FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Uz 1 gadu REĢISTRĀCIJA UN ATJAUNOŠANA
akcijas nevar kombinēt
7 Atlikušo atlaižu skaits

Labākie krājumu piedāvājumi no 150 valstīm

Vairāk nekā 100 000 apmierināti lietotāji

Piedāvā lētāk līdz 90% no sākuma cenas

Tiešs kontakts ar tālākpārdevējiem un vairumtirgotājiem

Palīdzība un padomi

Populāras tēmas

Katram Merkandi lietotājam pēc reģistrēšanās mūsu mājas lapā ir iespēja sazināties ar pārdevējiem, kuriem ir viņu interesējoši piedāvājumi.

Saziņa ar pārdevēju ir iespējama vairākos veidos:
 1. Izmantojot kontaktformu piedāvājuma lapā - pēc noklikšķināšanas uz sadaļas Vairumtirdzniecības dati, piedāvājuma apakšējā labajā pusē ir poga Sūtīt ziņojumu, kas atver logu ar kontaktformu. Šeit Jūs varat nosūtīt tiešu pieprasījumu vairumtirgotājam. Sūtot ziņojumu no šīs veidlapas, pārdevējs redzēs tā piedāvājuma nosaukumu, kurā ziņojums tika nosūtīts.
 2. Izmantojot kontaktformu vairumtirgotāja profilā - ja rodas jautājumi par pieejamajām precēm vai citām - vienkāršākais veids ir izmantot veidlapu vairumtirgotāja profilā. Ziņojums tiks nosūtīts tieši lietotājam.

Izmantojot kontaktinformāciju - katra piedāvājuma labajā pusē (pēc pierakstīšanās), sadaļā Vairumtirgotāja profils un pašā vairumtirgotāja profilā redzēsit tiešos vairumtirgotāja datus, ieskaitot tālruņu numurus, faksa numurus un noliktavu atrašanās vietas. Pieejamie dati ir atkarīgi tikai no vairumtirgotāja.

Šeit var rasties jautājums - kāda ir atšķirība starp Merkandi kontaktformu un tiešo kontaktu? Izmantojot veidlapu, nosūtītie ziņojumi tiek nosūtīti uz Merkandi konta pastkasti. Turklāt tie tiek nosūtīti arī uz adresāta e-pasta adresi. Atbildes gadījumā tas ir līdzīgi - ziņojums tiks nosūtīts uz ziņojumu sadaļu un uz e-pasta adresi.

Tikpat svarīgs kontakta aspekts ir tas, par ko rakstāt vai par ko jautājat. Ir svarīgi jautāt par visu svarīgo bez nevajadzīga satura. Vislabāk ir izmantot īsus, specifiskus jautājumus, piemēram: kāda ir pasūtījuma cena 100 gabaliem? Vai apģērbs ir oriģināls? utt. Jaunumi par veikto darbību, gadu pieredze tirgū utt. samazina atbildes iespējamību - jautājumi par precēm netiek izmantoti, lai parādītu Jūsu uzņēmumu. Turklāt ne katram vairumtirgotājam ir laiks regulāri atbildēt uz ziņojumiem. Tāpēc, lai iegūtu informāciju pēc iespējas ātrāk, vislabāk ir piezvanīt vairumtirgotājam un pajautāt par produktiem, ko tas piedāvā. Visbiežāk Jūs saņemsiet informāciju arī par citiem krājumiem, kas šobrīd tiek piedāvāti.

Un, visbeidzot, kaut kas ļoti svarīgs - daži vairumtirgotāji, īpaši vasarā un gada beigās, veic inventarizāciju vai dodas atvaļinājumā. Jums tas jāapsver pirms atstājat negatīvu vai neitrālu komentāru,kamēr gaidīsiet atbildi.

Kā atstāt atsauksmi?
Ievadiet izvēlētās noliktavas profilu un pēc tam nospiediet pogu Rakstīt atsauksmes. Parādīsies logs, kurā jums jāaizpilda:

 • komentāra veids (negatīvs, neitrāls un pozitīvs)
 • apraksts / saturs 
 • atsevišķu kategoriju novērtējums (preces atbilstība aprakstam, sazināšanās ar pārdevēju, pasūtījuma izpildes laiks un nosūtīšanas izmaksas)

Pēdējie tiek novērtēti, izmantojot zvaigžņu sistēmu no 1 līdz 5, kas citiem lietotājiem ļauj ātri un viegli novērtēt vairumtirgotāja uzticamību, detalizēti neapsverot viedokļus.

