FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt
19 Atlikušo atlaižu skaits

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Izpildītāja pārbaudes dienesta noteikumi

§ 1 Vispārīgi noteikumi

 1. Līgumslēdzējs — Merkandi LTD, turpmāk tekstā — Merkandi, atrodas Anglijā, 4E. nodaļa, Enterprise Court, S63 5DB Rotherham.
 2. Pasūtītājs — uzņēmējs vai privātpersona, kas pasūta darbuzņēmēja pārbaudes pakalpojumu.
 3. Izpildītāja verifikācijas pakalpojums — turpmāk tekstā — pakalpojums, kas sastāv no Pasūtītāja norādītā darbuzņēmēja verifikācijas un pēc tam ziņojuma sniegšanas viņam ar visu atrasto informāciju, kas var palīdzēt Pasūtītājam pieņemt lēmumu par sadarbību ar izvēlētais darbuzņēmējs. Pakalpojumu sniedz Izpildītājs.
 4. Pakalpojuma izmaksas — summa, kas Klientam jāmaksā, lai veiktu darbuzņēmēja verifikācijas pakalpojumu.

 

§ 2 Sniegtā pakalpojuma apjoms

 1. Pasūtītājs veic pasūtījumu darbuzņēmēja verifikācijas pakalpojumam, izmantojot Merkandi vietni. Pakalpojuma izmaksas ir norādītas pakalpojuma pasūtījuma lapā un attiecas uz viena Pasūtītāja norādītā izpildītāja pārbaudi.
 2. Pēc Pilnvaras pasūtītā pakalpojuma apmaksas Izpildītājs saņem apstiprinājuma ziņojumu. No šī brīža Pasūtītājam ir neierobežots laiks, lai aizpildītu pakalpojuma veidlapu, kurā es sniegšu Izpildītājam nepieciešamos pārbaudītā darbuzņēmēja datus, kurus viņš vēlas pārbaudīt.
 3. Pēc pakalpojuma veidlapas aizpildīšanas Pasūtītājs sāk tās ieviešanu 3 darba dienu laikā no tās aizpildīšanas dienas. Ja Pakalpojuma izpildes termiņu nevar ievērot, Izpildītājs apņemas nekavējoties par to paziņot Pasūtītājam un šādā gadījumā termiņš ir pakļauts individuālai vienošanās starp Pasūtītāju un Izpildītāju.
 4. Pakalpojums tiek uzskatīts par pabeigtu, kad Klientam tiek nosūtīts verifikācijas ziņojums, kas ietver:
  1. pamatinformācija par darbuzņēmēju, piemēram, adrese, valsts, tālruņu numuri, e-pasta adreses, juridiskā forma utt.
  2. informācija par galvenajiem riska faktoriem
  3. informācija par uzņēmuma valdi, akcionāriem un vēsturi
  4. informācija par atsevišķu uzņēmuma darbības jomu pārbaudes rezultātiem
  5. darījuma partnera vērtējums
 5. Uzņēmējs nosūtīs visu izgūto informāciju ar atrunu, ka ne viss iepriekš minētais saraksts var būt pieejams. Visu informāciju Izpildītājs nosūtīs uz e-pasta adresi, ko Principāls ir norādījis lietotāja kontā vai norādījis, pasūtot darbuzņēmēja verifikācijas pakalpojumu.
 6. Ja Izpildītājs nevar pārbaudīt Pasūtītāja norādīto darbuzņēmēju, par pakalpojumu samaksātā summa tiek atgriezta Pilnvaras kontā 3 darba dienu laikā. Atmaksa tiek veikta tādā pašā veidā, kā Klienta maksājums par pakalpojumu. Ja šādu atgriešanu nevar veikt, Izpildītājs sazināsies ar Pasūtītāju, lai vienotos par citu atgriešanas veidu. &Nbsp;
 7. Pakalpojums ir pieejams lietošanai neierobežotu laiku, ar nosacījumu, ka tā lietošana ir iespējama tikai tad, ja Pilnvarotājam ir aktīvs konts Merkandi platformā.
 8. Verifikācijas ziņojumu var iesniegt tikai vienā no šīm valodām: angļu, spāņu, vācu, franču, itāļu vai poļu.

 

§ 3 Atgriešana

 1. Klientam ir iespēja atmaksāt maksu par sniegto pakalpojumu 100 kalendāro dienu laikā no pakalpojuma pasūtīšanas dienas. Pēc 100 kalendārajām dienām no pakalpojuma pasūtīšanas dienas Klientam nav tiesību uz naudas atmaksu.
 2. Atgriešanas nosacījums ir tāds, ka pakalpojums nav sākts. Pakalpojuma veidlapas aizpildīšanas brīdī atgriešanas tiesības izbeidzas, izņemot punktā norādīto situāciju. 6 § 2 un pt. 1, 2 un 3 § 4.
 3. Lai saņemtu naudas atmaksu, Pasūtītājam ir jāsazinās ar Merkandi klientu apkalpošanas dienestu, kura kontaktinformācija ir pieejama vietnes kontaktu cilnē: https://merkandi.pl/contact. 

 

§ 4 Sūdzības

Izpildītājs atļauj uzsākt sūdzību procedūru šādos gadījumos:

 1. Izpildītājs nav veicis pakalpojumu termiņā, kas norādīts kā pārbaudes ziņojuma piegādes datums.
 2. Klients ir saņēmis verifikācijas ziņojumu par darbuzņēmēju, kas nav norādīts pasūtījumā.

Lai iesniegtu sūdzību, lūdzu, sazinieties ar Merkandi klientu apkalpošanas dienestu. Kontaktinformācija ir pieejama vietnes kontaktu cilnē: https://merkandi.pl/contact. Sūdzības saturā Pilnvarotājam ir pienākums norādīt pilnus savus rekvizītus, kontaktinformāciju, apmaksātā rēķina numuru un norādīt vismaz vienu no augstāk minētajiem lietas, kas pamato Merkandi sūdzības procedūras uzsākšanu.
Izpildītājam ir pienākums izskatīt sūdzību 30 dienu laikā no paziņojuma saņemšanas apstiprinājuma dienas.
 

§ 5 Atbildība

Tikai darbuzņēmējs ir atbildīgs par verifikācijas ziņojuma sniegšanu klientam. Pārskats ir sagatavots ar vislielāko rūpību, balstoties uz uzticamiem avotiem, tomēr darbuzņēmējs nav atbildīgs par izpildītāja uzticamību vai pārskatā ietverto datu pareizību un aktualitāti. Darbuzņēmējs paziņo, ka darbuzņēmēja vērtējums ir visu veikto pārbaužu kopsavilkums. Pozitīvs izpildītāja novērtējums nenozīmē, ka sadarbībā ar darbuzņēmēju nav riska. Tādēļ klients uzņemas sadarbību un visus darījumus ar darījuma partneri veic uz savu risku. &Nbsp;

 

§ 6 Nobeiguma noteikumi

Jautājumos, uz kuriem neattiecas šie noteikumi, tiek piemēroti Merkandi Vispārējie komercnoteikumi un attiecīgie tiesību akti.

Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.