FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt
21 Atlikušo atlaižu skaits

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Crocs apavi vairumtirdzniecībā

(15 piedāvājumi)

Nav šaubu, ka ērtie Crocs jau ir ieguvuši kulta sekotājus. Tos valkā sievietes, vīrieši un bērni visā pasaulē, neatkarīgi no vecuma un apģērba stila. Vieglas apavu popularitāte nav zudusi no sezonas uz sezonu, neskatoties uz mainīgajām tendencēm. Vēlaties tos iegādāties par smagi pazeminātām cenām un lielos daudzumos? Izbaudiet Merkandi piedāvājumu. Crocs vairumtirdzniecība jūs gaida šeit.

Crocs vairumtirdzniecība - viegli pieejami daudzi piedāvājumi

Crocs ir praktiski, taču stilīgi. Tieši pievilcīgais dizains, kas apvienots ar augstu funkcionalitāti, ir padarījis tos tik populārus. To esamība jūsu piedāvājumā var palielināt esošo klientu interesi un piesaistīt jaunus. Meklējat piegādes avotu savam biznesam? Mūsu B2B tirdzniecības platformā jūs atradīsit izdevīgus piedāvājumus no dažādiem vairumtirgotājiem visā pasaulē.

Šeit varat iegādāties Crocs lielapjoma pasūtījumos dažādos izmēros un krāsās. Starp daudzajiem piedāvājumiem atradīsit Crocs vasarai un ziemai. Daudzi no tiem nāk no klientu atgriešanās un Crocs izpārdošanas. Tāpēc to cenas ir tik pievilcīgas.

Crocs vairumtirdzniecības piegādātāji - visi vienā vietā

Noteikti jums gadās pavadīt daudz laika, meklējot uzticamus piegādātājus savam biznesam. Tomēr ir vienkāršāks veids. Nevis laikietilpīga meklēšana tīmeklī, izmantojiet mūsu platformu. Jūs šeit atradīsit Crocs piegādātāju īsā laikā, ietaupot daudz enerģijas. Piedāvājumi, kas pieejami Merkandi, nāk no piegādātājiem no dažādām valstīm. Lai atvieglotu mijiedarbību starp pircējiem un pārdevējiem, platforma darbojas vairākās valodās. Tātad jums nav jāuztraucas par neskaidrībām vai citām grūtībām komunikācijā.

Kā tas darbojas? Pirms varat tieši sazināties ar Crocs piegādātāju, paņemiet brīdi, lai izveidotu kontu mūsu platformā. Bez tā jūs nevarēsiet pabeigt darījumu. Tas ir tāpēc, ka tikai reģistrēti lietotāji var apskatīt piegādātāju kontaktinformāciju un, kā rezultātā, izveidot ar tiem biznesa attiecības.

Crocs vairumtirdzniecība caur tirdzniecības platformu

Merkandi tirdzniecības platformas izmantošana kontaktu nodibināšanai ar piegādātājiem ir veids, kā palielināt darījumu drošību un paplašināt jūsu biznesa kontaktu sarakstu. Papildinot savu piedāvājumu ar ikoniskiem zīmolapaviem, jūs varat iegūt priekšrocību pār konkurentiem un palielināt savas tirgus panākumu iespējas.

Pārlūkojiet daudzos piedāvājumus un izmantojiet tos, kas ir visizdevīgākie. Iegādājieties ērti, neatkarīgi no attāluma vai valodas. Izveidojiet attiecības ar Crocs vairumtirdzniecības piegādātājiem caur mūsu tīmekļa vietni. Izveidojiet kontu tagad!

Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.