FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt
24 Atlikušo atlaižu skaits

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Sazinieties ar vairumtirgotājiem no visas Eiropas!

Vairumtirdzniecības bāze Merkandi
Īsta vairumtirdzniecība!

Mēs esam B2B tirdzniecības platforma, kas apvieno vairumtirgotājus un pircējus no Eiropas. Pateicoties mūsu plašajai vairumtirgotāju datu bāzei, Jūs piekļūsiet informācijai par uzņēmumiem, kas piedāvā preces no krājumiem, tiesu izpildītāju izsoleēm, pārprodukcijām vai izpārdošanām.

Akciju piedāvājumi katru dienu! Pateicoties Merkandi, Jums ir iespēja saņemt ikdienas vai iknedēļas jaunumus, kuros atradīsiet informāciju par jauniem produktiem, ko vairumtirgotāji ievietojuši reklamējot savas preces.

Mūsu platforma nodrošina iespēju iegādāties preces no lielākajiem ražotājiem par nelielu daļu no to vairumtirdzniecības cenas. Sākot ar zīmolu apģērbu no veikalu likvidācijas (oriģināli, pilnas vērtības izstrādājumi), preces no krājumiem, atgrieztās preces (tā sauktais Retour Ware), un beidzot ar visu noliktavu un ražotņu aprīkojumu no likvidācijām un tiesu izpildītāju darbībām.


Profesionāls vairumtirgotāju katalogs
Vairumtirgotāji no visas Eiropas. Un ne tikai!
Sazinieties bez starpniekiem

Ražotāji, piegādātāji, izplatītāji, vairumtirgotāji utt. Vienā vietā. Prezentēts intuitīvā veidā, lai zibens ātrumā varētu sazināties ar ikvienu


Vairumtirgotāji no vairāk nekā 70 valstīm Eiropā, Ziemeļamerikā, Āfrikā un Dienvidamerikā. Neierobežojiet sevi, iegādājieties preces par viszemākajām cenām un pārspējiet savu konkurenci


Kontaktinformācija tieši vairumtirgotājiem. Nezvaniet vairs brokeriem un negaidiet atbildi. Pērciet preces tieši no avota!


Pārbaudīti vairumtirgotāji no 150 valstīm
Tikai pārbaudīti vairumtirgotāji

Katram vairumtirgotājam pirms pirmā piedāvājuma pievienošanas ir jāiziet mūsu pārbaude. Viss Jūsu drošībai - lai Jūs varētu būt pārliecināti, ka pērkat no uzticamiem uzņēmumiem.

Preces, par 10% zemāku cenu no to vērtības

Tikai Merkandi Jūs atradīsiet unikālus vairumtirgotāju piedāvājumus, kuri pārdod preces pat zem 10% no tās vērtības. Tas jums ir milzīgs nopelnīšanas potenciāls, tāpēc neļaujieties citiem paspēt pirms Jums.

Atsauksmes par vairumtirgotājiem PREMIUM

Konts PREMIUM sniedz Jums papildu iespēju pārbaudīt citu lietotāju viedokļus par vairumtirgotājiem. Vai jums patīk droši iepirkties? Pirms pirkšanas izpētiet citu atsauksmes!

Neierobežots kontaktu skaits

Vienīgais ierobežojums ir Jūsu laiks. Sazinieties ar visiem vairumtirgotājiem bez ierobežojumiem!

Vairumtirgotāji ar precēm, kuras neatradīsit nekur citur.

Sazinieties ar vairumtirgotājiem, kuri nekur nepublicē savas preces un pārdod tikai stacionāri. Šos piedāvājumus Jūs neatradīsit nekur internetā!

Vairumtirdzniecību melnais saraksts PREMIUM

Vai jūs izmantojat citas vietnes? Neļaujiet sevi apmānīt. Piekļūstot mūsu melnajam sarakstam, varat pārbaudīt, vai konkrētais vairumtirgotājs ir uzticams.

Sāciet pirkt starptautiski par viszemākajām cenām!

Pierakstīties Piereģistrēties
Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.