FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt
10 Atlikušo atlaižu skaits

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Pārdevēja noteikumi un nosacījumi par Merkandi

Tirdzniecības iespēja Merkandi neapšaubāmi ir saistīta ar daudziem ieguvumiem, bet arī ar pienākumu ievērot noteiktus noteikumus. Pirms pirmā piedāvājuma publicēšanas platformā katram pārdevējam jāpiekrīt šiem noteikumiem un jāievēro tie.


Nosacījumi pārdošanas funkciju aktivizēšanai

Pārdošanas iespēju aktivizēšanas nosacījumi
Pārdevējam ir jāiesniedz dokumenti, kas ļauj pārbaudīt viņu uzņēmējdarbību, tostarp uzņēmuma pašreizējais statuss, adrese utt. Dokumenti, kas ļauj veikt šādu pārbaudi, ir:

 • Uzņēmuma reģistrāciju apliecinošs dokuments
 • bankas rēķins
 • Komunālie rēķini
 • Pirkuma / pārdošanas rēķini
 • Citi dokumenti, kas ļaus mums efektīvi pārbaudīt pārdevēja uzticamību un izslēdz iespēju uzdot citus cilvēkus vai uzņēmumus.

Iepriekš minētajiem dokumentiem jāatbilst noteiktām prasībām:

 • Dokumenti jāizsniedz uzņēmumam, nevis privātpersonai (izņemot individuālos uzņēmumus)
 • Bankas izrakstiem, komunālajiem rēķiniem vai rēķiniem jābūt ne vecākiem par 3 mēnešiem
 • Dokumenti jāizsniedz uzņēmumam, kura pārbaude tiek veikta. Trešajām personām izsniegtie dokumenti neatkarīgi no to savienojuma netiks pieņemti.

 
Pārbaudes dokumenti tiek piešķirti Klienta kontam un ir pieejami gan Klientam, gan Merkandi komandai visā konta derīguma termiņa laikā. Merkandi garantē, ka nosūtītie dokumenti tiks izmantoti tikai verifikācijas vajadzībām un netiks nodoti trešajām personām. Pārdevēja pieprasījums izņemt pārbaudes dokumentus no aktīvā konta nozīmē vienlaicīgu pārdošanas iespējas deaktivizēšanu.
 
BRĪDINĀJUMS! Par katru nosūtīto dokumentu, kuru Merkandi pārbaudīs kā manipulētu vai viltotu, nekavējoties ziņos attiecīgajām tiesībaizsardzības iestādēm.

Pārdošanas funkcijas

Pārdošanas iespēja ir pieejama tikai tad, ja jums ir PREMIUM konts, un tā nav konta neatņemama sastāvdaļa. Tas nozīmē, ka jebkurš šāda konta lietotājs var pieteikties uz pārdošanas funkciju aktivizēšanu. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka:

 • Pārdošanas iespējas derīguma termiņš ir cieši saistīts ar Lietotāja konta derīguma termiņu
 • Merkandi patur tiesības jebkurā laikā papildus un periodiski pārbaudīt pārdevēja darbību, nenorādot iemeslu. Pārbaude tiek veikta arī tad, kad konts tiek atjaunots uz vēl vienu gadu.

 

Pārdošanas iespējas un vairumtirgotāju melnā saraksta apturēšana

Ja pircējs (-i) ziņo par problēmu ar vairumtirgotāju (nav kontakta ar pārdevēju, nav preču nosūtīšanas, ir aizdomas par viltotu izstrādājumu pārdošanu vai citām satraucošām pārdevēja darbības pazīmēm), Merkandi patur tiesības uz laiku apturēt (līdz tiks noskaidrots) ) pārdošanas iespēja. Apturēšana ir līdzvērtīga pārdošanas funkciju deaktivizēšanai lietotāja kontā, pārdevēja izslēgšanai no vairumtirgotāju saraksta un visu piedāvājumu un citas papildu informācijas par pārdevēju deaktivizēšanai.
 
Gadījumos, kurus apstiprinājis tiesas un policijas ziņojums, Merkandi patur tiesības iekļaut vairumtirgotāju melnajā sarakstā un sniegt notikuma aprakstu. Pārdevējs var lūgt izslēgšanu no melnā saraksta ar nosacījumu, ka ir pierādīts, ka lieta ir atrisināta un / vai ir pierādīta neatbilstība faktiskajam gadījumam, vai arī pēc tam, kad Pircēja pretenzijas ir atsauktas.
 
Pārdošanas iespējas apturēšana vai pat pilnīga konta bloķēšana var notikt arī tad, kad pārdevējs piedāvā savus produktus, nosūtot ziņojumus ar savu piedāvājumu citiem vairumtirgotājiem. Visas pārdotās preces jāpiedāvā Merkandi vairumtirdzniecības piedāvājuma veidā, un pārdošanai jānotiek, pircējam sazinoties ar pārdevēju.
 

