FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt
21 Atlikušo atlaižu skaits

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Xbox 360 Krājums

(117 piedāvājumi)

Spēļu konsole Xbox 360 ir kļuvusi par būtisku sastāvdaļu daudzās mājsaimniecībās. Ja vēlaties tos iegādāties vairumā par vairumtirdzniecības cenām, esat nonācis pareizajā vietā. Merkandi atradīsit daudzas piedāvājumus par vairumtirdzniecības modeliem, ļaujot jums uzkrāt spēļu konsoles par konkurētspējīgām cenām. Mūsu B2B tirdzniecības platforma palīdzēs jums sazināties ar piegādātājiem no visas pasaules un iegūt jaunus partnerus jūsu biznesam. 

Xbox 360 vairumtirdzniecība - atrast uzticamus piegādātājus

Vai esat mazumtirgotājs? Izbaudiet lieliskos darījumus, kas pieejami mūsu tirdzniecības platformā. Mēs savienojam pircējus ar pārdevējiem no visas pasaules, atvieglojot jums uzticamu piegādātāju atrašanu un biznesa tīkla paplašināšanu. 

Ar mūsu Xbox 360 vairumtirdzniecības piedāvājumiem jūs varat iegādāties spēļu konsoles dažādos stāvokļos. Vai meklējat pilnīgi jaunus modeļus vai atjaunotus, visu atradīsit Merkandi. Apskatiet daudzos piedāvājumus un izvēlieties tos, kas vislabāk atbilst jūsu biznesa vajadzībām. Izvēlieties no daudziem izpārdošanas piedāvājumiem un iegādājieties par stipri samazinātām cenām. Pievienojot Xbox 360 spēļu konsolei savu klāstu, jūs noteikti piesaistīsit jaunus klientus un iegūsit konkurētspējīgu priekšrocību.

Xbox 360 piegādātāji - sazinieties ar viņiem

Lai veiktu pirkumu, jums būs jāizveido konts mūsu tirdzniecības platformā. Tādējādi jūs iegūsit piekļuvi Xbox 360 piegādātāju kontaktinformācijai. Tas ļauj jums tieši sazināties ar viņiem, sarunāt darījumus un vienoties par darījuma detaļām.

Nelaidiet garām attālumu vai valodas barjeru, kas traucē jūsu pirkšanas pieredzi. Merkandi darbojas vairākās valodās, nodrošinot gludu komunikāciju starp pircējiem un pārdevējiem. Neatkarīgi no tā, vai jūs atrodaties citā valstī vai runājat citā valodā, jūs varat viegli sazināties ar Xbox 360 piegādātājiem no visas pasaules caur mūsu platformu.

Pievienojieties mums, lai atrastu uzticamus piegādātājus, konkurētspējīgas cenas un drošas transakcijas. Paplašiniet savu biznesu ar Xbox 360 vairumtirdzniecības pirkumiem. Reģistrējieties tagad un sāciet izpētīt brīnišķīgos piedāvājumus, kas pieejami Merkandi!

Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.