APRIL SAVINGS
-40%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Papēži vairumtirdzniecībā

(399 piedāvājumi)

Augsti papēži ir mūžīgs klasikas piemērs un gandrīz katras sievietes skapja nepieciešamība. Tie ir būtisks dāmu stila elements. Merkandi jūs atradīsit daudzus piedāvājumus ar vairumtirdzniecības augstiem papēžiem, kas gaida jūs. Šie ir lieliski darījumi mazumtirgotājiem. Papildiniet savu sortimentu ar uzkrītošiem papēžiem, lai piesaistītu vēl vairāk klientu nekā agrāk. Pērciet tos lielos daudzumos un par ļoti zemām cenām.

Augstu papēžu vairumtirdzniecība - laba kvalitāte un lēti

Uzticamu piegādātāju un kvalitatīvu produktu meklēšana jūsu piedāvājumam var būt diezgan liels izaicinājums. Tas arī bieži aizņem daudz laika. Par laimi, ir risinājums. Jums vienkārši jāizmanto mūsu tirdzniecības platforma, kas piedāvā, starp citu, daudzus darījumus ar augstiem papēžiem lielapjoma. Tie nāk no piegādātājiem no visas pasaules. Šeit jūs varat tos atrast visus vienā vietā.

Merkandi garantē ļoti plašu augstu papēžu izvēli, kas pieejami par smagi atlaistām cenām. Jūs varat tos iegādāties viegli, ātri un ērti, samazinot savas izmaksas un nodrošinot augstus peļņas līmeņus. Daži produkti tiek iegūti no likvidācijas krājumiem vai izpārdošanas, padarot tos vēl pievilcīgākus cenas ziņā. Mūsu B2B tirdzniecības platformas mērķis ir savienot pārdevējus ar pircējiem, ļaujot jums paplašināt savu biznesa tīklu un nodrošināt piekļuvi labākajiem darījumiem, neatkarīgi no attāluma, kas atdala jūs no piegādātājiem, vai valodas barjeras.

Vairumtirdzniecības augsti papēži - atrast jaunus piegādātājus

Merkandi jūs atradīsit piedāvājumus ar krāsainiem, oriģināliem augstiem papēžiem, kā arī minimalistiskiem, klasiskiem modeļiem. Izvēlieties labākos darījumus jums un nekavējieties tos iegādāties. Tomēr, lai veiktu pirkumu, jums būs nepieciešams konts mūsu tirdzniecības platformā. Veltiet dažas brīdīšanas, lai to izveidotu. Tas dos jums iespēju apskatīt piegādātāju kontaktinformāciju. Tikai tad ir iespējams tieši sazināties ar viņiem.

Ja jūs neizveidosiet kontu Merkandi, lētu augstu papēžu pirkšana lielapjoma nebūs iespējama. Jums paliks tikai pārlūkot aktuālos piedāvājumus. Sazinoties ar vairumtirgotāju, jūs varat noskaidrot darījuma detaļas un noslēgt darījumu. Jūties pārliecināti, ka komunikācija būs viegla un efektīva. Tas ir tāpēc, ka mūsu tirdzniecības platforma ir daudzvalodu, lai atvieglotu sapratni starp mūsu lietotājiem.

Pievienojieties mums, lai padarītu savu piedāvājumu pievilcīgāku un iegūtu piekļuvi unikālām iespējām. Savienojieties ar daudziem mazumtirgotājiem. Atrast jaunus piegādes avotus. Tas var dot jums nozīmīgu konkurences priekšrocību un palielināt jūsu veiksmes iespējas tirgū. Pateicoties Merkandi, jūs arī drošāk iegādāsities augstus papēžus lielapjoma. Neatliekiet vairs un reģistrējieties šodien!

Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.