FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt
9 Atlikušo atlaižu skaits

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Preču meklēšanas dienesta nolikums

§ 1 Vispārīgi noteikumi

 1. Līgumslēdzējs — Merkandi LTD, turpmāk tekstā — Merkandi, atrodas Anglijā, 4E. nodaļa, Enterprise Court, S63 5DB Rotherham.
 2. Pasūtītājs - uzņēmējs vai privātpersona, kas pasūta preču meklēšanas pakalpojumu.
 3. Produktu meklēšanas pakalpojums — turpmāk tekstā — pakalpojums, kas sastāv no piegādātāju meklēšanas konkrētām precēm Pilnvaras vārdā un pēc tam viņam sniedzot kontaktinformāciju un jebkādu papildu informāciju, kas nepieciešama, lai sazinātos ar pārdevēju un iegādātos preces. Pakalpojumu sniedz Izpildītājs.
 4. Pakalpojuma izmaksas - summa, kas Klientam jāmaksā, lai veiktu preču meklēšanas pakalpojumu.

 

§ 2 Sniegtā pakalpojuma apjoms

 1. Pasūtītājs veic preču meklēšanas pakalpojuma pasūtījumu, izmantojot Merkandi tīmekļa vietni. Pakalpojuma izmaksas ir norādītas pakalpojuma pasūtījuma lapā, un tās attiecas uz viena produkta meklēšanu atbilstoši Klienta specifikācijai.
 2. Pēc Pilnvaras pasūtītā pakalpojuma apmaksas Izpildītājs saņem apstiprinājuma ziņojumu. Turpmāk Pasūtītājam ir neierobežots laiks pakalpojuma veidlapas aizpildīšanai, kura laikā es sniegšu Izpildītājam preces specifikāciju, kuru viņš vēlas pasūtīt.
 3. Pēc pakalpojuma veidlapas aizpildīšanas Pasūtītājs sāk tās ieviešanu 3 darba dienu laikā no tās aizpildīšanas dienas. Ja Pakalpojuma izpildes termiņu nevar ievērot, Izpildītājs apņemas nekavējoties par to paziņot Pasūtītājam un šādā gadījumā termiņš ir pakļauts individuālai vienošanās starp Pasūtītāju un Izpildītāju.
 4. Pakalpojums tiek uzskatīts par pabeigtu, kad Klientam tiek nosūtīta šāda informācija par atrastajiem piedāvājumiem:
  1. pārdevēja interneta adrese
  2. Meklētās preces interneta adrese
  3. pārdevēja kontaktinformācija (tostarp tālruņa numurs, e-pasta adrese, noliktavas adrese, uzņēmuma/pārdevēja nosaukums utt.)
  4. meklēto preču apraksts ar datiem (cena, minimālie pasūtījumi, piedāvājuma informācija, garantija utt.)
 5. Uzņēmējs nosūtīs visu izgūto informāciju ar atrunu, ka ne viss iepriekš minētais saraksts var būt pieejams. Visu informāciju Izpildītājs nosūtīs uz e-pasta adresi, kuru Pasūtītājs ir norādījis lietotāja kontā vai norādījis, pasūtot preču meklēšanas pakalpojumu.
 6. Ja Izpildītājs nevar atrast piedāvājumus Pasūtītāja meklētajām precēm, par pakalpojumu samaksātā summa tiek atgriezta Pilnvaras kontā 3 darba dienu laikā. Atmaksa tiek veikta tādā pašā veidā, kā Klienta maksājums par pakalpojumu. Ja šādu atgriešanu nevar veikt, Izpildītājs sazināsies ar Pasūtītāju, lai vienotos par citu atgriešanas veidu. &Nbsp;
 7. Pakalpojums ir pieejams lietošanai neierobežotu laiku, ar nosacījumu, ka tā lietošana ir iespējama tikai tad, ja Pilnvarotājam ir aktīvs konts Merkandi platformā.

 

§ 3 Atgriešana

 1. Klientam ir iespēja atmaksāt maksu par sniegto pakalpojumu 100 kalendāro dienu laikā no pakalpojuma pasūtīšanas dienas. Pēc 100 kalendārajām dienām no pakalpojuma pasūtīšanas dienas Klientam nav tiesību uz naudas atmaksu.
 2. Atgriešanas nosacījums ir tāds, ka pakalpojums nav sākts. Pakalpojuma veidlapas aizpildīšanas brīdī atgriešanas tiesības izbeidzas, izņemot punktā norādīto situāciju. 6 § 2 un pt. 1, 2 un 3 § 4.
 3. Lai saņemtu naudas atmaksu, Pasūtītājam ir jāsazinās ar Merkandi klientu apkalpošanas dienestu, kura kontaktinformācija ir pieejama vietnes kontaktu cilnē: https://merkandi.pl/contact. 

 

§ 4 Sūdzības

Izpildītājs atļauj uzsākt sūdzību procedūru šādos gadījumos:

 1. Izpildītājs nav sniedzis pakalpojumu termiņā, kas norādīts kā preču piedāvājumu piegādes datums.
 2. Principāls nevar sazināties ar nevienu no Līgumslēdzēja norādītajiem pārdevējiem  
 3. Klients ir saņēmis piedāvājumus precēm, kas nav norādītas pasūtījumā.

Lai iesniegtu sūdzību, lūdzu, sazinieties ar Merkandi klientu apkalpošanas dienestu. Kontaktinformācija ir pieejama vietnes kontaktu cilnē: https://merkandi.pl/contact. Sūdzības saturā Pilnvaras pienākums ir norādīt pilnus savus rekvizītus, kontaktinformāciju, apmaksātā rēķina numuru un norādīt vismaz vienu no augstāk minētajiem gadījumiem, kas pamato Merkandi sūdzības procedūras uzsākšanu.
Izpildītājam ir pienākums izskatīt sūdzību 30 dienu laikā no pieteikuma saņemšanas apstiprinājuma dienas.
 

§ 5 Atbildība

Uzņēmējs ir pilnībā atbildīgs par piedāvājuma datu un piegādātāju kontaktinformācijas sniegšanu pasūtītājam. Izpildītājs nav atbildīgs par piegādātāju uzticamību vai piedāvājumos sniegto datu pareizību. Izpildītājs paziņo, ka norādītos piegādātājus viņš nav pārbaudījis, tāpēc pasūtītājs uzņemas sadarbību un visus darījumus veic uz savu risku. &Nbsp;

 

§ 6 Nobeiguma noteikumi

Jautājumos, uz kuriem neattiecas šie noteikumi, tiek piemēroti Merkandi Vispārējie komercnoteikumi un attiecīgie tiesību akti.

Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.