FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt
24 Atlikušo atlaižu skaits

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Krekli vairumtirdzniecībā

(5000 piedāvājumi)

Meklējat vietu, kur iegādāties kreklu par izdevīgu cenu? Nekrietnējiet laiku, meklējot jaunus piegādātājus, apskatiet Merkandi piedāvājumu. Mūsu B2B tirdzniecības platformā jūs atradīsit daudzas lieliskas iespējas. Tās nāk no vairumtirdzniecības piegādātājiem visā pasaulē. Šeit jūs atradīsit daudzus preču zīmju produktus, gan jaunus, gan lietotus. Saistieties ar izvēlētajiem kreklu vairumtirdzniecības piegādātājiem, lai paplašinātu savu biznesu.

Krekli vairumtirdzniecība - izmantojiet iespēju

Noteikti vēlaties ietaupīt dažas stundas, meklējot jaunus piegādātājus. Un jūs arī vēlaties būt droši, ka darbojaties ar uzticamiem piegādātājiem. Lai to atvieglotu, izmantojiet mūsu platformu. Merkandi ir vieta, kur jūs gaida piedāvājumi no vairumtirdzniecības piegādātājiem no dažādām valstīm. Viss vienā vietā. Starp daudzajiem produktiem jūs atradīsit plašu kreklu izpārdošanu krekliem. Tie nāk no tādām zīmolu kolekcijām kā Versace, Moschino, Tommy Hilfiger un citi.

Mēs iesakām ikdienas un sporta krekli sievietēm, vīriešiem un bērniem. Daudzi no tiem nāk no likvidācijas krājumiem, izpārdošanas krekliem, pārpalikumiem, bankrotējušiem krājumiem vai nepārbaudītiem klientu atgriezeniskajiem. Jūs varat tos iegādāties tieši no piegādātājiem par smagi samazinātām cenām un lielām partijām.

Vairumtirdzniecības kreklu piegādātāji - no tuva un tāla

Paplašiniet savu kontaktu tīklu, lai dažādotu savu piedāvājumu un atstātu konkurenci tālu aiz sevis. Merkandi noteikti jums palīdzēs. Caurlaidīt mūsu platformu, jūs tieši sazināties ar uzticamiem piegādātājiem no visas pasaules. Ne attālums, ne valodas barjera nav problēma. Tāpēc, ka Merkandi ir pieejams daudzās valodās. Tātad jums nav jāuztraucas par komunikācijas grūtībām. Mēs arī uzraugām darījumu drošību.

Iegādājieties ērti un ātri vairumā. Tomēr krekli uzpirkšanai var iegādāties caur mūsu tirdzniecības platformu tikai tad, ja iepriekš esat izveidojis kontu mūsu vietnē. Tas ir tāpēc, ka nereģistrēti lietotāji var tikai pārlūkot piedāvājumus, nevarot skatīt izvēlēto vairumtirdzniecības piegādātāju kontaktinformāciju. Tas savukārt neļaus jums tieši sazināties ar tiem un, rezultātā, veikt pirkumu. Galu galā, Merkandi nav tirdzniecības biznesā, bet gan savieno pircējus ar pārdevējiem.

Merkandi ir jūsu piekļuve pastāvīgi atjauninātiem piedāvājumiem no visas pasaules, kas pieejami ārkārtīgi pievilcīgās cenās. Pievienojieties reģistrēto lietotāju rindām, lai izmantotu šīs iespējas. Sazinieties ar izvēlētajiem vairumtirdzniecības kreklu piegādātājiem un paplašiniet savu sortimentu ar preču zīmju produktiem. Nevelciet laiku un pievienojieties mums tagad!

Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.