FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt
24 Atlikušo atlaižu skaits

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Mājas dekori vairumtirdzniecībā

(316 piedāvājumi)

Vai esat mazumtirgotājs? Piedāvājot plašu mājas dekora produktu klāstu, varat piesaistīt vairāk klientu un palielināt savas pārdošanas. Izbaudiet daudzas iespējas un pievienojieties mums. Ja meklējat mājas dekora vairumtirdzniecības piegādātājus, Merkandi ir ideāla vieta jums. Šeit atradīsiet dažādus stilīgus produktus no uzticamiem piegādātājiem par lieliskām atlaides.

Vairumtirdzniecības piegādātāji mājas dekoram - labākie darījumi mazumtirgotājiem

Merkandi ir B2B tirdzniecības platforma, kas savieno pircējus ar pārdevējiem no visas pasaules. Šeit atradīsiet plašu mājas dekora produktu klāstu, ieskaitot mēbeles, sienas dekoru, apgaismojumu un citus. Vai meklējat mūsdienīgu, vintage vai rustikālu mājas dekoru, Merkandi atradīsiet labākos darījumus savam biznesam.

Mūsu platforma piedāvā lietotājam draudzīgu saskarni, padarot ērtu pārlūkošanu caur pieejamajiem piedāvājumiem. Jūs varat filtrēt rezultātus pēc kategorijas, cenu diapazona un atrašanās vietas, padarot to ērtu, lai atrastu tieši to, ko meklējat. Ar Merkandi varat viegli salīdzināt cenas un izvēlēties labākos darījumus savam biznesam. Nezaudējiet vairs laiku, meklējot jaunus piegādes avotus paši. Darīt to ar mums.

Mājas dekora vairumtirdzniecība - iegūstiet lielas atlaides plašam produktu klāstam

Lai sāktu pirkšanu mājas dekora vairumtirdzniecībā, izveidojiet kontu Merkandi. Tas dos jums piekļuvi ekskluzīviem darījumiem un ļaus jums apskatīt piegādātāju kontaktinformāciju. Pēc tam varat tieši sazināties ar viņiem, lai apspriestu darījuma nosacījumus un veiktu pirkumu.

Merkandi ir uzticama platforma, kas strādā tikai ar pārbaudītiem pārdevējiem. Mēs nodrošinām pieejamo produktu kvalitāti un autentiskumu, tādējādi jūs varat pirkšanu veikt droši. Mēs piedāvājam arī drošu un ērtu norēķinu sistēmu, padarot vieglu jūsu darījumu pabeigšanu.

Nepalaistiet garām iespēju paplašināt savu produktu klāstu un piesaistīt vairāk klientu ar augstas kvalitātes mājas dekora produktiem. Sazinieties ar piegādātājiem no visas pasaules, nerūpējoties par valodas barjerām. Mūsu tirdzniecības platforma ir daudzvalodu, tādēļ nebūs nekādu saziņas problēmu. Reģistrējieties šodien un sāciet pirkšanu mājas dekora vairumtirdzniecībā par lieliskām atlaides Merkandi!

Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.