FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt
10 Atlikušo atlaižu skaits

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Preču meklēšana

Preču meklēšanas pakalpojuma noteikumi

Vispārīgie noteikumi

 1. Līgumslēdzējs - “Merkandi Ltd”, turpmāk tekstā saukts “Merkandi”, Unit 4E, Enterprise Court, S63 5DB Rotherham, Anglija.
 2. Pasūtītājs - uzņēmējs vai privātpersona, kas pasūta preču meklēšanas pakalpojumu.
 3. Produktu meklēšanas pakalpojums (turpmāk tekstā - pakalpojums) sastāv no pasūtītāja konkrēta produkta piedāvājuma meklēšanas un pēc tam fotoattēlu, kontaktinformācijas un visas papildu informācijas sniegšanas, kas nepieciešama, lai sazinātos ar pārdevēju un iegādātos preces. Pakalpojumu nodrošina Līgumslēdzējs.
 4. Pakalpojuma izmaksas - summa, kas Pasūtītājam jāmaksā, lai veiktu preču meklēšanas pakalpojumu.

Sniegtā pakalpojuma joma

 1. Pasūtītājs pasūta preču meklēšanas pakalpojumu caur Merkandi tīmekļa vietni. Pakalpojuma izmaksas ir norādītas pakalpojuma pasūtījuma lapā un attiecas uz viena produkta meklēšanu atbilstoši klienta specifikācijai.
 2. Pēc samaksas saņemšanas par Pasūtītāja pasūtīto pakalpojumu, Līgumslēdzējs sāk tā realizāciju 3 darba dienu laikā no maksājuma ieskaitīšanas dienas. Ja pakalpojuma sniegšanas termiņu nevar ievērot, Līgumslēdzējs apņemas nekavējoties paziņot par šo faktu, un tādā gadījumā uz termiņu attiecas individuālas vienošanās starp Pasūtītaju un Līgumslēdzēju.
 3. Pakalpojums tiek uzskatīts par pabeigtu, kad Pasūtītājam tiek nosūtīta šāda informācija par atrastajiem piedāvājumiem:
  - pārdevēja interneta adrese
  - meklēto preču interneta adrese
  - pārdevēja kontaktinformācija (ieskaitot tālruņa numuru, e-pasta adresi, noliktavas adresi, uzņēmuma / pārdevēja vārdu utt.)
  - meklēto preču apraksts kopā ar datiem (cena, minimālais pasūtījums, informācija par piedāvājumu, garantija utt.)
 4. Līgumslēdzējs nosūtīs visu iegūto informāciju ar atrunu, ka ne viss iepriekšminētais var būt pieejami. Visu informāciju Līgumslēdzējs nosūtīs uz e-pasta adresi, kuru Pasūtītājs norādījis lietotāja kontā vai norādījis, pasūtot preču meklēšanas pakalpojumu.
 5. Ja Līgumslēdzējs nevar atrast piedāvājumus precēm, kuras meklē Pasūtītājs, samaksātā summa par pakalpojumu tiek atgriezta pasūtītāja kontā 3 darba dienu laikā. Atmaksa tiek veikta tādā pašā formā kā maksājums, ko Pasūtītājs ir veicis par pakalpojumu. Ja šāda naudas atgriešana nav iespējama, Līgumslēdzējs sazināsies ar klientu, lai organizētu citu naudas atgriešanas veidu.

Naudas atgriešana

Pasūtītājs var saņemt atmaksu par sniegto pakalpojumu 7 kalendāro dienu laikā no dienas, kad saņemti piedāvājumi par meklētajām precēm. Lai saņemtu atmaksu, pasūtītājam jāsazinās ar Merkandi klientu apkalpošanas biroju, kura kontaktinformācija ir pieejama kontaktu sadaļā : https://merkandi.lv/contact. Pēc 7 kalendāra dienām no dienas, kad saņemti piedāvājumi par meklētajām precēm, Pasūtītājam nav tiesību uz naudas atmaksu.

Sūdzības

Līgumslēdzējs ļauj uzsākt sūdzības izskatīšanas procesu šādos gadījumos:

 1. Līgumslēdzējs nerealizēja pakalpojumu termiņā, kas noteikts kā preču piegādes datums.
 2. Pasūtītājam nav iespējas sazināties ar kādu no pārdevējiem, ko norādījis Lgumslēdzējs
 3. Pasūtītājs ir saņēmis piedāvājumus precēm, kas nav norādītas pasūtījumā.

Lai iesniegtu sūdzību, lūdzu, sazinieties ar Merkandi klientu apkalpošanas biroju. Kontaktinformācija ir pieejama kontaktu sadaļā: https://merkandi.lv/contact. Sūdzības saturā klientam ir pienākums norādīt pilnu informāciju, kontaktinformāciju, apmaksātā rēķina numuru un norādīt vismaz vienu no iepriekšminētajiem gadījumiem, kas attaisno Merkandi sūdzības procedūras uzsākšanu.

Līgumslēdzējam ir pienākums izskatīt sūdzību 30 dienu laikā no pieteikuma saņemšanas apstiprināšanas dienas.

Nobeiguma noteikumi

Jautājumos, uz kuriem neattiecas šie noteikumi, piemēro Merkandi vispārējos komercnoteikumus un attiecīgos tiesību aktus.

Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.