FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt
7 Atlikušo atlaižu skaits

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Vairumtirdzniecības maki

(348 piedāvājumi)

Vai vēlaties paplašināt savu sortimentu ar stilīgiem makiem? Mūsu B2B tirdzniecības platformā jūs atradīsit ne tikai praktiskus, bet arī stilīgus makus kā izcilu aksesuāru. Tie ir luksusa zīmolu produkti no tādiem uznēmumiem kā Guess, Gucci un Moschino. Taču starp daudzajiem piedāvājumiem, kas pieejami Merkandi, jūs varat iegādāties arī lētus vīriešu maku modeļus vairumā no mazāk zināmiem ražotājiem. Izvēlieties labākos piedāvājumus savam biznesam.

Maku vairumtirdzniecība - atradīte vietu krājuma papildināšanai

Jūs noteikti saprotat, ka jūsu biznesa panākumi lielā mērā ir atkarīgi no piegādātāju uzticības. Tāpēc ir būtiski nodrošināt uzticamu piegādes avotu. Meklējat jaunas vietas krājuma papildināšanai? Ar mums tas ir vienkārši. Merkandi piedāvā jums plašu maku klāstu vairumtirdzniecībai. Tie ietver modeļus, kas pilnībā atbilst pašreizējām modes tendencēm un tiek piedāvāti par ārkārtīgi zemām cenām.

Mūsu tirdzniecības platformas izmantošana nozīmē būtiskus uzlabojumus pirkšanas procesā un ērtu piekļuvi plašam iespēju klāstam visā pasaulē. Jūs varat rēķināties ar lielām atlaidēm produktiem no likvidācijas krājumiem vai izpārdošanas. Piedāvājumi no piegādātājiem dažādās valstīs ietver ne tikai jaunus, bet arī lietotus un remontētus maku modeļus. Nav aizmirstoti arī sieviešu un bērnu modeļi.

Maki vairumtirdzniecība - veidojiet savienojumus

Ja jūsu pašreizējais uzticamo vairumtirdzniecības partneru saraksts ir nepietiekams, iespējams, ir pienācis laiks to paplašināt. Izveidojot kontu mūsu tirdzniecības platformā, jūs varat atrast uzticamus piegādātājus no visām pasaules malām. Ko tas jums sniedz? Pirmkārt, iespēju iegādāties maki vairumā. Tāpat jūs varat paplašināt savu biznesa kontaktu tīklu un izveidot jaunas biznesa attiecības gan īstermiņā, gan ilgtermiņā.

Konta izveide Merkandi platformā sniegs jums daudz vairāk priekšrocību nekā tikai iespēja aplūkot pievilcīgus piedāvājumus. Jums būs arī pieejama maku vairumtirdzniecības kontaktinformācija. Tas ļaus jums tieši sazināties ar piegādātājiem un, vienojoties par darījuma nosacījumiem, veikt pirkumu. Ja līdz šim piegādātāju tīklošana ir bijusi izaicinājums, tas ātri mainīsies, kad pievienosieties mūsu platformas reģistrētiem lietotājiem. Merkandi platforma ir pieejama vairākās valodās, tāpēc valodas barjera nebūs problēma.

Pievienojieties mums, lai izmantotu lieliskus darījumus jau šodien. Iepirkšanās droši un ērti. Padariet savu piedāvājumu atraktīvāku un atstājiet konkurentus tālu aiz sevis. Nezaudējiet nevienu brīdi. Reģistrējieties jau šodien!

Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.