APRIL SAVINGS
-40%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Vairumtirdzniecības lietots sporta inventārs

(347 piedāvājumi)

Fiziskās formas uzturēšana kļūst aizvien svarīgāka cilvēkiem. Tādēļ sporta inventāra tirdzniecība var kļūt par ienesīgu biznesu. Taču, jaunu preču cenas bieži ir augstas. Līdz ar to lietota vai izpārdošanā esoša sporta inventāra iegāde var būt lieliska alternatīva. Merkandi piedāvā plašu vairumtirdzniecības piedāvājumu klāstu no piegādātājiem visā pasaulē. Izmantojiet šos piedāvājumus un papildiniet savu sortimentu ar kvalitatīvu fitnesa aprīkojumu.

Lietots sporta inventārs vairumtirdzniecībā - izdevīgākie piedāvājumi fitnesa aprīkojumam

Merkandi ir B2B tirdzniecības platforma, kas saista kopā vairumtirgotājus no dažādām pasaules valstīm. Šī platforma ir ideāla vieta, kur atrast uzticamus sporta inventāra piegādātājus. Šeit Jūs varēsiet atrast daudzus piedāvājumus no likvidācijas krājumiem vai izpārdošanas. Tas nozīmē, ka sporta inventāru lielos daudzumos var iegādāties par daudz zemākām cenām. Tā ir lieliska iespēja samazināt savu biznesa izdevumus un palielināt peļņu.

Mūsu tirdzniecības platformā Jūs varat atrast dažāda veida sporta inventāru. To vidū ir skrejriteņi, treniņu riteņi, airēšanas ierīces, svēršu soliņi un vēl daudz citu. Lietoti modeļi ir labā stāvoklī, bieži vien tie ir gandrīz jauni un tiek pārdoti par pievilcīgām cenām. Tas ir lielisks veids, kā paplašināt savu piedāvājumu ar augstvērtīgu fitnesa aprīkojumu. Izbaudiet izdevīgākos darījumus. Neizlaidiet iespēju veikt izdevīgu pirkumu.

Lietots sporta inventārs - augstas kvalitātes preces par izdevīgām cenām

Mēs aicinām jūs aplūkot pieejamos piedāvājumus mūsu tirdzniecības platformā, kurā ir plašs lietotu sporta inventāra klāsts. Šie produkti nāk no pārpalikumiem vai klientu atgriešanām, taču to kvalitāte ir nevainojama. Preces ir labā stāvoklī un pilnībā funkcionālas. Cenas ir ievērojami zemākas nekā jaunai sporta aprīkojumam, kas ļauj jums ietaupīt un palielināt savu peļņu.

Pirkšana Merkandi platformā ir vienkārša un ērta. Vispirms jums jāizveido konts mūsu tirdzniecības platformā, kas ļaus jums apskatīt piegādātāju kontaktinformāciju un tieši sazināties ar tiem. Sarunājiet darījuma detaļas un veiciet pirkumu. Jūs varat arī izmantot mūsu platformu, lai veidotu jaunus biznesa kontaktus un paplašinātu savu tīklu. Merkandi sniedz jums iespēju piekļūt plašam lietotu sporta inventāra piedāvājumu klāstam. Izvēlieties sev labākos darījumus un pārspējiet konkurentus. Neaizmirstiet izmantot šīs unikālas iespējas. Pievienojieties Merkandi jau šodien!

Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.