Pēc atsauksmes saglabāšanas, sistēma nosūta to moderatoram. Pēc Merkandi apstiprinājuma tā tiek publicēta platformā.

Vairumtirgotājiem, kuri vēlas izstādīt savas preces Merkandi, ir jāiziet pozitīva pārbaude attiecībā uz viņu uzņēmējdarbību. Mēs pieprasām pārdevējiem nosūtīt 2 derīgus dokumentus, kas apstiprina deklarēto uzņēmējdarbību. Tie var būt oriģinālo dokumentu skenējumi, piemēram, PVN numura, ES PVN numura vai reģistrācijas numura piešķiršanas apstiprinājumu. Mēs arī veicam papildu pārbaudes, kas ļauj novērtēt uzņēmuma uzticamību, apstiprina dokumentu autentiskumu un izslēdz iespēju uzdoties par konkrēta uzņēmuma pārstāvi.

Merkandi preces izstāda tikai saimniecisko darbību veicēji. Fiziskām personām nav piekļuves pārdošanas iespējai.

Starptautiskā vairumtirdzniecības platforma Merkandi ir platforma, kas apvieno galvenokārt Eiropas vairumtirgotājus un pircējus. Mūsu kopiena ir slēgta, bet katru dienu augoša ražotāju, vairumtirgotāju, tirdzniecības starpnieku, izplatītāju un veikalu īpašnieku grupa piedāvā vai vēlas iegādāties preces no krājumiem, tiesu izpildītāju izsolēm, pārprodukcijas vai izpārdošanām. Tās galvenais mērķis ir atvieglot tirgotājiem atrast uzticamus biznesa partnerus, nodibināt kontaktus un izveidot auglīgu sadarbību.

Merkandi saviem lietotājiem piedāvā piekļuvi mazumtirgotāju datu bāzei, kuri piedāvā dažādu preču krājumus - ļoti lētus vairumtirdzniecības apjomus no produkciju pārpalikumiem, noliktavu krājumus, klientu atgrieztās preces, sēriju beigas, piem., no sezonas izpārdošanām, kā arī preces no ekspozīcijām un pēc līzinga, kā arī preces no veikalu, vairumtirgotāju, noliktavu un dažādu rūpniecības uzņēmumu likvidācijas.

Merkandi platforma, pateicoties skaidram produktu attēlojumam katalogā un ērti lietojamai meklētājprogrammai, ļauj ātri un intuitīvi meklēt produktus un piemērotus biznesa partnerus.

Piekļuve pārbaudītu vairumtirgotāju kontaktinformācijai. Pēc reģistrēšanās tīmekļa vietnē un ikgadējā abonementa apmaksas lietotājs saņem piekļuvi plašai vairumtirgotāju kontaktu datu bāzei (adreses, tālruņu numuri, vietņu un uzņēmumu e-pasta adreses), kas nodarbojas ar krājumu un outlet produktu tirdzniecību. Pateicoties platformai lietotāji nav spiesti pavadīt stundas vairumtirgotāju meklējumos internetā. Pēc pieteikšanās mūsu vietnē un noklikšķinot uz Vairumtirdzniecība, Jums tiks parādīts pārbaudītu uzņēmumu saraksts, kas nodarbojas ar vairumtirdzniecības krājumu pārdošanu. Musu darbinieki pārbauda katru vairumtirgotāju. Pateicoties tam, visi Merkandi tirdzniecības platformas lietotāji var būt pārliecināti, ka tie nodarbojas tikai ar fiziski esošiem uzņēmumiem, kas patiešām pārdod krājumus, outlet preces vai noliktavu pārpalikumus. Ikviens, kurš vēlas publicēt savu piedāvājumu Merkandi, tiek pārbaudīts.

Turklāt katrā vairumtirgotāja profilā ir informācija, kas pircējam palīdz sazināties un iegādāties piedāvātos produktus. Šī informācija attiecas uz preču piegādes veidiem,apmaksas veidiem un valodām, kurās varat sazināties ar vairumtirgotāju. PREMIUM konta lietotāji redz arī atsauksmes, ko vairumtirgotājiem ir snieguši citi pircēji.

