APRIL SAVINGS
-40%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Pārdevējiem

#1 vairumtirdzniecības platforma pārdevējiem. Viena platforma, pārklājums visā pasaulē. Daudz rīku un daudz priekšrocību

Kas ir Merkandi?

Merkandi ir starptautiska vairumtirdzniecības platforma, kas apvieno vairumtirgotājus, izplatītājus, importētājus un eksportētājus, kas darbojas vairumtirdzniecības nozarē.

Mūsu platforma darbojas Eiropas un pasaules tirgos, ir pieejama daudzās valodās un ļauj ātri sasniegt klientus, kuri interesējas par pastāvīgu sadarbību palešu vai konteineru piegādē ar precēm.

Vairāk kā 100 000

lietotāju

Vairāk kā 1 200

komentāri

Vairāk kā 150

pasaules valstis

Atklājiet pasaules tirdzniecību un palieliniet pārdošanas apjomus ar Merkandi

Uzņēmumā Merkandi mēs saprotam, ka vairumtirdzniecības pārdevēju panākumi ir atkarīgi no piekļuves labākajiem biznesa instrumentiem. Tāpēc esam izveidojuši platformu pārdevējiem, kas piedāvā daudzas priekšrocības:

Jūsu piedāvājumu reklamēšana visā Eiropā

Mēs rūpējamies par piedāvājumu klāstu un popularizējam jūsu produktus Google meklēšanas rezultātos, sociālajos medijos u. c.

Jūsu uzņēmuma daudzvalodu apraksts

Mēs tulkojam jūsu uzņēmuma aprakstu visās platformas valodās

CSV, XLS, XML preču imports / eksports

Mēs dodam iespēju ar vienu peles klikšķi izvietot visus Jūsu produktu katalogus.

Jūsu uzņēmums starptautiskajā katalogā

Mēs iekļaujam Jūsu uzņēmumu starptautiskajā vairumtirgotāju un ražotāju sarakstā.

Publicēt neierobežotu piedāvājumu skaitu

Mēs ļaujam Jums ievietot neierobežotus piedāvājumus ar fotoattēliem un produktu sarakstiem.

Personīgā konsultanta palīdzība

Mēs piedāvājam jums atbalstu un iespēju konsultēties ar savu konsultantu pa tālruni, e-pastu, LiveChat.

Jaunas, lietotas, atjaunotas un bojātas preces

Mēs nodrošinām jums vietu, kur ievietot dažādu avotu produktu piedāvājumus.

Viens konts - visa pasaule

Mēs ievietojam jūsu piedāvājumus visās galveno tirgu īpašajās lapās pircēju dzimtajā valodā.

Bez papildu pārdošanas maksas

Jūs maksājat tikai par abonementu, bez slēptām maksām vai darījumu komisijām – ar mums jūs maksimāli palielināsit savu peļņu.

Reģistrējieties šodien un sāciet pārdot

Pievienojieties vairāk nekā 100 000 apmierinātu lietotāju grupai

Atsauksmes par Merkandi

Tas ir, kā mūs vērtē lietotāji

Merkandi ir lieliska platforma vairumtirdzniecībai un pirkšanai! Jebkuru vēlamo produktu mēs varam atrast šeit. Portāls piedāvā arī pārdošanas iespējas.


sedat sucu

Es ļoti bieži izmantoju Merkandi servisu, lai atrastu jaunus klientus, es uzticos līgumiem, kas nāk caur šo platformu, jo es zinu, ka tie ir cilvēki, kuri, tāpat kā mans uzņēmums, ir pārbaudījuši uzņēmuma patiesumu. Kas man zināms, tie ir reāli kontakti.


Kleber Chilan

Ļoti jauks pieteikums. Es domāju, ka tā ir vienīgā vietne, kur uzrunāt vairāk klientu, lai mēs varētu satikt un pārdot vairāk produktu.


umut bilmez

Ieguvumi pārdevējiem

Visa pasaule rokas stiepiena attālumā

Starptautiskajā vairumtirdzniecības platformā mēs pulcējam ražotājus un vairumtirgotājus galvenokārt no Eiropas, bet arī no Āzijas un ASV. Mūsu kopiena ir augoša ražotāju, vairumtirgotāju, tirdzniecības starpnieku, izplatītāju un veikalu īpašnieku grupa, kas katru dienu piedāvā vai vēlas iegādāties jaunas un lietotas, atjaunotas vai bojātas preces. Mūsu galvenais mērķis ir atvieglot tirgotājiem uzticamu biznesa partneru atrašanu, kontakta nodibināšanu ar tiem un galu galā auglīgu sadarbību.

Lietotājiem, kuri interesējas par iegādi, Merkandi piedāvā piekļuvi starptautiskai vairumtirgotāju datu bāzei, kas specializējas parasto produktu un krājumu preču pārdošanā - tie ir ļoti lētu produktu vairumtirdzniecības daudzumi no ražošanas pārpalikumiem, noliktavas pārpalikumi, preces no patērētāja atgriešanas, beigu beigās. sērijas produkti, piemēram, sezonas izpārdošanas, kā arī pēcizstādes un pēclīzinga iekārtas, kā arī preces no veikalu, vairumtirgotāju, noliktavu un dažādu rūpniecības uzņēmumu likvidācijas.


