FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt
22 Atlikušo atlaižu skaits

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Atsauksmes

Ļoti jauka vieta preču pirkšanai un pārdošanai. Daudzi piedāvājumi no visām iespējamām vietām, kur katrs var atrast kaut ko sev piemērotu. Vai arī atrast labus biznesa partnerus.

Natalija Grigorjeva

Par vietni tikai pozitīvas emocijas. Lieliska ērti lietojama platforma, kurā ir iespējams atrast gandrīz visu savam biznesam. Un vēl vairāk par lielisku cenu.

Marks Zujevs

Ļoti labs serviss ar nopietniem pārbaudītiem pārdevējiem ar kvalitatīvām precēm par zemām cenām un ātru un drošu piegādi. Ar Merkandi apmierināts

Cristian Mindroc

Viss darbojas ļoti profesionāli un uzticami, ļoti skaidra platforma darbam ar klientiem. Mums izdevās pirmo izpārdošanu veikt tikai 2 dienu laikā, aktīvi palielinot klāstu. ES iesaku!

UAB Eimeta

Merkandi ir labs veids, kā sazināties ar tirdzniecības partneriem visā Eiropā.Piedāvājumu veidošana lielākoties ir pašsaprotami. Ja jums ir kādas problēmas vai jautājumi, tiešraides tērzēšana ir draudzīga un uzticama.

Best Italy Textilhandelsgesellschaft mbH

Tā bija patiešām fantastiska pieredze Merkandi. Tā ir milzīga platforma, lai izpētītu biznesu visā pasaulē. Lielisks instruments jaunam biznesam.

Joaib Khan

Pateicoties Merkandi, ieguvu daudz jaunu interesantu kontaktu par brīnišķīgām noliktavām, kuras man pašam būtu grūti atrast internetā, paldies

Miroslava Váňová

Interesants portāls, vienkārši lietojams, šobrīd noder īpaši ārzemju kontaktiem, klientu atbalsts ātrs un ļoti izpalīdzīgs.

Andrea Brillo

Es atradu jaunus un īstus pircējus tikai pēc 3 mēnešiem, ievietojot savus produktus! Šī platforma ir efektīvs veids, kā reklamēt jūsu biznesu. Iesaku visiem.

Jayson Vergara

Es apsveicu Merkandi, kurš vienmēr ir bijis nopietns un vienmēr palīdzējis man atrast labu darījumu un īpaši nopietnus piegādātājus, ar kuriem mums nebija problēmu. Tāpēc paldies viņiem

frederic mery

MANS ATZINUMS PAR PLATFORMAS "MERKANDI" SNIEGTAJIEM PAKALPOJUMIEM IR ĻOTI LABS, JO KAD MAN VAJADZĪJA PALĪDZĪBA: MAN TĀ SAŅEMA TŪLĪT UN KOMERCIJAS BIRŽĀ, KAS MAN BIJA PLĀNS IZDARĪT MANI IZGLABĀJA PIEGĀDĀTĀJS, KAS NEPIEGĀDĀJA PRECES TĀM PIRCĒJIEM.

Evdokimos Triantaris

Esmu ļoti apmierināts ar Merkandi. Tā ir vieta, kas ļauj efektīvi un produktīvi pārvaldīt savu sortimentu un atrast cienījamus piegādātājus. Viena no šīs platformas lielākajām priekšrocībām ir tās lietošanas vienkāršība un intuitīvais interfeiss, kas ļauj ātri meklēt piedāvājumus un veikt pasūtījumus ar dažiem klikšķiem.

Przemysław Górny

Lieliska pieredze, kas gūta šajos gandrīz 3 mēnešos Merkandi! Super platforma uzņēmumiem, kā arī privātpersonām. Cenas / kvalitātes attiecība ir pareiza! Varu tikai ieteikt.

Maksim Rizovski

nopietna un efektīva vietne! labs veids, kā palielināt kontaktus ārzemēs. lielie spēlētāji klāt un ātras atbildes, bez laika tērēšanas

harold rocky

Platforma sniedz jums to, kāpēc jūs esat šeit. Preču reklamēšana ir ļoti vienkārša. Kontaktu līmenis ir ļoti augsts. Paldies!

