Happy saleHappy sale
-30%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt
14 Atlikušo atlaižu skaits

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 45 tūkstoši apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Atsauksmes

Par vietni tikai pozitīvas emocijas. Lieliska ērti lietojama platforma, kurā ir iespējams atrast gandrīz visu savam biznesam. Un vēl vairāk par lielisku cenu.

Marks Zujevs

Esmu šajā platformā 60 dienas un jūtos lieliski, dažām precēm esmu atradis izcilus kvalitātes un cenas piedāvājumus pat man kā privātpersonai.

Annamaria Mascolo

Būtībā tā ir ļoti jauka platforma, jāatrod daudz kontaktu, taču neliels mīnuss ir tāds, ka mums nav garantijas, ka šie kontakti ir uzticami. Sākotnēji es domāju, ka mēs varētu veikt pirkumus, izmantojot šo platformu, un ka tā bija platforma, kas pārvaldīja darījumu, lai nodrošinātu klientu aizsardzību. Bet tas tā nav, kontaktu ir daudz, bet vislabāk ir meklēt piegādātājus, pie kuriem varat doties, lai pārliecinātos par viņu nopietnību. Kopumā šajā platformā es varēju atklāt duci kontaktu.

Ornelstel

Tā ir ļoti plaša platforma, man kā vairumtirgotājam ļoti palīdz manā biznesā, es satieku daudz cilvēku visā Eiropā par neticamām cenām, iesaku to 100% x 100%.

KinGSTocK Chaibi slu

Patiešām spēcīga platforma sevis reklamēšanai un jaunu biznesa sakaru veidošanai. Viss ir skaidrs un saprotams. Es novēlu jums visu to labāko jūsu attīstībā un labāku rezultātu sasniegšanā.

Žydrūnas Ambrazaitis

Piedāvājumu publicēšana norit lieliski. Ja esam saņēmuši ziņu no klienta, to varam redzēt, piesakoties Merkandi. Mēs arī saņemam e-pastu, lai varētu ātri atbildēt uz ziņojumiem.

Muslum Durmus

Ātra atbilde un labs serviss! Plašs daudz dažādu produktu klāsts visā pasaulē. Drīzumā pārbaudīšu pārdošanas iespēju!

Sem van Eijndhoven - Return Trading

Super

Toprak Sedar

Ļoti apmierināts ar Merkandi, mani piedāvājumi var sasniegt visu pasauli. Piedāvājumi tiek automātiski publicēti vairākās valodās, tas ir ļoti interesanti.

Sofia Franco

Unikāls pakalpojums neatkarīgi no tā, vai pārdodat vai pērkat profesionālu platformu. Kā pārdevējs Merkandi sniedz jums vietu, kur pircēji visā pasaulē jūs atpazīst.

Akram DJEBBARI

Tiešām labi padarīta vietne, palīdzība nepieciešamības gadījumā, uzticami pārdevēji, ļoti patīk.Iesaku jo var iegādāties arī privātpersonas, ne tikai firmas

Maria Zarriello

Esam reģistrēti jau vairāk nekā mēnesi un esam saņēmuši daudz preču pieprasījumu un satikuši jaunus potenciālos klientus. Es ļoti iesaku platformu. - Itālijas bizness

Giovanni Pomo

Lieliska vietne vairumtirgotājam, klientu apkalpošana ātri reaģē, iespēja izveidot labu klientu tīklu, lai sāktu darbu, Es ļoti iesaku.

cfy

Viss ir vienkārši IDEĀLI!! Man jāizsaka īpaši komplimenti jūsu klientu attiecību nodaļai. Paldies, ka esat tik profesionāli un draudzīgi. Turpiniet darīt visu, ko darāt, lai tāds arī paliktu. Ar manu personīgo cieņu un ar cieņu! Osmans TURKMENS

Osman Turkmen

Liels paldies par piekļuvi platformai. Jauka apkalpošana un lieliski cilvēki. Pateicoties Mekandi platformai, es saņēmu piekļuvi daudziem produktiem. Liels paldies.

Jakub Dziedziński

Es uzskatu, ka šī ir labākā vairumtirdzniecības vietne. Lieliska iespēja tādiem pārdevējiem kā mēs. Lieliski piedāvājumi, kas nav pieejami citās platformās. Esmu ļoti apmierināta ar savu izvēli.

