FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt
7 Atlikušo atlaižu skaits

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Merkandi Pakalpojumu Cenas Saskaņošanas Garantijas Politika

Merkandi ir apņēmības pilns nodrošināt mūsu klientiem nevainojamu vērtību un apmierinātību visos mūsu piedāvātajos pakalpojumos. Lai nodrošinātu, ka jūs vienmēr saņemat labāko cenu par mūsu pakalpojumiem, ieviešam mūsu 30 dienu Pakalpojumu Cenas Saskaņošanas Garantiju. Šī politika ir izstrādāta, lai garantētu, ka cenas, ko mēs piedāvājam par mūsu pakalpojumiem, piemēram, reģistrāciju vai konta atjaunošanu, ir konkurences spējīgas un taisnīgas.

Eligibilitāte

 • Šī Cenas Saskaņošanas Garantija ir speciāli domāta klientiem, kuri ir saņēmuši e-pastu no Merkandi, piedāvājot šo politiku. Tikai tie, kuri tieši ir sazinājušies ar mums, piedāvājot cenas saskaņošanas politiku, ir kvalificēti.
 • Lai sāktu prasīt cenas saskaņošanu, kvalificētie klienti, ir jāsazinās ar mums pa e-pastu, atbildot uz mūsu sākotnējo piedāvājuma e-pastu. Tas ir, lai nodrošinātu, ka mēs precīzi apstrādājam un saistām jūsu pieprasījumu ar jūsu kontu.

Ilgums

 • Garantija ir spēkā 30 dienas no brīža, kad klientam tiek saņemts mūsu piedāvājuma e-pasts. Mūsu e-pasta saņemšanas laiks, kā norāda tā laika zīmogs, nosaka 30 dienu kvalifikācijas perioda sākumu.

Kā Prasīt

 • Pamaniet Cenas Korekciju: Ja pamanāt, ka cena par pakalpojumu, ko esat iegādājies, piemēram, reģistrāciju vai konta atjaunošanu, ir samazinājusies mūsu tīmekļa vietnē 30 dienu laikā, dokumentējiet šo izmaiņu.
 • Sūtiet Mums E-pastu: Atbildiet uz mūsu sākotnējo piedāvājuma e-pastu ar jūsu prasību, iekļaujot pakalpojuma detaļas un novēroto jauno cenu.
 • Pārskats: Mūsu komanda izvērtēs jūsu prasību, lai pārbaudītu tās derīgumu, nodrošinot, ka cenas samazinājums attiecas uz viena veida pakalpojumu identiskos nosacījumos.
 • Korekcija: Ja jūsu prasība atbilst mūsu kritērijiem, mēs saskaņosim zemāko cenu. Informēsim jūs, kā atšķirība starp cenām tiks atmaksāta vai pieskaitīta jūsu kontam.

Nosacījumi

 • Cenas Saskaņošanas Garantija attiecas tikai uz Merkandi pakalpojumiem, ieskaitot reģistrācijas vai konta atjaunošanas maksas.
 • Aptaujājamais pakalpojums jābūt identisks attiecībā uz piedāvātajiem nosacījumiem un noteikumiem.
 • Šī politika nav pārnesama un attiecas tikai uz tiešajām pirkumiem vai atjauninājumiem, kas veikti caur Merkandi.

Izņēmumi

 • Cenas korekcijas, kas pamatojas uz kļūdām vai drukāšanas kļūdām, nav kvalificētas saskaņā ar šo politiku.

Merkandi patur sev tiesības pēc savas izvēles un bez iepriekšējas brīdināšanas mainīt vai pārtraukt šo garantiju. Lēmumi attiecībā uz cenu saskaņošanas pieprasījumiem ir galīgi un saistoši.

Mēs novērtējam jūsu uzticību Merkandi jūsu pakalpojumu vajadzībām un gaidām ar nepacietību turpināt jums piedāvāt izcilu vērtību un atbalstu.

Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.