FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt
7 Atlikušo atlaižu skaits

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Piedāvājumu automātiskās atsvaidzināšanas pakalpojuma noteikumi

§ 1 Vispārīgi noteikumi

 1. Līgumslēdzējs — Merkandi LTD, turpmāk tekstā — Merkandi, atrodas Anglijā, 4E. nodaļa, Enterprise Court, S63 5DB Rotherham.
 2. Pasūtītājs - uzņēmējs vai privātpersona, kas pasūta automātiskās piedāvājumu atsvaidzināšanas pakalpojumu.
 3. Piedāvājumu automātiskās atsvaidzināšanas pakalpojums – turpmāk saukts – pakalpojums, sastāv no katra izvēlētā piedāvājuma atsvaidzināšanas – pārdošanas vietnē noteiktos intervālos. Pakalpojumu sniedz Izpildītājs.
 4. Pakalpojuma izmaksas - summa, kas Klientam jāmaksā, lai veiktu automātiskās piedāvājumu atsvaidzināšanas pakalpojumu.

 

§ 2 Sniegtā pakalpojuma apjoms

 1. Pasūtītājs veic pasūtījumu automātiskai piedāvājumu atsvaidzināšanai, izmantojot Merkandi vietni. Pakalpojuma izmaksas tiek parādītas pakalpojuma pasūtījuma lapā un attiecas uz platformā publicēto pārdošanas piedāvājumu neierobežotu automātisku atsvaidzināšanu.
 2. Pēc Pasūtītāja pasūtītā pakalpojuma apmaksas Izpildītājs saņem paziņojumu, kas apstiprina pakalpojuma aktivizēšanu. No šī brīža pakalpojums ir aktīvs, un Klients var turpināt pakalpojuma iekļaušanu katrā no publicētajiem un jaunizdotajiem pārdošanas piedāvājumiem.
 3. Pakalpojums darbojas pilnīgi automātiski, bez klienta iesaistīšanas.
 4. Klientam ir tiesības pieprasīt, lai pakalpojums tiktu deaktivizēts uz jebkuru periodu un atkārtoti aktivizēts jebkurā laikā.  
 5. Pakalpojums darbojas no tā iegādes brīža. Pārdošanas piedāvājumi, kas publicēti pirms pirkuma, netiks automātiski atsvaidzināti. Šo piedāvājumu pakalpojums ir jāuzsāk Pilnvarotājam pašam.
 6. Pakalpojums ir pieejams lietošanai neierobežotu laiku, ar nosacījumu, ka tā izmantošana ir iespējama tikai tad, ja Pilnvarotājam ir aktīvs konts Merkandi platformā un ir aktīva pārdošanas iespēja.

 

§ 3 Atgriež

 1. Klientam ir iespēja atmaksāt maksu par sniegto pakalpojumu 100 kalendāro dienu laikā no pakalpojuma pasūtīšanas dienas. Pēc 100 kalendārajām dienām no pakalpojuma pasūtīšanas dienas Klientam nav tiesību uz naudas atmaksu.
 2. Atgriešanas nosacījums ir tāds, ka pakalpojums nav sākts. Pakalpojuma veidlapas aizpildīšanas brīdī atgriešanas tiesības izbeidzas, izņemot punktā norādīto situāciju. 6 &sekts; 2 un pt. 1, 2 un 3 &sekt; 4.
 3. Lai saņemtu naudas atmaksu, Pasūtītājam jāsazinās ar Merkandi klientu apkalpošanas dienestu, kura kontaktinformācija ir pieejama vietnes kontaktu cilnē: https://merkandi.pl/contact. 

 

§ 4 Sūdzības

Līgumslēdzējs atļauj uzsākt sūdzību procedūru šādos gadījumos:

 1. Pakalpojums netika sniegts deklarētajā laikā, Pasūtītājs ziņoja par kļūdu Izpildītājam un tā netika novērsta deklarētajā laikā

Lai iesniegtu sūdzību, lūdzu, sazinieties ar Merkandi klientu apkalpošanas dienestu. Kontaktinformācija ir pieejama vietnes kontaktu cilnē: https://merkandi.pl/contact. Sūdzības saturā Pilnvaras pienākums ir norādīt pilnus savus rekvizītus, kontaktinformāciju, apmaksātā rēķina numuru un norādīt vismaz vienu no augstāk minētajiem gadījumiem, kas pamato Merkandi sūdzības procedūras uzsākšanu.
Līgumslēdzējam ir pienākums izskatīt sūdzību 30 dienu laikā no pieteikuma saņemšanas apstiprinājuma dienas.

 

§ 5 Nobeiguma noteikumi

Jautājumos, uz kuriem neattiecas šie noteikumi, tiek piemēroti Merkandi Vispārējie komercnoteikumi un attiecīgie tiesību akti.

Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.