FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt
25 Atlikušo atlaižu skaits

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Gultasveļa vairumtirdzniecībā

(525 piedāvājumi)

Guļamistabas komfortu lielā mērā nosaka gultas pārklāju kvalitāte. Vai meklējat mīkstus un izturīgus gultas komplektus stilīgās krāsās savai klāstam? Tos varat atrast Merkandi. Mūsu tirdzniecības platformā jūs gaida daudzi piedāvājumi ar vairumtirdzniecības gultas pārklājiem. Izvēlieties labākos piedāvājumus un veiciet pirkumu!

Gultas pārklāju vairumtirdzniecība - plaša modīgu dizainu izvēle

Vienkrāsains, apklāts ar ziedu printu, ar šķērsotiem vai abstraktiem rakstiem... Merkandi pieejamo dizainu skaits apmierinās pat visprasīgākos cilvēkus. Starp daudzajiem izpārdošanas piedāvājumiem jūs atradīsit modīgus un lētus gultas pārklājus vairumā, kuri būs katras guļamistabas dekorācija. Mēs iesakām augstas kvalitātes gultas veļu no dabīgiem, taustāmiem materiāliem, piemēram, kokvilnas.

Mūsu platformā vienmēr ir pieejami aktuāli izpārdošanas piedāvājumi no piegādātājiem visā pasaulē. Attālums mums nav šķērslis. Neskatoties uz tālo atrašanās vietu, vairumtirdzniecības uzņēmumi nodrošina ātru un efektīvu piegādi. Lai pirktu par stipri samazinātām cenām, izvēlieties produktus, kas iegūti no likvidācijas krājumiem, izpārdošanas un sezonas beigu krājumiem. Tas ir īsts piedāvājums! Pie mums jūs ātri atradīsit jaunus piegādes avotus savam biznesam. Viss, kas jums jādara, ir izveidot kontu mūsu tirdzniecības platformā.

Vairumtirdzniecības gultas pārklāji - atradīsiet jaunus piegādātājus

Pievienojoties Merkandi reģistrētiem lietotājiem, jūs ietaupīsit daudz laika. Šeit jūs atradīsit vairumtirdzniecības gultas pārklāju piegādātājus no dažādām pasaules valstīm vienā vietā. Tieša kontakta izveide ar tiem būs ļoti viegla. Nebaidieties no grūtībām, kas saistītas ar valodas barjeru. Pateicoties tam, ka Merkandi ir pieejams daudzās valodās, jūs viegli sazināsities ar piegādātāju un vienosieties par darījuma nosacījumiem.

Tomēr, lai sazinātos ar vairumtirdzniecības uzņēmumiem, iepriekš izveidojiet kontu mūsu platformā. Tikai tad jūs varēsiet skatīt piegādātāju kontaktinformāciju. Pretējā gadījumā jums atliks tikai pārlūkot pieejamos piedāvājumus, neizmantojot tos.

Atrodiet sev gultas pārklāju vairumtirdzniecības uzņēmumu un paplašiniet savu attiecību tīklu ar jauniem partneriem. Izmantojiet pievilcīgus darījumus, lai samazinātu savus izdevumus un palielinātu peļņu. Padariet savu klāstu vēl dažādāku un pievilcīgāku potenciālajiem klientiem. Šādā veidā jūs viegli paliksit priekšā konkurencei un attīstīsiet savu biznesu. Nevilcinieties un pievienojieties mums tagad! Reģistrējieties, lai sazinātos ar vairumtirdzniecības uzņēmumiem un vienkāršotu pirkšanas procesu.

Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.