Mateusz Abraham

Iesaku, ļoti liela preču datu bāze, intuitīva un ērti lietojama platforma, esmu apmierināts ar šajā vietnē izveidotajiem kontaktiem, ar kuriem pārdevēji

DAWID ROŻAK

Merkandi ir lieliska platforma tādiem vairumtirgotājiem kā es. Mana pieredze ar klientu apkalpošanu ir bijusi ārkārtēja, un manas bažas tika nekavējoties atrisinātas.

David Amah

Merkandi.com ir patiešām noderīga un nopietna tirdzniecības platforma. Esmu to izmantojis daudzas reizes, un visi pārdevēji, no kuriem esmu pasūtījusi, bija nopietni, atbildēja laikā, un man nekad nav bijis nekādu problēmu. 100% cenas / kvalitātes attiecība. Augsti ieteicams!!!

Nikolaos Champeris

Manuprāt, Merkandi šķiet daudzsološa platforma dažādu produktu pārdošanai vairumā. Lai gan sākotnējie rezultāti var nebūt tādi, kā gaidīts, akciju aktivizēšana norāda uz proaktīvu pieeju pārdošanas palielināšanai. Ir svarīgi būt pacietīgam un dot laiku akcijām, lai tās stātos spēkā. Ar laiku un nemitīgiem pūliņiem pastāv liela iespēja redzēt pozitīvus rezultātus un palielināt pārdošanas apjomu Merkandi vietnē.

Simon Terbovšek

Man patika..žēl, ka pārdod tikai daudz partiju, varētu mazāk pārdot tiem, kas vēlas sākt ..tas ir nedaudz pārspīlēti ieteiktu es jau esmu premium

Ana Lopes

Ļoti labs serviss. rakstot e-pastu vai zvanot ar jautājumu par konkrēto uzņēmumu, vienmēr saņemu godīgu atbildi. tādā veidā jūs izvairīsities no krāpniekiem un arī viņi tiek turēti prom

Pascal Van muylem

Super tīmekļa vietne. Daudz vairumtirgotāju un iespēju. Paldies, Esmu atradis daudz ārzemju tirgotāju, ar kuriem tagad veidoju pastāvīgas attiecības.

TOMASZ PISAREK

Pēc manas pieredzes Mercandi ir iespēju pilns, ar katru dienu esmu laimīgāks, kopš pievienojos Mercandi, esmu satikusi daudzus uzņēmumus, kas ir 100% uzticami un nopietni.

Manuel Eced Roldon

Esmu ļoti pārsteigts par Merkandi piedāvātajām iespējām strādāt ar lielajiem uzņēmumiem visā pasaulē. Jūs varat palielināt savu produktu bāzi, daudz lētāk un ar daudz lielāku peļņas normu, ir ļoti vērts būt kopā ar Merkandi.

Manuel Eced Roldon

Lieliska platforma! Lielisks atbalsts – lieliskas iespējas attīstībai un tīklošanai! Esam ļoti gandarīti – šādi atrodam klientus visā pasaulē.

Lisa-Marie Birke

Tā ir ļoti laba mājaslapa gan uzņēmumiem, gan privātpersonām, viņiem ir viss un par ļoti labām cenām tālākpārdošanai, iesaku.

Jon Uriguen Lejarraga

Esmu ļoti gandarīts, jo, pateicoties jums, varu iegūt pārskatu par vairumtirgotājiem, piedāvājumiem un produktiem. Tas atviegloja manu darbu. Tā turpini. Liels paldies

Αλεξάντρα Καναπίτσα

Platforma ir ļoti laba, un tajā ir daudz tirgotāju, tajā ir arī lieliski pirkumi, taču es ceru, ka tirgotāji noņems jau pārdotos, arhivētos darījumus.

Aref Alhamad

Es ļoti iesaku Merkandi tirdzniecības platformu. Stabils uzņēmums, ļoti labi pārbaudīti konti. Ātra palīdzība problēmas risināšanā. Iesaistīti darbinieki, jūs varat paļauties uz viņu atbalstu.

Małgorzata Januszkiewicz-Boczko

Viegli lietojams interfeiss. Daudzvalodu klientu atbalsts Pieprasījumi tiek apstrādāti nekavējoties. Par līguma pagarināšanu uz gadu klientiem dotu bonusā "bezmaksas punktus".

Horst Joerger
Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.