FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt
19 Atlikušo atlaižu skaits

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Lietotāju savstarpējo ziņojumu tulkošanas pakalpojuma noteikumi

§ 1 Vispārīgi noteikumi

 1. Līgumslēdzējs — Merkandi LTD, turpmāk tekstā — Merkandi, atrodas Anglijā, 4E. nodaļa, Enterprise Court, S63 5DB Rotherham.
 2. Pasūtījuma veicējs — uzņēmējs vai privātpersona, kas pasūta ziņojumu tulkošanas pakalpojumu starp lietotājiem.
 3. Lietotāju savstarpējo ziņojumu tulkošanas pakalpojums – turpmāk tekstā – pakalpojums, sastāv no katra Merkandi sistēmas nosūtītā ienākošā un izejošā e-pasta tulkošanas ziņojuma saņēmēja valodā. Pakalpojumu sniedz Izpildītājs.
 4. Pakalpojuma izmaksas — summa, kas Klientam jāmaksā, lai nodrošinātu ziņojumu tulkošanas pakalpojumu starp lietotājiem.

 

§ 2 Sniegtā pakalpojuma apjoms

 1. Pasūtītājs veic pasūtījumu pakalpojumam, kas tulko ziņojumus starp lietotājiem, izmantojot Merkandi vietni. Pakalpojuma izmaksas ir norādītas pakalpojuma pasūtījuma lapā un attiecas uz Klientam ienākošo un izejošo e-pastu beztermiņa tulkojumu abu pušu savstarpējo kontaktu dzimtajā valodā.
 2. Pēc Pilnvaras pasūtītā pakalpojuma apmaksas Izpildītājs saņem paziņojumu, kas apstiprina pakalpojuma aktivizēšanu. No šī brīža pakalpojums ir aktīvs, un visi ziņojumi tiek tulkoti 3 stundu laikā pēc to nosūtīšanas vai saņemšanas.
 3. Izpildītājs pamatotos gadījumos patur tiesības pagarināt ziņojuma tulkošanas laiku līdz 72 stundām. Šajā gadījumā Pilnvarotājam nav tiesību uz naudas atmaksu.
 4. Izpildītājs norāda, ka gadījumā, ja ziņojums nav tulkots, principāls viņu nekavējoties informēs par šo faktu. Šajā gadījumā Izpildītājam ir 72 stundas, lai nodrošinātu tulkojumu un atrisinātu problēmu. Ja Izpildītājs noteiktajā termiņā nespēj atrisināt radušos problēmu, Pasūtītājam ir tiesības pieprasīt atmaksāt par iegādāto pakalpojumu. Atmaksa tiek veikta tādā pašā veidā, kā Klienta maksājums par pakalpojumu. Ja šādu atgriešanu nevar veikt, Izpildītājs sazināsies ar Pasūtītāju, lai vienotos par citu atgriešanas veidu.
 5. Pakalpojums darbojas pilnīgi automātiski, bez klienta iesaistīšanas.
 6. Klientam ir tiesības pieprasīt, lai pakalpojums tiktu deaktivizēts uz jebkuru periodu un jebkurā laikā atkal aktivizēts.  
 7. Ziņojumu tulkošanas pakalpojums pārtulko ziņojumus no jebkuras valodas ziņojuma adresāta valodā.
 8. Pakalpojuma piedāvāšanai darbuzņēmējs izmanto automātiskās tulkošanas sistēmas, tulkojumus neveic specializēts personāls.
 9. Ja ir īsas ziņas un/vai tās satur daudzas sintakses, pareizrakstības, gramatikas vai stilistiskas kļūdas, tulkojums var nebūt iespējams. Šādos gadījumos Klients nav atbildīgs par sniegtā pakalpojuma trūkumu.
 10. Pakalpojums darbojas no tā iegādes brīža. Ziņojumi, kas nosūtīti pirms pirkuma, netiks tulkoti.
 11. Pakalpojums ir pieejams lietošanai neierobežotu laiku, ar nosacījumu, ka tā izmantošana ir iespējama tikai tad, ja Pilnvarotājam ir aktīvs konts Merkandi platformā un ir aktīva pārdošanas iespēja.

 

§ 3 Atgriešana

 1. Klientam ir iespēja atmaksāt maksu par sniegto pakalpojumu 100 kalendāro dienu laikā no pakalpojuma pasūtīšanas dienas. Pēc 100 kalendārajām dienām no pakalpojuma pasūtīšanas dienas Klientam nav tiesību uz naudas atmaksu.
 2. Atgriešanas nosacījums ir tāds, ka pakalpojums nav sākts. Pakalpojuma veidlapas aizpildīšanas brīdī atgriešanas tiesības izbeidzas, izņemot punktā norādīto situāciju. 6 § 2 un pt. 1, 2 un 3 § 4.
 3. Lai saņemtu naudas atmaksu, Pasūtītājam ir jāsazinās ar Merkandi klientu apkalpošanas dienestu, kura kontaktinformācija ir pieejama vietnes kontaktu cilnē: https://merkandi.pl/contact. 

 

§ 4 Sūdzības

Izpildītājs atļauj uzsākt sūdzību procedūru šādos gadījumos:

 1. Pakalpojums netika sniegts deklarētajā laikā, Pilnvarotājam ir ziņots par kļūdu, un tā netika novērsta norādītajā laikā.

Lai iesniegtu sūdzību, lūdzu, sazinieties ar Merkandi klientu apkalpošanas dienestu. Kontaktinformācija ir pieejama vietnes kontaktu cilnē: https://merkandi.pl/contact. Sūdzības saturā Pilnvaras pienākums ir norādīt pilnus savus rekvizītus, kontaktinformāciju, apmaksātā rēķina numuru un norādīt vismaz vienu no augstāk minētajiem gadījumiem, kas pamato Merkandi sūdzības procedūras uzsākšanu.
Izpildītājam ir pienākums izskatīt sūdzību 30 dienu laikā no apstiprinājuma datuma, kas apliecina paziņojuma saņemšanu.
 

§ 5 Atbildība

Uzņēmējs ir atbildīgs tikai par ziņojuma tulkojuma nodrošināšanu. Līgumslēdzējs nodrošina arī ziņojuma avota tekstu, lai principāls to varētu izlasīt. Tā kā ziņojumus tulko automatizētas sistēmas, Izpildītājs nevar būt atbildīgs par tulkojumu pareizību un līdz ar to arī uz to pamata pieņemto lēmumu sekām. &Nbsp;


§ 6 Nobeiguma noteikumi

Jautājumos, uz kuriem neattiecas šie noteikumi, tiek piemēroti Merkandi Vispārējie komercnoteikumi un attiecīgie tiesību akti.

Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.