FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt
7 Atlikušo atlaižu skaits

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Komercpakalpojumu komplektu noteikumi

§ 1 Vispārīgi

 1. Līgumslēdzējs — Merkandi LTD, turpmāk tekstā — Merkandi, atrodas Anglijā, 4E. nodaļa, Enterprise Court, S63 5DB Rotherham.
 2. Principāls - uzņēmējs vai privātpersona, iegādājoties biznesa komplektu.
 3. Pakas uzņēmējdarbībai — pakalpojumu un priekšrocību kopums pakešu veidā, ko nodrošina Līgumslēdzējs.
 4. Pakalpojuma izmaksas — summa, kas Klientam ir jāmaksā, lai iegādātos biznesa paketi.
 5. Pasūtītie pakalpojumi — pakalpojumi, kas pēc iegādes jebkurā laikā paliek Principāla lietotāja kontā un ir pieejami tā rīcībā.
 6. Automātiskie pakalpojumi — pakalpojumi, kas tiek aktivizēti automātiski un darbojas bez Principāla iesaistīšanas.

 

§ 2 Sniegtā pakalpojuma apjoms

 1. Klients veic biznesa paketes pasūtījumu, izmantojot Merkandi vietni. Paketes un tajā iekļauto pakalpojumu izmaksas ir norādītas tieši vietnē https://merkandi.lv/packages.
 2. Pēc Pilnvaras pasūtītās pakas apmaksas Izpildītājs saņem apstiprinājuma ziņojumu. Turpmāk atkarībā no pakalpojuma veida:  
  1. Pasūtītajiem pakalpojumiem – klientam ir neierobežots laiks, lai aizpildītu pakalpojuma veidlapu, kas uzsāk pakalpojuma sniegšanu.
  2. Automātiskajiem pakalpojumiem — pakalpojumi tiek automātiski aktivizēti principāla kontā.
 3. Pasūtītājs, iegādājoties paketi biznesam, arī piekrīt komplektācijās iekļauto pakalpojumu noteikumiem un nosacījumiem. Atsevišķu pakalpojumu sniegšanas noteikumu pieejamība:  
 4. Pakalpojums tiek uzskatīts par pabeigtu, kad Klients e-pastā saņem apstiprinājumu, ka pakotne ir aktivizēta.  
 5. Gadījumā, ja Izpildītājs nevar palaist pakalpojumu paketi, par pakalpojumu samaksātā summa tiek atgriezta Klienta kontā 3 darba dienu laikā. Atmaksa tiek veikta tādā pašā veidā, kā Klienta maksājums par pakalpojumu. Ja šādu atgriešanu nevar veikt, Izpildītājs sazināsies ar Pasūtītāju, lai vienotos par citu atgriešanas veidu. &Nbsp;
 6. Pakalpojuma pakotne ir pieejama lietošanai neierobežotu laiku, ar nosacījumu, ka tās izmantošana ir iespējama tikai tad, ja Pilnvarotājam ir aktīvs konts Merkandi platformā.
 7. Izpildītājs informē, ka daži no pakalpojumiem, kas iekļauti Pakotnēs uzņēmējdarbībai, ir paredzēti lietotājiem, kuriem ir aktīva pārdošanas iespēja. Pilnvarotājs, kuram nav aktīvas pārdošanas opcijas, nedrīkst tās izmantot, kamēr nav veikta uzņēmuma verifikācija un minētā opcija ir aktivizēta. Atteikums aktivizēt vai deaktivizēt pārdošanas opciju jebkāda iemesla dēļ nedod tiesības Pilnvarotājam pieprasīt atmaksu par paketes iegādi. &Nbsp;

 

§ 3 Atgriešana

 1. Klientam ir iespēja atmaksāt maksu par sniegto pakalpojumu 100 kalendāro dienu laikā no pakalpojuma pasūtīšanas dienas. Pēc 100 kalendārajām dienām no pakalpojuma pasūtīšanas dienas Klientam nav tiesību uz naudas atmaksu.
 2. Atgriešanas nosacījums ir pieprasīto pakalpojumu sniegšanas neuzsākšana. Pakalpojuma veidlapas aizpildīšanas brīdī atgriešanas tiesības izbeidzas, izņemot punktā norādīto situāciju. 6 § 2 un pt. 1, 2 un 3 § 4.
 3. Lai saņemtu naudas atmaksu, Pasūtītājam ir jāsazinās ar Merkandi klientu apkalpošanas dienestu, kura kontaktinformācija ir pieejama vietnes kontaktu cilnē: https://merkandi.pl/contact. 
 4. Izpildītājs patur, ja pakas saturs tiek mainīts, Pasūtītājs var pieprasīt atlīdzināt daļu no pakalpojuma izmaksām attiecībā pret visas paketes iegādes izmaksām.

 

§ 4 Sūdzības

Izpildītājs atļauj uzsākt sūdzību procedūru šādos gadījumos:

 1. Pakalpojumu pakotne nav aktivizēta Principāla kontā.
 2. Pakalpojumi ir bojāti vai vairs nav pieejami kā daļa no komplektācijas Līgumslēdzēja veikto izmaiņu dēļ.  
 3. Klients ir saņēmis piedāvājumus precēm, kas nav norādītas pasūtījumā.

Lai iesniegtu sūdzību, lūdzu, sazinieties ar Merkandi klientu apkalpošanas dienestu. Kontaktinformācija ir pieejama vietnes kontaktu cilnē: https://merkandi.pl/contact. Sūdzības saturā Pilnvaras pienākums ir norādīt pilnus savus rekvizītus, kontaktinformāciju, apmaksātā rēķina numuru un norādīt vismaz vienu no augstāk minētajiem gadījumiem, kas pamato Merkandi sūdzības procedūras uzsākšanu.
Līgumslēdzējam ir pienākums izskatīt sūdzību 30 dienu laikā no r apstiprināšanas dienaspieteikuma kvīts.

 

§ 5 Nobeiguma noteikumi

Jautājumos, uz kuriem neattiecas šie noteikumi, tiek piemēroti Merkandi Vispārējie komercnoteikumi un attiecīgie tiesību akti.

Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.