March 2016

 • Mums ir divas jaunas valodu versijas

  Turku un čehu valodas versijas ir jaunākās mūsu platformas valodu versijas, kurām ir arvien lielāka popularitāte.

  July 2016

2015

 • Merkandi izskatās vēl labāk!

  Tīrāks izskats, navigācijas uzlabojumi, draudzīgāks lietotāju panelis un vēl daudz vairāk.

  August 2015

 • Mēs piedāvājam jaunas versijas divām valstīm

  Austrijas un Šveices iedzīvotājiem mēs esam izveidojuši atsevišķas Merkandi versijas vācu valoda.

  July 2015

2014

 • Buona giornata! Tagad ir pieejama Merkandi versija itāļu valodā!

  August 2014

 • Zinātnieki pierāda, ka pat ... pērtiķi tirgojas.

  Gads 2014

2013

 • Grieķu valodas versija debitē, un mēs sasniedzam labākus un labākus rezultātus!

  November 2013

 • Mēs pastāvīgi attīstāmies - mēs sākam versiju spāņu valodā!

  June 2013

 • Tikai Ķīnā 242 miljoni cilvēku iepērkas tiešsaistē!

  April 2013

 • Saskaņā ar neatkarīgiem ziņojumiem e-komercija jau tagad veido apmēram 30% no tirdzniecības visā pasaulē.

  Gads 2013

2011

 • Merkandi ir arvien vairāk klientu no ārpus Eiropas!

  2011

 • Tiek palaista franču valodas versija vietnē retourware24.fr (merkandi.fr).

  January 2011

2010

 • Pirmo reizi vēsturē vienā mēnesī mēs reģistrējam 1 000 000 platformas apmeklējumu!

  November 2010

 • Vietnes grafikas maiņa un jaunu funkcionalitāšu ieviešana.

  October 2010

2009

 • Angļu valodas versijas palaišana.

  Jaunā valodas versija vietnē retourware24.com (merkandi.com un merkandi.co.uk). Starptautiskā ekspansija turpinās.

  October 2009

 • Vācu valodas versijas palaišana.

  Jaunā valodas versija vietnē retourware24.de (merkandi.de). Mēs sākam paplašināšanos vāciski runājošajos tirgos.

  May 2009

2008

 • Retourware24.pl platformas (šodien Merkandi.pl) palaišana Polijā. Mēs izceļamies ar lietotāju verifikāciju un noliktavu krājumiem.

  21 November 2008

Iepriekš

 • Internetā ir arvien vairāk krāpnieku. Informētāki tirgotāji izvēlas portālus ar pārbaudītiem lietotājiem.

  1995 - 2010

 • Datori kļūst par pamatnoteikumu starptautiskajā tirdzniecībā.

  1970-1980

 • Maikls Aldrihs izgudro iepirkšanos internetā.

  1979

 • Tirdzniecība pasaulei paver Āzijas valstis un Āfriku, tā arī kļūst par galveno civilizācijas dinamiskā progresa iemeslu.

  1290-1900

 • Tiek veidots Zīda ceļš, tirdzniecība tuvina Austrumus un Rietumus.

  Antīkie laiki

 • Tiek nodibinātas pirmās tirgotāju kolonijas. Tirdzniecība kļūst par vienu no galvenajām nodarbošanām pasaulē.

  XIX gadsimtā pirms mūsu ēras

Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.

Parakstoties uz mūsu biļetenu, jūs piekrītat, ka personas datu apstrādei mārketinga nolūkos.