FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt
24 Atlikušo atlaižu skaits

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Cena par vienību vai kopējā cena?

Cena par vienību vai kopējā cena?

Dažiem piedāvājumiem - it īpaši krājumiem, precēm no bankrotējušām firmām vai noliktavu pārpalikumiem - ir diezgan izplatīta prakse norādīt cenu visam preču diapazonam. Tas ir vienkāršāks un ērtāks risinājums - galu galā, ja Jūs tik un tā pārdodat preces kopā, nav jēgas noteikt atsevišķu preces cenu, vai ne? Tieši tā, nav gan :-).

Vienības cena pircējam ļauj viegli novērtēt preču vērtību.

Daudz vieglāk ir novērtēt, vai produkti ir pievilcīgi pircējam, un jo īpaši viņa klientiem. Galu galā vairumtirdzniecībā iegādātās preces jānonāk mazumtirdzniecības tirgū, kur tiek izmantots šāds cenu formāts.

Cena par gabalu ir pievilcīgāka.

Un ne tikai tādēļ, ka tā ir zemāka. Mūsu ikdienas ieradumi un paradumi ir svarīgi, un visbiežāk mēs galvenokārt esam patērētāji paši, pat ja mēs profesionāli iesaistāmies vairumtirdzniecības tirgū.

Vienības cenu ir vieglāk salīdzināt.

Pirms pircējs izlemj par konkrētu piedāvājumu, viņš pārbauda preces no dažādiem avotiem. Nav jēgas to apgrūtināt - cena, kaut arī svarīga, tomēr nav vienīgais faktors, kas nosaka konkrēto preču iegādi.

Tad kad lietot pilnu cenu?

Pēdējās nepieciešamības gadījumā :-). Ja piedāvājums attiecas uz ļoti nestandarta izstrādājumiem (ražošanas līnijas, mašīnu komplekti), tad kopējā cena ir pamatota. Visos citos gadījumos labāk ir norādīt preces vienības cenu.

Autors:
Merkandi - B2B tirdzniecības platforma

Merkandi - B2B tirdzniecības platforma

Merkandi ir starptautiska vairumtirdzniecības platforma precēm, kuras tiek piedāvātas gan regulārā vairumtirdzniecībā, gan no tiesu izpildītāju izsolēm, ražošanas pārpalikumi un krājumi,preces no uzņēmumu likvidācijas,klientu atgrieztās preces utt.

Iepriekšējais ieraksts Nākamais ieraksts
Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.