Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Esi EKO
Ilgtspējīga attīstība

Merkandi vēsture ir stāsts par zīmola dibinātāja Darjuša Pankova sapņiem un uzskatiem. Viņš uzskatīja, ka uzņēmējdarbību var veikt godīgi pret cilvēkiem un vidi, kas ir vērtība, ko Merkandi kopj līdz pat šai dienai. Šī novatoriskā platforma tika uzsākta 2008. gadā, taču tobrīd mēs neapzinājāmies, cik lielu ietekmi mēs atstāsim oglekļa emisiju samazināšanā.

Merkandi ir ne tikai vairumtirdzniecības uzņēmums, bet arī inovatīva platforma, kas ļauj mazumtirgotājiem pārdalīt preces no atgriešanas, produkcijas pārpalikuma un uzglabāšanas. Vēl vairāk, pateicoties starptautiskajam vērienam un jaunāko B2B platformu tehnoloģiju izmantošanai, Merkandi ir izveidojis slēgtu ķēdi, kas ir ideāls risinājums uzņēmumiem, kuri vēlas darboties ilgtspējīgi.


Ko Merkandi saprot ar ilgtspējīgu attīstību?

OGLEKĻA EMISIJAS SAMAZINĀŠANA

Pārdodiet produktus par saprātīgu cenu, lai tos varētu izmantot atkārtoti. Ietekmējiet savu klientu un tirgu ekoloģisko uzvedību.

PRODUKTU DARBĪBAS LAIKA PAGARINĀŠANA

Piešķiriet saviem produktiem otru dzīvi. Pārdodiet tos tālāk, nevis atbrīvojieties no tiem, iznīcinot. Tādā veidā jūs aizsargājat savu zīmolu un sniedzat ieguldījumu ilgtspējīgā attīstībā.

SOCIĀLĀS VĒRTĪBAS VEIDOŠANA

Pārdodiet saprātīgi, piešķiriet produktiem otro dzīvi. Pozitīvi ietekmēt klientu ekoloģisko uzvedību.


Ilgtspējība ar Merkandi

Laikā, kad mūsu dabas resursi arvien vairāk izsīkst un vides piesārņojuma problēma kļūst arvien aktuālāka, Merkandi ir daļa no ilgtspējīgas attīstības tendences. Mēs atbalstām mūsu klientus rīkoties atbildīgi un rūpēties par dabisko vidi. Pateicoties Merkandi, mūsu klienti var ne tikai izmantot unikālas komerciālās iespējas, bet arī dot savu ieguldījumu vides aizsardzībā un oglekļa dioksīda emisiju samazināšanā.

Neiznīcini, bet piešķir saviem produktiem otru dzīvi. Izlieciet tos pārdošanā un atbalstiet planētas ilgtspējīgu attīstību. NEIZLIETOJIET, pārdodiet tālāk.

Viss, ko cilvēks izmanto, nāk no Zemes resursiem. Mēs runājam ne tikai par pārtiku, bet arī apģērbu, elektronisko aprīkojumu, rotaļlietām un citām ikdienas lietām. Tās ir dabiskas civilizācijas progresa sekas, kas, lai arī padarījušas cilvēka dzīvi vieglāku un patīkamāku, diemžēl soli pa solim veicina neatgriezeniskas izmaiņas dabiskajā vidē. Tāpēc ir tik svarīgi, lai mēs rūpētos par savu planētu un izmantotu Zemes resursus ilgtspējīgā veidā. Merkandi koncentrējas uz risinājumiem, kas atbilst ilgtspējīgas attīstības tendencēm, kas ļauj mums dot savu ieguldījumu nākamajām paaudzēm draudzīgākas pasaules veidošanā.


Ilgtspējīga attīstība

Mēs esam pārliecināti, ka, izmantojot Merkandi platformu, jūs ne tikai iegūstat piekļuvi labākajām tirdzniecības iespējām, bet arī aktīvi sniedzat ieguldījumu vides aizsardzībā. Mūsu platforma ļauj pārdot produktus, kas pretējā gadījumā varētu nonākt poligonos. Pateicoties tam, mēs samazinām atkritumu daudzumu, kas piesārņo mūsu planētu.

Mēs lepojamies ar saviem klientiem, kuri kopā ar mums veido planētai draudzīgu vidi. Kopā mēs varam radīt brīnumus un mainīt savu pasauli uz labo pusi. Mēs esam pārliecināti, ka katrs, pat mazākais, lēmums izmantot ilgtspējīgus risinājumus veicina mūsu planētas un nākamo paaudžu aizsardzību.

Sirsnīgi aicinām izlasīt mūsu ziņojumu par modi un tās ietekmi uz dabisko vidi. Šajā ziņojumā ir sniegti aktuālie dati par modes industrijas ietekmi uz mūsu planētu un pievērsta uzmanība problēmām, kas saistītas ar pārprodukciju, zemas kvalitātes produktiem, kā arī videi kaitīgu materiālu izmantošanu. Pateicoties mūsu ziņojumam, jums būs iespēja iegūt vērtīgu informāciju par modes ietekmi uz vidi un saprast, kādus pasākumus varat veikt, lai samazinātu savu negatīvo ietekmi uz planētu.

Lejupielādēt ziņojumu
Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.