Pilnīgs un uzticams pārdevēja profils

Pēc reģistrēšanās un gada abonementa apmaksas un mūsu darbinieku pozitīvas pārbaudes, vairumtirgotājs saņem pārdevēja statusu. Tad viņam ir pieejama vairumtirgotāju datu bāze, kas publicē pārdošanas piedāvājumus, un viņam ir arī pārdevēja konts, ar kuru viņš var ievietot jebkādu skaitu sludinājumu par savām precēm.

Ikviens, kurš vēlas publicēt savu piedāvājumu Merkandi, ir pakļauts pārbaudei. Pēc tam pārdevējs platformā var prezentēt savu uzņēmumu daudzās valodās, norādot pilnu kontaktinformāciju: adresi, e-pastu, tālruņa numuru, saiti uz oficiālo vietni un uzņēmuma aprakstu. Pateicoties tam, tas vairo uzticību un atpazīstamību starptautisko klientu vidū.


Ērts produktu pārdošanas panelis

Katrā vairumtirgotāja kartē ir informācija, kas paredzēta, lai pircējam būtu vieglāk sazināties un iegādāties pārdevēja piedāvātās preces. Šī informācija cita starpā ietver: preču piegādes veidi, iegādāto preču apmaksas veidi vai valodas, kurās var sazināties ar vairumtirgotāju.Intuitīvais un funkcionālais pārdevēju panelis ļauj ērti pievienot, pārvaldīt un reklamēt piedāvājumus. Piedāvājuma kvalitātes rādītājs ļauj optimizēt atsevišķu piedāvājumu pievilcību.

Izmantojot funkcionālu ziņojumu un pasūtījuma lodziņu, interesenti par izstādīto preču iegādi var izveidot tiešu biznesa kontaktu ar pārdevējiem un ērti uzturēt pastāvīgas biznesa attiecības. Merkandi neiekasē komisijas maksu par pārdošanu, kas nozīmē, ka vairumtirgotājs gūst peļņu bez peļņas vai papildu maksām.

Reģistrējieties šodien un sāciet pārdot

Pievienojieties vairāk nekā 100 000 apmierinātu lietotāju grupai

Bezmaksas biļetens pircējiem no 150 valstīm

Piedāvājumi šeit ir vissvarīgākie. Gan Merkandi lietotāji, gan vairumtirdzniecības interesenti, kuri ir apstiprinājuši savu bezmaksas biļetena abonementu, katru dienu tiek informēti par jaunumiem un labākajiem piedāvājumiem platformā. Tādējādi platformā ievietotās preces regulāri tiek prezentētas tūkstošiem potenciālo pircēju, kas palielina iespēju ātri atrast pircēju. Izvēlēto kategoriju un produktu grupu norādīšana, abonējot biļetenu, ļauj saņemt piedāvājumus, kas lieliski pielāgoti jūsu vajadzībām.

Daudzvalodu informatīvā izdevuma abonenti saņem arī informāciju par svarīgām izmaiņām vietnē un akcijām. Piedāvājumi, kas tiek prezentēti Merkandi platformā, ir redzami visiem interneta lietotājiem, taču, lai redzētu piedāvājumu izsniedzošā vairumtirgotāja kontaktinformāciju, ir jāreģistrējas Merkandi.


Uzlabota statistika, uzņēmuma profila apmeklējumi un piedāvājumi

Pateicoties piekļuvei uzlabotai statistikai, Merkandi pārdevējam ir priekšstats par savu piedāvājumu efektivitāti. Tā novēro tādus datus kā piedāvājumu un profilu skatījumu skaits, kā arī var pārbaudīt profila vai piedāvājumu sekotāju skaitu. Trafika analīze ļauj vairumtirgotājam labāk pielāgot savu pārdošanas stratēģiju.

Pateicoties daudzvalodu preču aprakstiem, piedāvājumi sasniedz plašu klientu loku no dažādām valstīm un pārdevējs iegūst vēl vairāk apmeklētāju un vēl vairāk sasniedz potenciālos klientus. Turklāt katru dienu Merkandi speciālistu komanda rūpējas par pārdošanu un vairumtirgotāju piedāvājumu popularitāti, piemēram, moderējot piedāvājumus. Kā platformas lietotājs vairumtirgotājs var paļauties arī uz daudzvalodu Klientu apkalpošanas nodaļas palīdzību, kas atvērta no pirmdienas līdz piektdienai.

Rezumējot, Merkandi vairumtirdzniecības platforma atbalsta pārdevējus biznesa kontaktu tīkla veidošanā. Tas ļauj vienkāršāk atrast uzticamus vairumtirdzniecības klientus, kuri interesējas par precēm no Pārdevēja piedāvājuma nozarē, kā arī ļauj ātri un ērti sazināties ar tiem un realizēt produkciju par konkurētspējīgām tirgus cenām.

Merkandi pasaulē

Valstis, kurās sadarbojamies ar saviem klientiem

 

150 valstis

Mums ir piedāvājumi un lietotāji no 150 valstīm

34 domēni

Mūsu platformai ir pat 34 valodu versijas

Tūkstošiem pircēju

Liela grupa cilvēku, kas interesējas par iegādi

Reģistrējieties šodien un sāciet pārdot

Pievienojieties vairāk nekā 100 000 apmierinātu lietotāju grupai

Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.