FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt
1 Atlikušo atlaižu skaits

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Likvidējamās mēbeles vairumtirdzniecībā

(112 piedāvājumi)

Mēbeļu nozare nepārtraukti aug, un līdz ar to pieaug arī pieprasījums pēc mēbeļu krājumiem vairumā. Uz Merkandi jūs varat atrast darījumus ar likvidācijas mēbelēm, atgrieztām mēbelēm un jauktiem mēbeļu piedāvājumiem vairumā. Viss vienā vietā un par pieņemamām cenām. Atrodiet sev jaunu piegādes avotu un sazinieties ar piegādātājiem no visas pasaules. Pārlūkojiet darījumus un izvēlieties labāko, sākot jau tagad!

Mēbeļu vairumtirdzniecības krājumi - iegūstiet lieliskus darījumus par mēbelēm

Vai meklējat veidu, kā ietaupīt jaunu mēbeļu iegādē savam veikalā? Jūs esat nonācis pareizajā vietā. Uz Merkandi, B2B tirdzniecības platformā, jūs atradīsiet daudzus piedāvājumus ar mēbeļu vairumtirdzniecības krājumiem. Jūs varat tos iegādāties par ļoti atlaistām cenām, un to kvalitāte ir lieliska. Starp daudzajiem izdevīgajiem piedāvājumiem jūs atradīsit dažāda stila mēbeles, ieskaitot mūsdienīgas, klasiskas un vintage.

Izmantojiet izdevīgos darījumus, kas pieejami Merkandi, lai paplašinātu savu mēbeļu piedāvājumu. Mūsu B2B tirdzniecības platformas mērķis ir savienot pircējus ar pārdevējiem visā pasaulē. Neskatoties uz attālumu un komunikācijas barjerām, mēs jums atvieglojam uzticamu piegādātāju meklēšanu, kuri piedāvā augstas kvalitātes produktus par izdevīgām cenām.

Mēbeļu likvidācijas krājumi - daudzveidīgas iespējas jūsu biznesam

Uz Merkandi jūs atradīsit likvidācijas mēbeles, kas ir lieliska izvēle ikvienam, kurš vēlas ietaupīt uz jaunām precēm. Šie produkti nāk no dažādiem avotiem, ieskaitot klientu atgriešanu, pārpalikumu vai likvidācijas pārdošanu. Neskatoties uz to, ka tie ir atgriezti vai iepriekš lietoti, tie joprojām ir lieliskas kvalitātes un tos var pārdot ar peļņu. Pārliecinieties pats par izdevīgajām cenām un plašo produktu klāstu piedāvājumā.

Caurlaidot Merkandi, jūs varat arī iegādāties jauktas mēbeles vairumā. Tas nozīmē, ka jūs varat atrast dažāda veida mēbeles, piemēram, galdus, krēslus, fotelējus un dīvānus, visu vienā vietā. Tas ļaus jums dažādot savas veikala piedāvājumu, piesaistīt jaunus klientus un palielināt savu peļņu.

Izmantojiet iespēju iegādāties mēbeļu krājumus vairumā. Reģistrējieties mūsu tirdzniecības platformā, lai aplūkotu vairumtirdzniecības piegādātāju kontaktinformāciju un veiktu tiešos pirkumus. Merkandi ir ideāls risinājums tiem, kas vēlas palielināt piedāvāto produktu dažādību, vienlaikus samazinot iepirkuma izmaksas. Pievienojieties mums tagad un izmantot mūsu izdevīgos darījumus!

Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.