FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt
24 Atlikušo atlaižu skaits

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Grīdas flīzes vairumtirdzniecībā

(40 piedāvājumi)
Grīdas flīzes
19,00 € - 20% 24,00 € /m2 Minimālā cena no 30 dienas pirms atlaides: 19,00 €

Grīdas flīzes

88 gab.
Jauns
Sienas un grīdas flīzes
19,00 € - 17% 23,00 € /m2 Minimālā cena no 30 dienas pirms atlaides: 19,00 €
Jāvienojas

Sienas un grīdas flīzes

138 gab.
Jauns
Sienas un grīdas flīzes
21,00 € - 16% 25,00 € /m2 Minimālā cena no 30 dienas pirms atlaides: 21,00 €
Jāvienojas

Sienas un grīdas flīzes

88 gab.
Jauns
Sienas un grīdas flīzes
19,00 € - 17% 23,00 € /m2 Minimālā cena no 30 dienas pirms atlaides: 19,00 €
Jāvienojas

Sienas un grīdas flīzes

138 gab.
Jauns
Sienas flīzes
24,00 € - 14% 28,00 € /m2 Minimālā cena no 30 dienas pirms atlaides: 24,00 €
Jāvienojas

Sienas flīzes

110 gab.
Jauns

Grīdas flīzes ir katras mājas galvenais elements. Tās ne tikai kalpo praktiskiem nolūkiem, bet arī ir dekoratīvas funkcijas. Merkandi, jūs atradīsiet plašu grīdas flīzes vairumtirdzniecības izvēli. Tās nāk no uzticamiem piegādātājiem visā pasaulē. Jūs varat būt droši, ka atradīsiet produktus, kas dažādos jūsu piedāvājumu un palīdzēs piesaistīt jaunus klientus.

Grīdas flīzes - daudzveidīgi piedāvājumi vienā vietā

Grīdas flīzes ir lielisks veids, kā piešķirt raksturu jūsu mājai. Tās ir pieejamas daudzos dažādos stilos, krāsās un rakstos. Merkandi, jūs atradīsiet ārkārtīgi plašu lielapjoma grīdas flīzes izvēli. Tās ir pieejamas dažādos izmēros un materiālos, ieskaitot keramiku, porcelānu un dabīgo akmeni. Jūs varat izvēlēties no klasiskiem, minimālistiskiem dizainiem vai dekoratīvākiem, acīm krītošiem rakstiem. Pateicoties daudzajiem piedāvājumiem mūsu tirdzniecības platformā, jūs noteikti atradīsit kaut ko, kas atbilst jūsu klientu vajadzībām.

 

Pateicoties mūsu tirdzniecības platformai, jūs varat ātri atrast jaunus piegādes avotus. Jūs varat arī bez piepūles paplašināt savu kontaktu tīklu un izveidot ilgtermiņa biznesa attiecības ar vairumtirgotājiem no dažādām pasaules valstīm. Tas ļaus jums piedāvāt klientiem plašāku produktu klāstu. Jūs varat arī palielināt savas tirgus panākumu iespējas. Izbaudiet daudzos piedāvājumus Merkandi un iegādājieties grīdas flīzes vairumtirdzniecībā par zemām cenām.

Vairumtirdzniecības keramikas flīžu piegādātāji - no tuvuma un tāluma

Lai iegādātos grīdas flīzes vairumtirdzniecībā, jums ir jāizveido konts Merkandi. Tas nodrošinās jums vieglu piekļuvi piegādātāju kontaktinformācijai. Tad jūs varat tieši sazināties ar viņiem, lai pārrunātu darījuma detaļas. Mūsu tirdzniecības platforma ir pieejama daudzās valodās, kas atvieglo komunikāciju ar piegādātājiem no citām valstīm. Jūs varat arī paļauties uz savu darījumu drošību. Merkandi sadarbojas tikai ar pārbaudītiem, uzticamiem piegādātājiem.

Vairumtirdzniecības keramikas flīžu piegādātāji gaida jūs Merkandi. Nevelciet laiku un pievienojieties mums šodien. Izveidojiet kontu mūsu tirdzniecības platformā un sāciet pārlūkot daudzos pieejamos piedāvājumus. Jūs noteikti atradīsit kaut ko sev. Sāciet tagad!

Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.