DIACONU PETRICA

Merkandi platforma var būt lielisks sākums ikvienam (mazumtirgotājam/ražotājam/vairumtirgotājam), kurš ir ieinteresēts uzsākt B2B darbību. Mana personīgā pieredze ir ļoti pozitīva.

Paris Pentaliotis

Es esmu ļoti priecīgs. Merkandi ir lieliska platforma pārdošanai un vairumtirdzniecības pirkumiem no uzticamiem piegādātājiem. Es to ļoti iesaku.

Marcin Stadryniak

Laba platforma biznesam .. Pateicoties Merkandi, esam nodibinājuši dažus vērtīgus biznesa kontaktus. Noderīga ir arī darbuzņēmēju vērtēšanas sistēma. Šeit ir vērts apmeklēt!

Mariusz Żarkowski

Ja rodas kādas problēmas, tie palīdzēs ātri atrisināt problēmu. Saziņa pa telefonu vienmēr bija ļoti draudzīga un izpalīdzīga. Varu tikai ieteikt.

TarikD

labs telefona serviss, viegli sasniedzams pa telefonu, draudzīgs, ērti lietojama sistēma, piedāvājumus var augšupielādēt ļoti vienkārši!

MetRe Tec GmbH

Bagātīgs saturs, daudzi piedāvājumi daudzveidīgā diapazonā un labs telefona pakalpojums, ļoti funkcionāla vietne, kopumā ļoti laba!

Argyriou Argyris

Super portāls atviegloja kontakta nodibināšanu ar jauniem uzņēmumiem. Jūs varat atrast interesantas preces vai parādīt savu sortimentu. ES iesaku

Marek Morawiec

Paldies, esmu ļoti apmierināts ar vietni. 2 mēnešus iegādājos daudz preču un pa šo laiku iepazinos ar jauniem līdzstrādniekiem. Vēlreiz paldies par sadarbību!

Petro Zayats

Merkandi ir ļoti laba izvēle. Nenožēloju, ka reģistrējos - 2 mēnešu laikā atradu jaunus klientus un jaunus preču piegādātājus. ES iesaku!!!!!

Aleks Shkret

Merkandi ļoti palīdz uzņēmējdarbībā, atrod ļoti interesantus piedāvājumus un ievieto piedāvājumus. Tā ir lieliska patvēruma vieta visiem uzņēmumiem gan ES, gan ārpus tās, lai veicinātu savu uzņēmējdarbību. Lieliska komunikācija, ļoti atbalstoša. Es atradu ļoti labas kvalitātes pārdevējus un arī pircējus, ar kuriem tikmēr veicu darījumus. Es noteikti ieteiktu šo vietni, lai sniegtu jūsu uzņēmumam vairāk iespēju augt spēcīgākam. Tas ir brīnišķīgs. Paldies Merkandi par brīnišķīgo darbu, ko darāt, lai apvienotu biznesa kopienu.

Florina Gjinovci

Pateicoties Merkandi, mēs izvairāmies no negodīgu cilvēku pieķeršanas tīmeklī, varam pilnībā uzticēties Merkandi un tādā veidā veikt drošu uzņēmējdarbību. PALDIES MERKANDI

Daniel Lago

Es iesaku šo portālu ar vairumtirgotājiem, šeit jūs atradīsiet preču piegādātājus par labām cenām un ļoti labā kvalitātē no visas pasaules. Vairumtirgotāji ir labi pārbaudīti.

Grzegorz Olejnik

labs plānojums - pienācīga platforma. Viegli uzskaitīt produktus un vienkārši meklēt jaunus sarakstus. Saziņa ar pircēju/pārdevēju ir vienkārša - izmantotu vairāk, ja būtu laiks.

Jonathan Wagman

Vietne ir lieliska, jūs varat atrast to, kas jums nepieciešams, un arī pakalpojums ir diezgan labs. Diemžēl jūs traucē tas, ka daudzu pārdevēju preces dažreiz nav atjauninātas. Bet kopumā diezgan labi!

Mohamad El-Hussein
Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.

;