FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt
21 Atlikušo atlaižu skaits

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Renovēto Instrumentu Atlaides

(267 piedāvājumi)

Renovētie instrumenti ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas ietaupīt naudu par saviem pirkumiem. Tie piedāvā kvalitatīvu veiktspēju par zemāku cenu salīdzinājumā ar jauniem instrumentiem. Ja jums vajadzīgi renovēti instrumenti, nekur citur nemeklējiet. Piedāvājam plašu vairumtirdzniecības modeļu klāstu par lieliskām cenām. Izvēlieties vienu no pieejamajām izpārdošanām un nekavējieties ar savu pirkumu.

Vairumtirdzniecība renovētiem instrumentiem - daudzveidīgi lieliski piedāvājumi

Mūsu tirdzniecības platformā atradīsiet daudzus piedāvājumus no piegādātājiem, kas specializējas renovētu instrumentu ražošanā. Šie produkti ir remontēti un atjaunoti līdz to sākotnējam darba stāvoklim, nodrošinot to darbību tikpat labi kā jauniem instrumentiem. Pērkot renovētus instrumentus vairumā, varat ietaupīt ievērojamu naudas summu, joprojām saņemot augstas kvalitātes produktus.

Mūsu piegādātāji piedāvā dažādu zīmolu klāstu, tostarp Bosch, Makita un Dewalt. Jūs varat atrast arī lieliskus piedāvājumus elektroinstrumentiem, piemēram, urbjmašīnām, zāģiem un skrūvgriežiem.  Mums ir plaša rokas instrumentu izvēle, tostarp āmuri, atslēgas un knaibles, kā arī gaisa instrumenti, piemēram, ietekmes atslēgas, slīpmašīnas un smilšu strūklas.

Pērciet renovētus instrumentus vairumā - ietaupiet savu naudu

Lai veiktu pirkumu, jums būs jāizveido konts mūsu tirdzniecības platformā. Tas ļaus jums apskatīt piegādātāju kontaktinformāciju un tieši sazināties ar viņiem. Pārrunājiet darījuma detaļas, uzdodiet jebkādus jautājumus, kurus varat būt, un vienojieties. Mūsu tirdzniecības platforma darbojas vairākās valodās, padarot saziņu ar piegādātājiem no dažādām valstīm vieglu un ērtu.

Pērkot renovētus instrumentus vairumā caur Merkandi, varat būt pārliecināti par produktu kvalitāti. Mēs nodrošinām, ka visi mūsu platformā esošie piedāvājumi nāk no pārbaudītiem un uzticamiem pārdevējiem. Mēs prioritāte drošību jūsu darījumiem, tāpēc varat iepirkties ar mieru. Nepalaistiet garām iespēju ietaupīt naudu renovētiem instrumentiem. Pievienojieties mūsu tirdzniecības platformai un pārlūkojiet pieejamos piedāvājumus. Izveidojiet kontu tūlīt un sāciet pirkšanu vairumā renovētus instrumentus. Noteikti atradīsiet lieliskus piedāvājumus un paplašināsiet savu biznesa tīklu vienlaikus.

Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.