FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt
14 Atlikušo atlaižu skaits

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Piedāvājumu garantētā tulkojuma nolikums

§ 1 Vispārīgi noteikumi

 1. Līgumslēdzējs — Merkandi LTD, turpmāk tekstā — Merkandi, atrodas Anglijā, 4E. nodaļa, Enterprise Court, S63 5DB Rotherham.
 2. Pasūtītājs - uzņēmējs vai privātpersona, kas pasūta garantētā piedāvājumu tulkojuma pakalpojumu.
 3. Piedāvājumu garantētās tulkošanas pakalpojums — turpmāk tekstā — pakalpojums, ir katra tikko publicētā pārdošanas piedāvājuma tulkošana vietnē, ko veic Pilnvarotājs. Pakalpojumu sniedz Izpildītājs.
 4. Pakalpojuma izmaksas – summa, kas Klientam jāmaksā, lai nodrošinātu garantētu piedāvājumu tulkojumu.

 

§ 2 Sniegtā pakalpojuma apjoms

 1. Pasūtītājs veic pasūtījumu garantētam piedāvājumu tulkojumam, izmantojot Merkandi vietni. Pakalpojuma izmaksas ir norādītas pakalpojuma pasūtījuma lapā un attiecas uz garantētu nenoteiktu laiku platformā publicēto pārdošanas piedāvājumu tulkojumu.
 2. Pēc Pilnvaras pasūtītā pakalpojuma apmaksas Izpildītājs saņem paziņojumu, kas apstiprina pakalpojuma aktivizēšanu. No šī brīža pakalpojums ir aktīvs un visi pārdošanas piedāvājumi tiek tulkoti līdz 3 stundām pēc to publicēšanas neatkarīgi no valodas, kurā tie publicēti.
 3. Izpildītājs pamatotos gadījumos patur tiesības pagarināt piedāvājumu tulkošanas laiku līdz 72 stundām. Šajā gadījumā Pilnvarotājam nav tiesību uz naudas atmaksu.
 4. Izpildītājs norāda, ka gadījumā, ja pārdošanas piedāvājumu tulkojums nav, Pilnvarotājam ir nekavējoties jāinformē viņu par šo faktu. Šajā gadījumā Izpildītājam ir 72 stundas, lai nodrošinātu tulkojumu un atrisinātu problēmu. Ja Izpildītājs noteiktajā termiņā nespēj atrisināt radušos problēmu, Pasūtītājam ir tiesības pieprasīt atmaksāt par iegādāto pakalpojumu. Atmaksa tiek veikta tādā pašā veidā, kā Klienta maksājums par pakalpojumu. Ja šādu atgriešanu nevar veikt, Izpildītājs sazināsies ar Pasūtītāju, lai vienotos par citu atgriešanas veidu.
 5. Pakalpojums darbojas pilnīgi automātiski, bez klienta iesaistīšanas.
 6. Klientam ir tiesības pieprasīt, lai pakalpojums tiktu deaktivizēts uz jebkuru periodu un jebkurā laikā atkal aktivizēts.  
 7. Pārdošanas piedāvājumu tulkošanas pakalpojums tulko pārdošanas piedāvājumus no jebkuras valodas uz visu, kas pieejams Merkandi platformā.
 8. Pakalpojuma piedāvāšanai darbuzņēmējs izmanto automātiskās tulkošanas sistēmas, tulkojumus neveic specializēts personāls.
 9. Ja pārdošanas piedāvājumi ir ar ļoti mazu saturu un/vai ar daudzām sintakses, pareizrakstības, gramatikas vai stilistiskām kļūdām, tulkojums var nebūt iespējams. Šādos gadījumos Klients nav atbildīgs par sniegtā pakalpojuma trūkumu.
 10. Pakalpojums darbojas no tā iegādes brīža. Pārdošanas piedāvājumi, kas publicēti pirms pirkuma, netiks tulkoti.
 11. Pakalpojums ir pieejams lietošanai neierobežotu laiku, ar nosacījumu, ka tā izmantošana ir iespējama tikai tad, ja Pilnvarotājam ir aktīvs konts Merkandi platformā un ir aktīva pārdošanas iespēja.

 

§ 3 Atgriešana

 1. Klientam ir iespēja atmaksāt maksu par sniegto pakalpojumu 100 kalendāro dienu laikā no pakalpojuma pasūtīšanas dienas. Pēc 100 kalendārajām dienām no pakalpojuma pasūtīšanas dienas Klientam nav tiesību uz naudas atmaksu.
 2. Atgriešanas nosacījums ir tāds, ka pakalpojums nav sākts. Pakalpojuma veidlapas aizpildīšanas brīdī atgriešanas tiesības izbeidzas, izņemot punktā norādīto situāciju. 6 § 2 un pt. 1, 2 un 3 § 4.
 3. Lai saņemtu naudas atmaksu, Pasūtītājam ir jāsazinās ar Merkandi klientu apkalpošanas dienestu, kura kontaktinformācija ir pieejama vietnes kontaktu cilnē: https://merkandi.pl/contact. 

 

§ 4 Sūdzības

Izpildītājs atļauj uzsākt sūdzību procedūru šādos gadījumos:

 1. Pakalpojums netika sniegts deklarētajā laikā, Pilnvarotājam ir ziņots par kļūdu, un tā netika novērsta norādītajā laikā.

Lai iesniegtu sūdzību, lūdzu, sazinieties ar Merkandi klientu apkalpošanas dienestu. Kontaktinformācija ir pieejama vietnes kontaktu cilnē: https://merkandi.pl/contact. Sūdzības saturā Pilnvaras pienākums ir norādīt pilnus savus rekvizītus, kontaktinformāciju, apmaksātā rēķina numuru un norādīt vismaz vienu no augstāk minētajiem gadījumiem, kas pamato Merkandi sūdzības procedūras uzsākšanu.
Izpildītājam ir pienākums izskatīt sūdzību 30 dienu laikā no paziņojuma saņemšanas apstiprinājuma dienas.
 

§ 5 Atbildība

Par tulkojumu nodrošināšanu ir atbildīgs tikai darbuzņēmējsf pārdošanas piedāvājumi. Tā kā pārdošanas piedāvājumus tulko automatizētas sistēmas, Izpildītājs nevar būt atbildīgs par tulkojumu pareizību un līdz ar to par sekām, kas izriet no uz to pamata pieņemtajiem lēmumiem. &Nbsp;

 

§ 6 Nobeiguma noteikumi

Jautājumos, uz kuriem neattiecas šie noteikumi, tiek piemēroti Merkandi Vispārējie komercnoteikumi un attiecīgie tiesību akti.

Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.