Komentāri un viedokļi pārdevēja profilā

Katram pircējam ir iespēja publicēt viedokli par pārdevēju. Vairumtirgotāji nevar pārvaldīt pārskatus. Sīkāku informāciju par mūsu atgriezeniskās saites sistēmas darbību, komentāru atcelšanas iespēju un citu papildu informāciju varat atrast šeit:
https://merkandi.lv/faq/merkandi-komentaru-sistema/74
 

Papildu pārbaude

Par Merkandi pārdotajām precēm veic papildu pārbaudi, ja Merkandi to uzskata par piemērotu. Jo īpaši papildu pārbaude tiks veikta, ja:

 • Populāru zīmolu preces
 • Preces, kuras ir grūti iegūt un / vai kuru elements (cena, apraksts, fotogrāfijas utt.) Rada Merkandi šaubas

 
Preču papildu pārbaudes gadījumā piedāvājumi var tikt bloķēti līdz verifikācijas beigām. Lai veiktu preču papildu pārbaudi, Merkandi var prasīt, lai pārdevējs iesniedz vienu vai vairākus no šiem dokumentiem:

 • Pirkuma rēķins par dotajām precēm
 • Izplatīšanas līgums ar piegādātāju
 • Atbilstības sertifikāts oriģinālam
 • Citi dokumenti, kas apliecina preču autentiskumu un / vai to fizisko valdījumu

Nesniedzot iepriekš minētos dokumentus, Merkandi patur tiesības atstāt platformā bloķētos piedāvājumus bez iespējas tos atbloķēt.
 

Piedāvājumu publicēšana

Katram publicētajam piedāvājumam jāatbilst FAQ, kas norādīti pārdošanas piedāvājumu uzskaitīšanas noteikumos:
https://merkandi.lv/faq/pardosanas-piedavajumu-pievienosanas-noteikumi/64
 
Merkandi patur tiesības:

 • Piedāvājumu tulkošana citās valodās, ja piedāvājums vēl nav tulkots šajās valodās
 • Piedāvājumu moderēšana, tostarp satura maiņa, lai tas labāk raksturotu pārdošanai piedāvātās preces, tulkojumu kvalitātes uzlabošana, piedāvājumu rediģēšana, lai uzlabotu to redzamību meklēšanas rezultātos.
 • Atlasīto piedāvājumu reklamēšana, kas Merkandi šķiet lietotājiem interesanti
 • Paziņojumu sūtīšana par jauniem piedāvājumiem biļetena un e-pasta vai tālruņa paziņojumu veidā par jauniem piedāvājumiem saglabātajos meklēšanas rezultātos
 • Lietotāju piedāvājumu izlikšana citur, tostarp sociālie mediji, klasificētas vietnes utt.

 
Iepriekš minēto darbību mērķis ir uzlabot Merkandi pārdevēju pārdošanas rezultātus, un tās tiek veiktas bez maksas. Šīs darbības netiek garantētas, un lietotājs tās nevar pieprasīt.
 
Merkandi patur tiesības noņemt, pārtraukt publicēšanu un bloķēt piedāvājumus, kas neatbilst piedāvājumu pievienošanas noteikumiem.
 

Informācija par pārdevēju / piedāvājumu

Pārdošanas iespējas aktivizēšana nozīmē jūsu piekrišanu:

 • Visas profilā ietvertās informācijas publicēšana publiskā formā
 • Piedāvājumu publicēšana mājas lapā, kas ir publiski pieejami visiem Merkandi platformas apmeklētājiem (izņemot piedāvājumus, kas ietverti ekskluzīvajā zonā)
 • Visu korporatīvo datu pārsūtīšana iestādēm / uzņēmumiem / autortiesību īpašniekiem, kas ziņo par autortiesību pārkāpumu un / vai iespēju izdarīt noziegumu, pārdodot viltotas preces.

 

Citas saistības, kas saistītas ar pārdošanas funkciju aktivizēšanu

 • Katram pārdevējam ir pienākums atbildēt uz citu lietotāju jautājumiem. Gadījumā, ja atbildes līmenis uz nelasītiem ziņojumiem nokrītas zem 80%, Merkandi patur tiesības lietotāja panelī atspējot pārdošanas iespēju.
 • Ja pēdējo 60 dienu laikā nav ievietoti aktīvi un / vai arhivēti ieraksti, pārdevēja opcija pārdevēja kontā var tikt īslaicīgi atspējota. Šis ir lietotāja konta drošības pasākums.

 

Prasības un sūdzības

 • Nespēja aktivizēt pārdošanas opciju neatkarīgi no iemesla nav pamats abonēšanas maksas atmaksai, izņemot reģistrācijas laikā pieņemto Vispārējo noteikumu 6. punkta 2. paragrāfu.
 • Merkandi patur tiesības atteikt pārdošanas iespējas aktivizēšanu vai tās deaktivizēšanu / apturēšanu, ja tā ir aktīva, jebkurā laikā un nepamatojot.
 • Merkandi nekādā veidā nekompensēs laiku, kas pavadīts dokumentācijas vākšanai, pārdošanas iespējas neaktivizēšanas / deaktivizēšanas vai piedāvājumu noņemšanas / bloķēšanas / moderēšanas / veicināšanas / tulkošanas citā valodā sekas. Jebkādas pretenzijas šajā sakarā nav iekļautas.

Šie noteikumi ir tulkoti no angļu valodas. Spēkā esošie noteikumi ir angļu valodā. Merkandi nav atbildīgs par iespējamām tulkošanas kļūdām vai neprecizitātēm.

Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.