Lietošanas ērtībai Merkandi tīmekļa vietnē ir arī iespēja veikt izvērstu vairumtirgotāju meklēšanu. Tādējādi var atlasīt vairumtirgotājus no lietotāja izvēlētās valsts, piemēram, vairumtirgotāji no Vācijas, vairumtirgotāji, kas piedāvā tikai produktus no izvēlētās nozares vai apakšnozares (vairumtirgotāji, kas piedāvā, piemēram, apģērbu, bērnu preces, preces no uzņēmumu likvidācijas) vai doto produktu grupu piemēram, jauni produkti, atjaunotas preces (refurbished). Ir iespējams arī atlasīt tikai tos vairumtirgotājus, kas piedāvā preces pēc pieprasījuma.

Piekļuve kategoriju un apakškategoriju produktu katalogam. Katru dienu jauni piedāvājumi. Pateicoties tirdzniecības platformai Merkandi, lietotāji stundas laikā var iegūt detalizētu informāciju par lētākajiem piedāvājumiem Eiropas tirgū. Turklāt piedāvājuma aprakstā vairumtirgotāji sniedz detalizētus datus, kas lietotājiem palīdz pieņemt pirkuma lēmumu, piemēram, informāciju par cenu, par pārdošanai pieejamo daudzumu, par minimālo pirkuma daudzumu, par norēķinu iespējām un piegādes noteikumiem. Ja jums ir šāda informācija, pircējam ir vieglāk salīdzināt un atlasīt labāko piedāvājumu tirgū.

Lai samazinātu pirkumu risku internetā, Merkandi platforma piedāvā saviem lietotājiem piekļuvi iepriekš pārbaudītu vairumtirgotāju kontaktu datu bāzei. Turklāt vietnē ir komentāru sistēma, kas ir informācijas apkopojums par vairumtirgotājiem. Šie komentāri ir darījuma kopsavilkumi, ko veikuši pircēji, kuri iesaka vai neiesaka sadarbību ar konkrēto vairumtirgotāju.

Platforma Merkandi piedāvā arī kontaktformas, lai atvieglotu kontaktu ar izvēlēto vairumtirgotāju, jaunumus ar informāciju par piedāvājumiem, svarīgām izmaiņām vietnē un akcijām, kas ir atvērta no pirmdienas līdz piektdienai, kurā lietotāji var saņemt palīdzību vienā no daudzajām atbalstītajām valodām.

Rezumējot, Merkandi vairumtirdzniecības platforma atbalsta biznesa kontaktu tīkla izveidi. Tas atvieglo uzticamu vairumtirgotāju atrašanu, piedāvājot pircējiem interesējošo nozaru krājumus, kā arī ļauj ātri un ērti sazināties ar vairumtirgotāju un iegādāties lētākos produktus tirgū.

Merkandi platformas lietotājiem, kuri ir ieinteresēti iegādāties konkrētas preces, kas ievietotas portālā, ir iespēja sazināties ar pārdevējiem pa tālruni vai e-pastu. Liela daļa pircēju nolemj nosūtīt pieprasījumu, izmantojot kontaktinformācijas veidlapu, kas pieejama vairumtirgotāja profilā, vai tieši uz e-pasta adresi, kuru nodrošina vairumtirgotājs. Tas, kā tiek formulēts pats pieprasījums bieži nosaka, vai pārdevējs nosūta atbildi.

Šeit ir daži padomi, kas palīdzēs sagatavot konkrētu pieprasījumu par precēm vai sadarbību, kas pārdevējam būs saprotama un interesanta.

