APRIL SAVINGS
-40%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Produktu grupa

Produktu grupa

Jauns

Pilnīgi jaunas preces oriģinālajos iepakojumos. Šajā grupā ietilpst produkti tieši no ražotājiem un izplatītājiem, kā arī pilnas vērtības sēriju beigas, jauni produkti no veikalu slēgšanas, bankrota vai tiesu izpildītāju izsolēm. Ražotāja vai vairumtirgotāja garantija - garantijas ilgums ir atkarīgs no izstrādājuma.

Lietots

Produkti, kas ir darba kārtībā, pārbaudīti, ar skaidrām lietošanas pazīmēm. Dažos gadījumos tos var pārdot ar garantiju. Tomēr jebkurā gadījumā lietotu preču tehniskais un / vai vizuālais stāvoklis jāapstiprina tieši ar pārdevēju.

Bojāts

Bojātas preces. Parasti nelielus elektriskos defektus ir ļoti viegli novērst. Klientu atgrieztās preces. Tie bieži ir jauni produkti, kuri vēl nav sasnieguši klientus. Tās ir, piemēram, preces, kas ir bojātas pārvadājot vai ir salauztas. Iegādājoties šīs klases preces, klients maksā tikai procentus no preču tirgus vērtības. Preces bez garantijas.

Mix / Retourware

Tas ir jaunu, lietotu un bojātu preču sajaukums. 60% funkcionālas, 95% oriģinālajā iepakojumā (ja vien konkrētā produkta specifikācijā nav norādīts citādi). Tās ir preces par ļoti pievilcīgām cenām. Preces var nebūt pārbaudītas, uz tām parasti neattiecas garantija.

Refurbished

Preces, kuras atjaunojis ražotājs vai autorizēts serviss. Tehniski vienmēr 100% funkcionālas, tiek pārdotas rezerves iepakojumos. Atjaunotam (refurbished) aprīkojumam parasti tiek piešķirta 4 nedēļu palaišanas garantija.

Outlet

Nelietotas preces, galvenokārt no sēriju beigām, pārpalikumi, klientu atgrieztās preces vai atlikumi, kas nav pārdoti pirmās apgrozības veikalos. Tās var būt preces no iepriekšējām sezonām, kā arī pašreizējās kolekcijas, kas bieži ir nepilnīgas, tiek pārdotas rezerves iesaiņojumos utt.

Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.