 1. Jautājuma valoda - vaicājums jāformulē pārdevēja valodā - ja pārdevējs ir uzņēmums no Vācijas, mēs izmantojam vācu vai angļu valodu. Ja pieprasījums ir adresēts uzņēmumam no Francijas - šāds pieprasījums jānosūta franču valodā utt. Ja, piemēram, Jūs nezināt franču valodu, ir vērts izmantot Google / Bing vai Yandex. Tas noteikti atvieglos korespondences nodibināšanu.
 2. Jautājuma saturs - pieprasījumā vispirms īsi iepazīstiniet ar pārstāvēto uzņēmumu un norādiet produktu grupas, kuras meklējat. Pēc tam ievadiet produkta / reklāmas nosaukumu vai saiti uz Jūs interesējošo Merkandi piedāvājumu un lūdziet apstiprinājumu par šī produkta pieejamību, nepieciešamo minimālo pirkuma daudzumu, cenu, piegādes laiku utt.
 3. Pareiza kontaktinformācija - ir ļoti svarīgi pieprasījumā norādīt savu pašreizējo kontaktinformāciju, pateicoties kurai pārdevējs varēs sazināties ar Jums bez jebkādām problēmām, pa tālruni vai e-pastu.
Slēptuve ļauj izveidot Jūs interesējošo piedāvājumu sarakstu un pēc tam vairumtirgotājiem nosūtīt kolektīvu pieprasījumu par to pieejamību. Pateicoties tam, Jūs varat viegli uzzināt vairāk par produktiem, kurus plānojat iegādāties. Slēptuvi var izmantot arī tad, ja vēlaties izveidot to produktu sarakstu, kurus pārskatīt vēlāk. Piedāvājumi noteiktu laiku paliks slēptuvē atkarībā no sīkfailu derīguma termiņa. Ja vēlaties saglabāt piedāvājumus, kuri Jūs interesē, izmantojiet iespēju tos pievienot saviem favorītiem savā Merkandi kontā.
Lai iepirktos Merkandi, Jums ir jāreģistrējas un jāsamaksā abonements. Pēc samaksas Jūsu konts tiks aktivizēts, un Jums būs pieejama pārdevēju kontaktinformācija.
Merkandi nepārdod preces, kas tiek parādītas tīmekļa vietnē - pārdevēji ir pārbaudīti vairumtirgotāji. Dati par noliktavu atrašanās vietu ir atrodami to profilos un ir pieejami pēc reģistrācijas un konta apmaksas.

Ja esat pircējs

Ja jums nav aktīvas pārdošanas funkcijas, mūsu sistēmā jums ir statuss “pircējs”. Tas nozīmē, ka pārdevēji var redzēt tikai jūsu vārdu un pievienošanās Merkandi datumu. Lai ļautu viņiem skatīt jūsu datus, jums vispirms tam jāpiekrīt. To var izdarīt sadaļā Mani dati -> Piekrišana -> Es piekrītu kopīgot savu kontaktinformāciju. Pēc šīs opcijas izvēles un apstiprināšanas dati pārdevējiem tiks parādīti lietotāja informācijas paneļa ziņojumapmaiņas modulī. Pēc noklusējuma šī opcija ir neaktīva, jo jūs pats izlemjat, vai vēlaties kopīgot datus.
Izteikto piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, kas nekavējoties slēpj jūsu datus.

Dati, kas iesniegti pēc piekrišanas:

 • Vārds un uzvārds
 • Telefona numurs
 • Adreses dati

Jūsu e-pasta adrese nekādā gadījumā netiks uzrādīta.

Svarīgas piezīmes:

 • Nav iespējams atlasīt uzrādāmos datus. Pēc piekrišanas tiks parādīti visi iepriekš uzskaitītie dati.
 • Nav iespējams atlasīt pārdevējus, kuriem tiks atklāti jūsu dati. Piekrišana datu koplietošanai ir globāla un attiecas uz visām sarunām.
 • Gan piekrišana, gan piekrišanas atsaukšana ir atpakaļejoša. Tas nozīmē, ka abos gadījumos dati tiks kopīgoti vai paslēpti visās iepriekšējās sarunās.
 • Dati ir pieejami tikai ar pārdevējiem apmainīto ziņojumu modulī. Tie nav pieejami nevienā citā publiski pieejamā datu bāzē, un pārdevēji, ar kuriem jūs neesat sazinājies, nekādā gadījumā nevar redzēt jūsu datus.

Ja esat pārdevējs

Ja pārdevēja funkcija ir aktīva, jūsu dati vienmēr tiks rādīti katrā ziņojumā, ar kuru apmainās ar citu lietotāju. Piekrišana koplietot datus ir nepieciešama, lai aktivizētu jūsu pārdošanas funkciju. Šī ir datu kopa, kas ir pieejama arī jūsu noliktavas profilā. Nav svarīgi, vai klients ir sazinājies ar jums, vai arī jūs sazināties ar citu vairumtirgotāju, lai sadarbotos vai iegādātos preces. Šos datus nav iespējams paslēpt. Ja jūs nepiekrītat tos kopīgot, vienīgā iespēja ir deaktivizēt pārdevēja iespējas, kas nozīmē, ka jūs nevarat pārdot vai parādīt savus produktus Merkandi.

Tev vajag palīdzību?

Bezmaksas JAUNUMI

Ikdienas paziņojumi par jauniem produktiem un Merkandi ziņas.